Nepovedené záběry: Status: Nežádoucí (1. řada)

Thumbnail play icon
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:170
Počet zobrazení:5 364

Dnes jsem si pro vás v našich Nepovedených záběrech připravil pokažené scény ze seriálu Burn Notice, který běží na americké kabelovce USA a u nás ho pod názvem Status: Nežádoucí uvedla Prima COOL.

Zápletka seriálu je vcelku jednoduchá. Špión Michael Westen je jednoho dne uprostřed nebezpečné mise odepsán, ačkoliv své vlasti sloužil spoustu let a se ctí. Nyní se ho však někdo pokouší zbavit, a tak se Michael přestěhuje do svého rodného Miami, přičemž se snaží zjistit, kdo ho odepsal a proč.

Kromě skvělého Jeffrey Donovana v hlavní roli si v seriálu zahrála také legenda béčkových filmů Bruce Campbell, který se na place i v seriálu stará o největší zábavu. Dvojku drsných chlapů doplňuje atraktivní specialistka na trhaviny Fiona v podání Gabrielle Anwar.

Přepis titulků

Natáčíme. - Osmnáct... - Klapka. Klapka. - Klapka! - To bylo dobrý. Když už je řeč o vztazích, co ty a Mike? Pořád spolu... Když už je řeč o vztazích, co ty a Mike?

Pořád spolu rajtujete? Pořád do toho bušíte? Co ty a Mike? Pořád prošťoucháváte potrubí? Funguje to? Náramně, Miku. Mohl bys mě s tím sledovat po celém Miami. Teď už potřebuju jenom tvoje ponožky.

Náramně, Miku. Mohl bys mě s tím sledovat po celém Miami. Ale jenom v pracovní době, že jo? Funguje to? Jo, náramně, Miku. Mohl bys mě s tím sledovat po celém Miami. Páni! Já další koktejl nechtěl, chceš se napít?

- Ne, co to je? Teplé mojito? - Je to teplé mojito. Jaký je rozdíl mezi mojitem a caipirinhou? Je v tom jiný alkohol. V tom je ten rozdíl. Tady je! Sedni si na to. Copak se to tu děje? A jdeme na to... znovu. Pojď ke mně.

Jo, přímo tam. Ne, to je starý zranění z války. Střih! Copak se to tu děje? Chceš ještě? A jdeme na to znova, zlato. To je moje zranění z války. Pojď mě trochu rozveselit, zlato. Tak se mi to líbí.

Díky, že jste přišli, chlapi, vážím si toho. Netuším, co je tohle za chlapa. Nebyl tady, když jsem vám volal. To já jsem vám volal. Byli tu tři chlapi. Jeden z nich byl velkej, pak střední a taky jeden mrňous. Jeden z nich byl tlustej vysokej vychrtlík. Těžko se popisujou. Pak vzal Nate roha a objevil se tu tenhle.

Nevím, jestli v tom jede s nima. Nebo je to jenom majitel lodi? Nevím, nebudu vám do toho zasahovat. Tohle bychom měli dělat častěji. Pokud ho z toho dostaneme živého, můžu ho tím mučit. Navždycky. - Díky, Fí. - Za co? Za to, že sis se mnou včera zaš*kala. Potěšení na mé straně. Pokračujte.

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A já bych třeba i uvítala bloopers nejen ze seriálů, ale i z filmů.. : -)

180

Odpovědět

No. Tak a když už jsme u toh oexperimentování s bloopers, co takhle Akta X? Nejspíš jsem podle všeho jediný kdo kdy viděl byt jediný díl ale co by se mohlo stát? ;_;

181

Odpovědět

Ne, nejsi. A souhlasim, akta x je výborný seriál a kult.

181