Než byli slavní...

Thumbnail play icon
57 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:500
Počet zobrazení:6 573

Moc se omlouváme, ale další díl Malvivienda bude až za týden. Děkujeme za pochopení. SolamBee

Jak už víme, ScreenJunkies, to nejsou pouze Upřímné trailery. Tentokrát se Hal Rudnick a jeho parta zaměřili na reklamy, ve kterých se objevily celebrity, když ještě nebyly celebritami. Čeká nás třeba  Batman coby teenager rozvážející jídlo nebo Frodo zbožňující brokolici.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Nazdar, lidi. Mrkněte na moje robotí ponožky. Parádní, co? Tuhle jsem se zase poflakoval na YouTube a narazil jsem na tohle. "Teď si však můžete ulevit od hemeroidů kyslíkovými účinky přípravku Preparation H." Cože? To je Bryan Cranston. Heisenberg, kterej prodává mast na zadek. YouTube mi pak začalo navrhovat videa, takže jsem klikl na další a uviděl tohle.

Brad Pitt prodávající Pringles? V jakým vesmíru? A tak mě napadlo... že bychom možná mohli najít další celebrity ztrapňující se pro pár babek než se stanou slavnými. Pojďme mrknout na reklamy z doby... než byli slavní! Rozhodneme se, jestli to bereme nebo na to prdíme. Fajn, poznáte, kdo je tenhle mladík? "Ahoj, je tohle Burger King?

Jo, tady Burger King." Je to Ben Affleck, náš další Batman. Ta reklama je úplně mimo. Zaprvé, kdo volá do Burger Kingu, aby mu doručili jídlo? "Doručili byste mi šéfkuchařův salát?" To je poprvé, co zkoušíte restaurace? Ta reklama je zavádějící. Burger King nerozváží jídlo! A navíc, Ben Affleck nemůže bejt Batman!

Nemá to s tím níc společnýho, ale stejně to říkám. Na to prdíme. V další reklamě je Bruce Willis, který je poslední dobou docela mrzout, ale tady je pravej opak. Koukněte. Viděl někdo v posledních letech Bruce Willise takhle šťastnýho? Měl by zase začít pít ovocná vína, jen na něj koukněte! Je úplně šílenej! Zbožňuje to! Zpívá, no páni! Začni zase pít vinný střik, Bruci! Možná vyhraješ Oscara, možná zase sbalíš Demi Moore.

Na tu kašli. Radši šlohni Milu Kunis Ashtonu Kutcherovi. Prcunosná past! Jasně, Willisi, jen do toho! Ale stejně... Na tohle prdíme. Vinný střik je hnus. V další reklamě je týpek, který mi depiloval nohy. Paul Rudd je tak něžný. Byl jsem tedy rád, že jsem ho viděl tady.

"Pokud to chcete začít brát vážně, můžete se vydat jen na jedno místo. Do her Super Nintenda." Mrkněte na tu grafiku. Tyhle hry chci hrát znova. Půjdu na eBay a koupím si Super NES. Navíc vypadá tahle reklama líp než Ruddův film Čtyřicítka na krku. Bereme. Bryan Cranston nedělal pouze Preparation H, aby zaplatil účty. Udělal i tuhle zničující reklamu. "Na začátku dne se sprchoval obyčejným mýdlem, a než byl konec dne, měl problém."

To je Walter White v obleku skunka. Jestli takhle na konci dne smrdíte, není to problém mýdla, ale problém lékařskej. Měli byste navštívit zatracenýho doktora. Ale tohle rozhodně beru. Poznáte, kdo je tahle apatická nevinná dívenka? "Tati, zmeškala jsem autobus." Přesně tak, je to Kristen Stewart ze Stmívání. Než tupě zírala na place Twilightu, zírala tupě na place reklamy na Porsche.

Tahle reklama se mi vůbec nelíbí. Štve mě, že je Kristen Stewart malá lhářka. Schválně propásla autobus, aby mohla jet úžasným Porschákem do školy a před ní pak drsňácky vystoupit a říct: "Čáu, tati!" Můj táta mě vozil do školy kraksnou a cítil jsem se trapně! Táta mě tam vozil úplným sráčem! Jasně, že na tohle prdíme. V dalším kousku je sám Frodo, Elijak Wood, kterej se cpe sýrem.

"To není možný! S čedarem chutná líp úplně všechno. Hurá!" Než se vypořádával s počítačovým Mordorem a skřety, vypořádával se s počítačovým sýrem. Jako dítě ale hrál dobře a ta brokolice se sýrem vypadá parádně. Bereme. V této reklamě hraje Morgan Freeman.

"Co říkáte na příchuť Listerinu? Hrůza. Zkusil jsem i jiné, ale ty nechutnají tak špatně, takže zůstávám u Listerinu." Proč vyrušují chlápky, kteří dělají nebezpečnou práci u drátu s vysokým napětím? Jak Morgan Freeman umřel? Ále, nějakej týpek se ho ptal na ústní vodu a on mezitím dostal ránu o třiceti tisících voltech. Ale to není všechno. Ten způsob, jakým se ta ústní voda snaží sebepropagovat.

Že chutná hnusně? "Kdyby neměla takovou chuť, tak by pak nefungovala." Kvůli té upřímnosti to beru. Miluju tuhle reklamu. "Mohl by to být nejlepší hamburger se salátem a rajčetem všech dob!" Jason Alexander, George Costanza ze Seinfelda? S vlasy? Kdy měl tyhle hrozný vlasy? Věřili byste tomu balení? Je to dvojitá polystyrenová krabička! Ale salát je pak studenej a maso teplý.

Ano! To chci! Sr*t na stromy! Snad to zase zavedou, tohle beru. Tohle není epizoda Joeyho, je to reklama na kečup Heinz s Mattem LeBlancem. - "Jeden párek v rohlíku. - Chceš na to horčici? Ne, díky. Tohle mám už ošéfovaný. Kečup Heinz, tak vydatný, tak hustý. Proč ztrácet čas něčím jiným?" Dokážu si představit, jak foukne slabý větřík a shodí tu láhev na hlavu kolemjdoucího. "Je to kečup nebo krev?

Vůbec nevím!" Je to kečup. Bereme. Zapomněli jsme na nějaké parádní nebo trapné reklamy s celebritami? Napište do komentářů. Nejlepší odpověď dostane poukaz od Best Buy, který zajišťuje Cinemanow od Best Buy. Chci vám poděkovat za sledování. Jsem Hal Rudnick, najdete mě na Twitteru. Čau.

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

informace o hercích je zajímavá, ale na ty kecy toho borce fakt nejsem zvědavej ...

30

Odpovědět

Jen bych rád připomněl drobnej překlep v překladu: Ve jméně Elijah Wood, ne Elijak. 03:37

180

Odpovědět

Má hezký pokojíček

200

Odpovědět

No nějak mi ten komentář k reklamám nepřišel vtipný ...

241

Odpovědět

Ten týpek je tak strašně nepříjemnej, že mi dalo hooodně práce dokoukat ty reklamy..reklamy boží, ale ty komentáře k tomu jsou na zabitý...

355

Odpovědět

Přesně .. nemám ho rád.

244

Odpovědět

Ale no tak polystyren se nevyrábí ze stromů, radši než kritizovat hvězdy za to jak začali by měl kouknout jak začal on kde je teď a jak rychle roste jeho kariéra.

213

Odpovědět

Ten chlap je tak nepříjemný, že se to video nedá dokoukat, i když by mne ty reklamy i zajímaly.

213

Odpovědět

Tenhle týpek je tak špatnej v komentování, až to bolí. A ty vtipy? Damon možná nemá na Batmana, ale tenhle by mohl dělat Robina...

228

Odpovědět

Damon? O.o

200

Odpovědět

Tenhle týpek musel začínat v reklamě na anální kolíky...

217

Odpovědět

Mě zase tak otřesnej nepřišel. Sice je asi gay, ale who cares?

1911

Odpovědět

Viackrat som sa zasmiala- davam 9 hviezdiciek. Je mi trochu luto, ze video ma zdrvujuce hodnotenie, len preto, ze sa vam (asi) zle pozera na Hala.

184

Odpovědět

Odpovědět

Někdo se očividně naboural do jeho CPU a přeprogramoval ho. Jinak si nedovedu představit, že by Terminátor něco takového spáchal :D

202

Odpovědět

+DinoCopMožná spáchal. Kde jinde se můžeš smát japonci po krk v nudlích než v japonské reklamě?

200

Odpovědět

prej prcunosná zbraň :D :D

182

Odpovědět

MALVIVIENDO !!!!! :)

185

Odpovědět

V Americe začínají celebrity v reklamách, u nás v pornu. I když, po tom, co jsem viděl tu reklamu s Willisem, si nejsem tak úplně jistej, co je horší :-)

210

Další