ArmageddonUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:75
Počet zobrazení:7 574
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na nejlepší film o vrtání do asteroidu od toho, co vyšel dva měsíce předtím.

Přepis titulků

Od slibného režiséra akčňáků jako Skála a Mizerové přichází jeho poslední zábavný film, než se promění v toho Michaela Baye, kterého tak dobře známe a nenávidíme. Armageddon Připravte se na nejlepší film o vrtání do asteroidu a odstřelení atomovkou od toho, který vyšel dva měsíce předtím, a dovolte si užít toto zakázané potěšení, které je filmovým ekvivalentem Taco Bell, zvenku vypadá dobře, ale pro lásku boží moc nehloubejte nad tím, co je uvnitř.

Připravte se na mohutný útok na své smysly, kde všichni pořád křičí… - Hoří to, hoří to, Harry! - Je to oni, nebo my všichni! - Hoří to. …hodiny pořád tikají… Chlapi, hodiny tikají, jdeme na to! Hodiny tikají, jdeme. Hodiny na té dvouapůlmetrové atomové bombě tikají. …a všechno, co může udělat třesk, udělá třesk… …včetně názvu filmu.

Připravte se na verzi vesmíru od Michaela Baye, kde ve vakuu dochází k ohnivým výbuchům, meteority jsou plné výbušnin, asteroidy vypadají, jako kdyby byly navrženy Timem Burtonem, astronauti chodí jenom rovně, Michael Bay pracuje v NASA, vesmírná auta mají zbraně, vesmírné lodě mají zbraně… Co děláš se zbraní ve vesmíru? …vesmírná demence existuje, jako vážně… Má vesmírnou demenci.

…opilí Rusové můžou ubít vesmírnou loď zpět k životu a je jednodušší přeměnit vrtaře nafty v astronauty než naučit astronauty používat vrtačku. Zeptal jsem se Michaela, proč je jednodušší naučit vrtaře být astronauty než naučit astronauty být vrtaři, a řekl mi, ať držím zobák. Tak to skončilo. KOMENTÁŘ OD BENA AFFLECKA Z DVD Ale tento film není jen o vybuchujících věcech, zatímco na sebe chlapi dělají hlasité zvuky, je to také o lásce.

Dívejte se, jak kvete milostný trojúhelník mezi AJem… Protože odlétám tryskáčem. …Harrym, jeho Bruce Willisovým mentorem jako ze Smrtonosné pasti… Harry, mám tě rád! …a Harryho dcerou Grace, která tam prostě tak nějak je, aby byla sexy. - Je to kočka. - Je naprosto sexy. Pokud chce AJ Harrymu prokázat, že je hoden jeho dcery, bude muset vyvrtat hlubokou, silnou díru přímo v prasklině velkého, temného kamene, než Harry přizná, že je ve vrtání dost dobrý na to, aby vrtal jeho dceru.

Běž se postarat o mou holčičku. To je tvoje práce. A pokud vám toto nepřišlo jako dost děsivý vztah mezi otcem a dcerou, sledujte, jak AJ svádí Liv Tyler, když její skutečný otec zpívá v pozadí. Myslíš, že je možné, že někdo na světě dělá to stejné v tu stejnou chvíli? Ne, slibuji, že ne.

Hrají: Pusinky s příchutí taca pro mého Bena, Ten chlápek ze všech těch filmů, Bruce Vrtař, Ty jo, jsem rád, že jsem mu zavolal, Ta-ta, ta-ta, táta vypadá jako dáma, Wow, Eskymo brácha Brada Pitta, Proslulý M.

C. D. a B-Roll. Smrtonosné vrtání Jsem si jistý, že z nich budou dobří astronauti, ale o vrtání neví nic. Připusťme si, že tohle je skok v logickém uvažování, „o vrtání neví nic,“ jak těžké to může být? Namiřte vrtačku na zem a zapněte ji.

Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Film je super. Jen musíte přistoupit na to, že z nějakého důvodu je prostě vrtání větší věda než raketový inženýrství :D

201