SkleněnýUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:40
Počet zobrazení:4 651

V tomto díle se Hlas Upřímných trailerů podívá na další výtvor od M. Night Shyamalana, co si o něm bude myslet?

Poznámka:
PCP – droga, také známá pod názvem andělský prach, řadí se mezi disociativní anestetika

Přepis titulků

Následující trailer je hodnocený S jako spoilery. Od režiséra, který vás přiměje říkat „Óó, co se to děje?“ nebo „Eh, co se děje?“ nebo prostě „Co se to stalo?“ Máte rádi hotdogy, že? …přichází jeho nový film, který vás přiměje říkat „Tak to se stalo.“ Skleněný Ve světě, kde Hollywood změnil superhrdiny v miliardový byznys, M.

Night bere filmy podle komiksů zpět k jejich počátkům: sledu statických obrazů. V superhrdinském filmu, který je tak uzemněný, že všichni superhrdinové leží na zemi a umřou. Když se jeho tělo pomalu poddává nevyhnutelnému, má pocit, jako by se mu studená voda rozlévala po těle. Vaše oblíbené Break-A-Verse postavy jsou zpět, třeba Bruce Willis, který dělá tak málo, jak byste od něj čekali. Sam Jackson, který toho v první půlce moc nedělá.

Vycházel jsi ze svého pokoje, Elijahu? A James McAvoy, který dělá úplně všechno ostatní. Ale když se tito tři konečně dají dohromady, budou se utkávat scénu za scénou intenzivní terapie. Můžete mi říct o Kevinových rodičích? Věřím, že si myslíte, že voda je vaší slabinou. Došla jsem k závěru, že byste měl podstoupit proceduru. Toto je vaše MRI, Davide.

Vy léčíte lidi, co si myslí, že jsou z komiksů a tak? Neschvaluji to, jak s vámi zacházeli. Nemůžete všechno prostě vysvětlit. On brečí? Ty jo. Sr*gora. Byla naše chyba, že jsme teď od M. Nighta čekali něco jiného? Protože tohle je zvrat, který jsme měli očekávat. Proč mě sem pořád znovu vodíte? Já tady nechci být. Společně se utkají se zlou doktorkou Staple…

…záhadnou cvokařkou, která se jim snaží nakecat, že nemají superschopnosti. A možná má pravdu? Protože tohle je jenom parkour. Tohle je PCP. Taky PCP. PCP. To je hodně PCP. A ten super geniální plán je postnout videa na YouTube?

I kdyby trendovaly, lidi si pomyslí, že je to reklama na Muscle Milk. Takže se připravte na třetí kapitolu trilogie, která možná nezvládla přistání, ale aspoň je to originální, samofinancovaný projekt od skutečného auteura, který není jako všechno ostatní na tomto přesyceném trhu, ale buďme upřímní, bylo by to o hodně lepší s dalším velkým cameem na konci. Tohle vypadá jako práce pro Aquamana! Á, je mrtvý. Hrají: Mrtvý v bazénu, Sklenice z půlky ne ve filmu, Syn Dunna, Expřítelkyně Casey, Dobrý den, jsem Dr.

Staple, nemůžu zachránit vaše dítě, ale umím dělat robota, tak to máte za 5 000 dolarů, a konkurs Jamese McAvoye do SNL. Dostaneš takovou, máš malou erekci. Skoro jsem tě dostal, brácho.

A shledávám, že jsem v zatraceném vězení. A on je jako… Minout Salt Bae do prdele. Co to vůbec znamená? Je to chlápek z internetu. Je to řezník, který si solí maso komplikovaným způsobem. Teda, nevěděl jsem, že je to ve stejném vesmíru jako Salt Bae, to je ale zvrat! Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář