RozpolcenýUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:32
Počet zobrazení:4 230
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na další film od M. Nighta Shyamalana.

Přepis titulků

Následující trailer je označen S jako spoilery. Od režiséra, který vystřelil na scénu a pak se vypařil jako teplej prd, přichází, co by mohlo být zatím největší překvapení M. Nighta Shyamalana: je vlastně zase docela dobrý. To jsem nečekal. Cože? Ne. Rozpolcený James McAvoy hraje muže s 24 rozpolcenými osobnostmi v jednom těle, ale připravte se, že z nich uvidíte asi jen 8.

A pár z nich trošku splývá dohromady. Myslím si, že mluvím s Denisem. I přesto bude vyučovat mistrovský kurz o směrování široké škály děsivých osobností, jako třeba děsivé dítě… Někdo si pro vás jde. …děsivý Tim Gunn… Ten ručně potisknu titulky z novin.

…a děsivá paní Doubtfireová. Myslím, že ti dám do vlasů pěknou kytičku. Zatímco velice dobře vysvětlují, jak spolu v jeho mysli může žít tolik osobností, ale ignorují jednu velkou otázku: Jak má u sebe pořád to správné oblečení, když se změní? To si v každém pokoji nechává babičkovský svetr? Ne.

Sledujte, jak McAvoy hraje v kruzích kolem zbytku obsazení… - Wow. - Já vím. …doslova v kruzích, protože jeho pitomé oběti jen stojí a čekají, než je sní, nebo se zavírají ve skříňkách, nebo neutíkají, když se stane tohle. Dobře a uteč! Utíkej? Ááá běž.

Uteč hned teď. Utíkej, ty blbko! Ale fanoušci starého špatného Shyamalana se bát nemusí, protože je stále vinen svými značkami, jako jsou prázdné pohledy, prkenné hraní… Jsem na tebe pyšný, myslím. …a ten nejhorší dialog na této straně od Stalo se.

Jai, jakého prodejce fastfoodu, který se zajímá o zdraví, jsi obtěžoval, abys koupil ta kuřecí křidýlka, která jsi láskyplně ohřál v mírně sebevražedném gestu? Ano, tady je M. Night, kterého známe a nenávidíme. Takže se připravte na úsvit nové Shyamala-sance, ve filmu, který je skvělý nejen samostatně, funguje i jako… Počkat, pokud si nechcete zničit zvrat v Rozpolceném, na tuhle část byste měli odejít.

Dobře, dám vám čas na odchod, když se díváme na vítr ze Stalo se. Dobrý? Všichni, co nechtěj mít zvrat prozrazený, jsou pryč? Dobře, tady to je. Je to tajné pokračování Vyvoleného, to je hustý, co? Sedmnáct let starý film udělaný jiným studiem, na který většina publika nejspíš zapomněla, tohle jste rozhodně nemohli čekat. Neubráním se myšlenkám, je to všechno spojené?

Kdo by se v Shyama-versu mohl ukázat? Mohli bychom dostat Shyamala-vengers s tím děckem, co vidí mrtvé? Aanga? A Cyphera Raige? Nevadí, to by bylo příšerné, ještě pořád jsi v boudě, Nightmane. Hrají: Starý dobrý štěk M. Nighta, Osobnosti #9–23, Sklep pana Plinketta, Beast mode aktivován a Jaké je to být holkou na internetu.

Sundej si sukni. Sundej si košili. Prostě si to sundej. Můžu ti dát pusu? Pokoj Cloverfield 10 Mám schopnost říct Kevinovo celé jméno a přivést ho do popředí.

Ten chlap nebude pro Bruce Willise moc velká výzva, má stejnou slabinu jako Rumplcimprcampr. Kevin Wendell Crumb! Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak tento ne, spletl jsem si s tímto.
https://www.csfd.cz/film/296776-svinak/prehled/

12

Odpovědět

Sice se mi víc líbila knížka (byla taková surovější a líp tam byl vysvětlen původ hlavní postavy), ale jinak je ten film hodně dobrej :)

20

Odpovědět

+Calybos4391Nejsem si jistý jestli jsem ho vůbec pochopil, někdy ho zkusím znovu.

13

Odpovědět

Hodně divný film, ale koukněte.

04