Bug deseti milionůNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:225
Počet zobrazení:11 180

Norman na svém kanálu nedávno překonal magickou hranici 10 milionů odběratelů. Tento historický moment oslavil natočením krátkého filmu, v němž bude čelit nástrahám v samotném nitru YouTube.

Přepis titulků

9 999 995, 9 999 996, 9 999 997... - To stačí. - Šampaňské, prosím. 98, 99... 99 a půl... - Proč se to seklo? Blbne internet? - To šampaňský zrušte. - Přihlas se k odběru.

- Já už přihlášenej jsem. - A ty? - Taky. - Hned se vrátím. - Normane, kam jdeš? Vítejte v YouTube. Welcome to YouTube. Marhaban bikum fi Youtube. - Dobrý den, přišel jsem kvůli... EnjoyPhoenix? - Ne. - Ale jo. - Ne. - Určitě jsi to ty. - Ne. - Vypadáš úplně stejně.... - Dobře, pracuju tady. - YouTube teď moc nevydělává. Nech si to ale pro sebe. - Jasně. Mám problém.

Můj kanál se zasekl na 9 999 999 odběratelích. Lidi umírají hlady a pán s 10 miliony odběrateli má problém s počítadlem? Jsou i vážnější problémy, ale takový menší problém to je. Jdi do 14. patra. Na konci chodby najdeš laboratoř, - kde pracuje tzv. specialista. - Dobře, děkuju. - The specialist. - Yes. - Der Spezialist. - Dobře. - El specialisto!

- Dobře, chápu. - Tak jo. - Dobrý den, mám... - S youtubery se nebavím. - Promiňte, ale já vám nepomůžu. Běžte, mám spoustu práce. - Dobře. Podle všeho jste specialista. Na kanálu se mi zaseklo počítadlo. - Na kolika? - Na 9 999 999. - Prosím? - Na 9 999 999. - Na kolika? - Na osmi. Dělám si srandu. Na 9 999 999. - Ještě jednou. Já jsem neposlouchal. - 9 999... Skoro na 10 milionech. To je nesmírně vzácná chyba!

Interference v algoritmu. Když je v počtu odběratelů moc devítek, procesor se zasekne. - Předvídal jsem to, když jsem před lety upravoval zdrojový kód YouTube. - Nechápu. - Viděl jsi Matrix 2? - Jo. - Něco podobnýho. - Dobře. - Líbil se ti? - Nebylo to... - A co Dovolená po francouzsku 3? - Jak to opravíme? Existuje řešení, ale je riskantní. Musíme proniknout do tvého YouTube kanálu a debugovat ho. Jestli se nám to podaří, super. Jestli ne, tvému kanálu bude navždy konec.

Ne, Normanův kanál zmizel! Dobře, moment. Dobrý den na úřadu práce. Kde bych mohl pracovat, kdybych přestal s YouTube? Nikde? Dobře, děkuju. Jdu do toho. - Co je to? - Je to myš. Zkoušíme, jestli ustojí tři týdny trendujících videí. A? - Jsi připravený na cestu do YouTube?

- Jo. Za mnou. Tady je vstup do ultradimenzionálního portu. Ne, dělám si srandu. Koukej. - Sestrojil jsem ho před několika lety. - Ne, díky. Na toast nemám ani pomyšlení. - Ne, ty pitomče. Je to vstup do tvého kanálu. - Dobře, doktore. - Můžu vám tak říkat? Jak se jmenujete? - Jean-Emanuel Richmond. - Takže doktor. - Jak se používá?

- Tady to zmáčkni a pozor na oči. Jdu na to. Zatím nic moc. Vstupujete do svého YouTube kanálu. Normane! - Už jsme tady. - Pardon. Je tu někdo... někdo... někdo? - Podívej, co umím. - Vítej ve svém YouTube kanálu. - Je mnohem lepší než kanál Squeezieho.

- Jdu hledat tu chybu. Funguje to i u YouPorn? Jen se tak ptám. Chci povzbudit všechny prodavače a prodavačky... To je zvláštní. Po chybě zatím ani stopy. - Dobrou chuť. - Díky. Ten banán jsi s sebou neměl. - Ne, vzal jsem ho ze stolu v jednom videu. - Cože? To jsi neměl dělat! Navždy to ve videu zůstane v čase 4:11. - Vadí to moc?

- Narušil jsi časoprostor. Odpojíš svůj kanál. Dokonce hrozí, že vymažeš YouTube. - Přesně tak. - Žádné další degustace, pranky ani storytime? - Ne. - To je super. - To jo. - Musíme se jít schovat do dalšího videa. - Tam! Video o nakupování. - Honem! Konečně jsme v bezpečí. Sorry guys, hledám regál gluten-free potravin. To znamená bez lepku. Amazing. Doktore.

Mluví na nás postava z mého videa o bilingvních lidech. Už to chápu! Ta interference smíchala všechna videa dohromady. Všechny tvoje postavy uvízly ve vesmíru videa o nakupování. - Uklidni se. Vždyť je neděle. - Páni. Přišel ti můj hovor na FaceTime? Promiň, zvoní mi druhý iPhone. Zdar, Mathieu. Co chceš dlabat? Blču nebo krumple? To není chodec. Je jen ze severu Francie. Apple Store to není. Je to něco mezi bioobchodem... - Concept storem...

- Food truckem... - Sekáčem... - Veganským řeznictvím... - Prostě supermarket. - Ten koncept mě uchvátil. Řekni jim něco. Možná to bude znít zvláštně, ale jsem váš stvořitel. Jste moje postavy. Přišel jsem vás zachránit. - To nechápu. - Já nejsem žádná postava. - Co to cancáš? - Vždyť je neděle. - Co je to za blbost? Siri, zanalyzuj mi to prosím. Kdo si myslíš, že jsi? Jsi vetřelec. Utíkej, Normane!

Utíkej! - Tady se schovávám já. - Sakra. Co tady děláš? Zůstal jsem tady v obchodě přes noc kvůli videu. - Dobře. Tak já tě tady nechám. - Olajkuj mi to pak. - Házej cherry rajčátka. - Ztratí rovnováhu. To je bordel. Pošlu na ně bluetooth. - My to nechápeme. - Už musím. Mám akci. Bože, Merlin! Hodná kočička. L-U-I-G-I!

Jmenuju se Luigi. Mariovy dny jsou sečteny. To by bylo. - Sakra. - Z toho už se nevyvlíkneme, Normane. Nevyvlíknete. Zakusí můj kalibr. - A tím nemyslím ten, co mám mezi nohama. - Všechny jsem vás vymyslel. - Ricku, you're a parody. - Cože? - Ten... - Ten koncept tě uchvátil. - Jo. - Zjevně věděl, co chceš říct. - Je z budoucnosti. - To je vynikající. - Vymyslel jsem vás. - Pardon. - To není supermarket.

Je to jenom kulisa z pixelů. - Blafuje. Doktore, ukaž jim to. Dívejte, jak se všichni smějí. Všichni ne. Parchant. Když mě vymažete, té chyby se nikdy nezbavíme a počítadlo zůstane na 9 999 999. To, že se zaseklo, mi může být jedno, ale nezapomínejte, co to číslo představuje. - Tolik lidí není ani na Burning Manovi.

- Nechci je zklamat. - Já mu věřím. Pokládám pistoli. Jako Kool Shen. - Hezky řečeno. Bravo. Podlézavější to být nemohlo, ale zabralo to. Nevím ale, jak se vrátíme. Potřebujeme něco, co nás spojuje. Něco, co nás spojuje. - Asi už to mám. - Fist? - Špatně! - Jistě. Všechny vás spojuje "špatně". Špatně! Chyba odstraněna.

Normane! - Jsme tady už čtvrt hodiny. - Sakra. - Něco se pálí. - Je to toastovač, takže... toastuje. To nevadí. Aspoň se podobám dědovi. Byl to horník v uhelném dole. - Říkalo se jim černé huby. - To nikoho nezajímá. Ale uspěli jsme. - A to všechno díky lásce fanoušků. - A díky tobě. - Díky, doktore. - Není zač, Marty. - Marty? - Promiň. Normane. Kolegové z YouTube pro tebe něco mají.

Víte co? Můžete si ho nechat. Moji odběratelé mi stačí. Ještě větší bravo! Nebo ne. Páni, 10 milionů odběratelů. Všem vám moc děkuju. Mám díky tomu chuť zajít ještě dál. Až k 600 miliardám! - Normane, asi to trochu přeháníš. - Sny mi nikdo nevezme. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten vědec mi chvílemi připomíná Trojana (herec, né virus)

10

Odpovědět

A já si myslel, že na konci si plácá s Davidem Goffinem :-D

00

Odpovědět

celkem fajn ale za to co udělal v 1:41 mu dávám unsub, report a dislike .. lidi jsou čím dál víc vymrdaní s tou jejich sračkou co dělají

112

Odpovědět

Hodte sem Normana z WD :D t tu nebylo

01

Odpovědět

Bylo. 3.12.2016

00

Odpovědět

Normanovi to preju. Je jeden z tech opravdu vtipnych. Neni to jen YouTuber, je to proste komik. Ma alespon za me super humor a svyma temata se musi chte/nechte trefit do vkusu snad kazdymu. Hlavne se s vetsinou veci v tom videu vzdy ztotoznim, protoze to je proste vzdy neco z kazdodenniho zivota :D U nas je latka nastavena tak nizko, ze staci byt upocena veprova hlava, ktera se zadejcha i kdyz zapina mysi mikrofon...

261

Odpovědět

Tak tak. Kde bere Fatty ty sve divaky vubec necbapu...

53

Odpovědět

10 milionu tupoňů, bravo

427

Odpovědět

Co se stalo Sergimu?

130

Odpovědět

Sergi už bohužel nežije. Bylo mu už 13 let a v lednu zemřel na stáří. Norman ale letos na jaře adoptoval z útulku Merlina, se kterým natočil pár videí (NORMAN - MON NOUVEAU CHAT - k dispozici jsou angl. titulky :)).

201

Odpovědět

+qetuStroj na předení :-D

80

Odpovědět

+qetuOu, to je mi líto :(

50