Záhady kočičí mysliNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:226
Počet zobrazení:13 232

Norman se dnes bude věnovat kočičím rysům, se kterými se potýká každý milovník koček.

Co vy na to? Kočky, nebo psi? Jak se stavíte k tomuto odvěkému sporu vy?

Přepis titulků

Co se kočkám asi tak honí hlavou? Koupil jsem kocourovi krásný pelíšek, a on spí v umyvadle. ZÁHADY KOČIČÍ MYSLI Když bydlíš s kočkou, nemůžeš si v klidu zavázat tkaničky nebo sedět u počítače. Nemůžeš si při vaření na chvilku odejít z kuchyně nebo mít gauč ve slušném stavu. S tím je konec. Nejdřív se mu ve škrábání snažíš zabránit, ale když to dělá tisíckrát dokola, nakonec se smíříš se zdemolovaným gaučem.

Bydlím s kočkou. Jsme si blízcí. Kočkám ale chybí chromozom studu. Nestydí se dělat různé věci. Merline, mohl by ses na mě přestat koukat? Mám z tebe zácpu. Díky. Lidi nic takového nedělají. - Davide, proč se na mě koukáš? - Protože se mi to líbí. Jestli máš kočku, určitě znáš a pravidelně používáš... Odchlupovací váleček! Každý den se před odchodem odchlupím.

Člověk začně obsesivně odchlupovat úplně všechno. Občas odchlupuju přímo kočku. Nesmí se to přehánět. Dobrý den, jsem varle. Kočky vždycky dělají vylomeniny, ale když je chceš natočit, vylekají se a přestanou. Mám chuť nastražit kameru, abych zjistil, co dělá, když nejsem doma. Necháme kocoura o samotě a uvidíme, co vyvádí, když nejsem doma.

Jdeme na to. Zhasnu světla. POZDĚJI... Kočky a psi se od sebe dost liší. Když se vrátíš domů, pes tě nadšeně vítá a skáče po tobě. U kočky se podobná reakce nekoná. Merline! Jsem doma! Nadšeně ji vítáš ty. Pupíku, táta je doma. Psi mají povolání.

Jsou to hasiči, policisti, záchranáři, vodiči pro nevidomé... Zatímco kočky si na vrcholu možností umí hrát se špuntem, což je nám na nic. Nevím, čím by se mohly živit. Vy hledáte práci? Dobře, mrknu se na váš životopis. Jaké máte dovednosti? Pochcávání koberce, pití vody ze špinavého nádobí, buzení lidí v šest ráno... Žádná sláva. S tím upřímně nikde nepochodíte. Seber si ty svoje fousky a ocásek a padej.

Další! Kocour mi občas zvenku přinese dárek. Alespoň z jeho pohledu. Merlin mi přinesl dáreček. Nechutnou žížalu. Přestaň ji tady vraždit. Kdyby mi tak přinesl něco užitečného. - Ten dáreček je pro mě? To je krása. - NEMOŽNÉ Doufám, že jste se skvěle pobavili na můj účet. Mám pro vás překvápko. Můj dementní páníček mi za svoje prachy z YouTube koupil spoustu blbostí pro kočky. Je to bomba, ale musí se to sestříhat. Tady je menší ochutnávka. Já mizím.

Jdu si lízat zadek a rvát gauč. V PŘÍŠTÍM VIDEU... Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč mají Češi neustále potřebu řešit jak kdo vypadá a co komu sluší. Však jestli se mu to libí tak ať si nechá klidně Knírek jako Hitler

10

Odpovědět

Ty jo vždyť on to byl takovej sympatickej mlaďoch a teď vypadá jak zašlej pedofil co ho výčitky svědomí nenechají spát dýl než dvě hodiny denně. To nemá zrcadlo?

179

Odpovědět

Právě, byl to mlaďoch ! Prostě mu to nerostlo tak jako nyní, i když ani nyní to není žádná sláva a proto to tak i vypadá. Ale to je prostě jeho styl a hlavně, dlouhodobý styl !!! Nejde o nějaký knírek, vždyť Norman si nikdy nehrál na nějakého playboye či krasavce, vždy to byl vzhledem takový běžný spolužák, který to má tvz. na háku :D

61

Odpovědět

+OPJeho styl je vypadat jako slizoun? To si nemyslím. Mladej týpek bez vousů co dělá vtípky s kočkou jsou třeba úsměvný, ale člověk s chlupama z koulí místo vousů který si z nějakýho nepochopitelnýho důvodů snaží ještě navíc pěstovat a hraje si s kočkou vypadá spíš zoufale než zábavně.

01

Odpovědět

+OndryDocela krásnej předsudek. :)
Kde se berou ty normy, že knírek se nosit už nesmí? Dřív to byla moda.
Ale pak nějaký hovado si usmyslí, že takhle vypadá pedofil a je po knírku... (To je jak s těmi homofobními bruslemi jak říká Bill Burr ;) )

30

Odpovědět

+MikeKde jsem psal o knírku? Knírek vypadá super na člověku typu Tom Selleck nebo Ned Flanders, tohle vypadá jako nudle pod nosem, kterou si člověk pěstuje jen aby dokázal že mu už není 15let, přitom o tom dostatečně vypovídá znavenej pohled podtrhující pytle pod očima, což do kupy působí dojmem starýho panice. Navíc neusuzuju z jednoho videa, ale z jeho aktuálního stavu, kde má po tváři rozeseto, jak jsem psal, chlupy z koulí ne vousy. Je to subjektivní tak to uzavřu, na mě to prostě působí slizce, podle komentářu to není zdaleka jen můj názor. Takže na mě nepůsobí vtipně, pozorování "starýho panice" jak si hraje s kočkou.

01

Odpovědět

Pani, kdy Normanovi zemrel Sergi ze ma tedkom Merlina? Nejak jsem to nepostrehl :-(

141

Odpovědět

mohli by prelozit video ako predstavuje Merlina NORMAN - MON NOUVEAU CHAT

110

Odpovědět

Už to rok bude. A řešilo se to tu na VČ snad pod každým videem od té doby. :D Se divím, že i po roce se to stále drží. :)

10

Odpovědět

Vyzerá čím ďalej tým viac ako úchyl s tými fúzikmi pod nosom.

393

Odpovědět

Víc Normana!

373

Odpovědět

Míň koček!

2029

Odpovědět

+Witty1...a tak volám jako hrom ať je koček milion!

500