Lil Wayne pomáhá Mexiku zbavit se drogThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:601
Počet zobrazení:13 056

Americká protidrogová policie odhalí svou tajnou zbraň v boji s mexickými drogami.

Přepis titulků

A konečně dobré zprávy ohledně trvající drogové krize podél mexických hranic. Dnes, při výpovědi před sněmovním výborem pro jurisdikci, protidrogová policie odhalila pozoruhodný úspěch se svou poslední iniciativou. Vysílá rappera Lila Wayna do Mexika, aby spotřeboval všechny drogy. Ihned po nasazení Lil Wayne vyhledá všechna narkotika v oblasti a během hodin vyčerpá jejich zásoby. Operace Weezy F.

Baby měla nebývalý úspěch. Lil Wayne už dostal 40 tun marihuany, 27 000 kg kokainu a 2 000 kg heroinu pryč z ulic a do svého těla. Mexická policie očekává, že Lil Wayne zcela vymýtí jejich problém s drogami do konce příštího měsíce. On je zbraní, kterou protidrogová policie hledala, živoucí vysavač drog. Osobně jsem sledoval, jak vyšňupal hromadu kokainu velkou jako já sám.

Očekává se, že náklady na tuto operaci budou přes 2 miliardy dolarů za dýmky, zapalovače, cigaretové papírky a náhradní diamanty pro Lilovy zuby. Protidrogová policie uvedla, že Lilovy zprávy z terénu ukazují, že nadále přijímá obrovské množství drog každou hodinu. Vzalo mi to můj zas*anej prsten z malíčku a moje Bentley, moji světlou káru, ti povídám. Třpytí se na jasným světlu. Lilovy schopnosti zastavit drogy jsou, dle jeho samotného, "vzácné, jako Mr.

Proper s vlasy". Mexiko už odhalilo malbu na zdi v Mexico City jako poděkování Lilovi Waynovi za vše, co pro národ udělal. Tohle je největší vládní využití celebrity od národního sjezdu republikánů v roce 2004, kdy byla Christina Aguilera vystřelena do davu demonstrantů, aby je rozehnala. Dále následuje: Bílý Dům oznámil, že prezident má náladu na slavnostní průvod.

Yamaha daruje znuděným obětem povodní 2 000 vodních skútrů. Překlad: Frix www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Rare like Mr. Clean with hair. :-D :-D

170

Odpovědět

během americké okupace Afghánistánu vzrostla plocha, na které se pěstuje mák,
ze 75 000 hektarů na zhruba dvojnásobek (v roce 2007 se pěstoval dokonce na
200 000 hektarech)

80

Odpovědět

jo, dobrý, ale stejně mě nejvíc pobavil ten konec: "Yamaha daruje znuděným obětem povodní 2000 vodních skútrů" :D

1044

Odpovědět

Jo, pobavilo :)

80

Odpovědět

'rare, like Mr. Clean with hair' lol fucking perfect 10/10

441

Odpovědět

Kdo je Lil Wayne? :O

3212

Odpovědět

Tento idiot je skutečný reprezentativní typ Ameriky jako země neomezených možností, v které se může prosadit a vydělávat miliony i ta největší PIČA bez mozku s nulovým nadáním. Asi si udělám výlet.

13330

Odpovědět

+R3dijo to by jsi asi měl, vypadá to tam pro tebe na slušnou kariéru

3578

Odpovědět

+R3diTo má být nějaký stěr? Že zopakuješ to, co jsem sám sebekriticky už naznačil? Slabé.

9523

Odpovědět

+R3di"by jsi" - Tak ty si vystřel mozek. Nezvládáš pravopis tak 4. třídy a machruješ na netu. Uff, doufám, že alespoň ulice budeš zametat pořádně...

821

Odpovědět

+R3diMr.Reid>Zase tu Ameriku tolik nepřeceňuj.U nás jsou největší hvězdy zloděj Gott, normalizační Vondráčková, pseudopoetický Klus, bulvární Farná a rádobyrapper Lipo.No,možná jsme na tom ještě hůř

158

Odpovědět

+R3diJoe.Cole: Ale blbost, ti všichni mají nějakou fanouškovskou základnu, nějaké hatery, ale většině jsou totálně u p****e. Tipuju, že nějak podobně je to i u Lil Wayne ve státech.

40

Odpovědět

+R3diMarv:No dyť jo.Já netvrdím opak.Nejsme vepři.

11

Odpovědět

+R3diO jeho nadání víš hovno stejně jako o jeho talentu, takže pomlč.

06

Odpovědět

+R3diTceld: Na tom u nás chybuje docela hodně lidí.. to bych neviděl jako jeho největší problém. Ne že bych se ho chtěl zastávat.

Joe.Cole: Nic ve zlém, ale jestli tím opravdu chceš říct, že ti, které jsi vyjmenoval, nic neumí ve svém oboru, tak to pěkně smrdíš ignorací, haterstvým a trollem. To ani nemusím být jejich fanoušek (ve většině případů mi jsou proti srsti, když je vidím v bedně... Lipa neznám... Klusa mám na neutrálu), ale uznat, že mají nějaký hlas atd. je ten nejmenší problém. Zkusme rozlišovat sympatie vs. objektivní hodnocení, prosím!

Auto opět úřaduje ve stylu "co příspěvek, to perla". Díky za tvé objasnění a vyvrácení plného protiargumentů.

32

Odpovědět

+R3diAuto: nadání = talent ... demente!

51

Odpovědět

+R3diChyba, chtěl jsem napsat, že víš hovno o jeho nadání i mozku. A na to co jsi napsal neexistuje protiargument, protože ty jsi nenapsal žádný argument. Jenom si napsal, že člověk, kterého jsi nikdy nepotkal, nemá talent.

62

Odpovědět

+R3diMr.Reid:Reaguješ na něco, co jsem vůbec nenapsal.Třeba Gott má podle mě jeden z nejlepších hlasů v Evropě.Ale fakt nemůžu respektovat "umělce", který si postaví svou kariéru na vykrádání cizích nápadů.

12

Odpovědět

+R3diA ty si taky nejvetsi pica bez mozku? Ze si tam chces udelat vylet... :)
Mimochodem nemusis ani do Ameriky i u nas se muzes prosadit, koukni treba na Míšu...

00

Odpovědět

jako jo, dobrý, ale co je s Key and Peele? co já vím, tak nepřeložených dílů je ještě dost a nový videa taky vycházejí...

1045

Odpovědět

Taky mi chybí..

304

Odpovědět

Prý je začnou překládat, až jich bude víc.

43

Odpovědět

+TarylinDílů nebo překladatelů?

132

Odpovědět

+Tarylindotazů

161