Online konference světových lídrů

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:171
Počet zobrazení:9 585
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj pojal zahájení mezinárodní konference vskutku netradičně. 

Přepis titulků

- Ahoj všichni! - Bonjour! - Guten Abend. - Finsko píše. - Hola! - Vítejte, rád vás vidím. Petro Porošenko opustil skupinu Pardon, tady princ Harry, babička chtěla říct, že vás všechny zdraví. Finsko píše. Kdo tuhle skupinu spravuje? - Já.

- Já. Sněte dál. Administrátor ze skupiny odstranil Rusko a Čínu Volodymyre, musíme si promluvit. Chceme u vás investovat miliardy dolarů. Porošenko se vrátil ke skupině Kam myslíš, že bychom měli investovat? Do zemědělství, nebo do hutnictví? Raději do produkce čokolády. Finsko píše. Severní Korea se připojila ke skupině Gratuluji Severní Koreji k objevení internetu!

Díky, ale popravdě jsem na chvíli odběhl do Jižní Koreje. Koukněte na tyhle bombastické samolepky. Jsou super, ale mně je posílat nemusíš. Chtěli bychom prodiskutovat splátky… MMF opustil skupinu Můžeme splatit tranší? MMF se vrátil do skupiny A dostat novou půjčku?

MMF opustil skupinu Vy jste ale krásná dáma… Pardon, špatný chat. Chceme prodiskutovat anexi. Do toho! Co kdybychom anektovali polovinu Velké Británie? Zavedeme sankce.

Takže nikdo nic nenamítá. Koupíme Grónsko. Grónsko není na prodej. Můžeme to okopírovat a prodat desetkrát levněji! Opatrně. Dnes mi ruští hackeři nabourali účet. Ne, to my ne. Vyzývám vás: Udělejte si selfie a postněte ho sem. Co?

Jasný, chápu. Sakra. Chvilku. Ahoj!

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To Finsko nějak nechápu. Můžete mi to prosím někdo vysvětlit?

231

Odpovědět

Někteří lidé neradi píší do společného chatu, když píše někdo jiný. Takže Finsko začalo psát, a když vidělo, že by někomu skákalo do řeči, tak zprávu smazalo a čekalo.

202

Odpovědět

+Finskoa ja som si myslel že ide o spomalené pripojenie Fínska :D

02

Odpovědět

Každý stát měl pozdravit ve svém rodném jazyce. A ve finštině "ahoj" není nic zrovna jednoduchého napsat, takže podle mě očividná pointa je v tom, že s tím pozdravem celou dobu Finsko bojovalo. A nakonec to vzdalo a pozdravilo anglicky.

https://en.wikibooks.org/wiki/Finnish/Hyv%C3%A4%C3%A4_p%C3%A4iv%C3%A4%C3%A4

50

Odpovědět

Kde jsem to jenom viděl........ už vím :D

715

Odpovědět

koho to nezaujíma.....už viem :D

227

Odpovědět

Škoda času překládat něco, co už je na titulkometu přeložené, mohli by si to ověřit a překládat něco jiné

318

Odpovědět

+KuliPokud si myslíš, že místní překladatelů budou před každým překladem prohledávat internet, jestli už to někde někdo náhodou nepřeložil před nimi, tak jsi asi spadl z višně :D

155

Odpovědět

+KuliNo já tam fakt nechodím. A přijde mi to jako kdyby Hospodářské noviny chtěly napsat zprávu, tak by před tím prolezly ostatní zpravodajské weby, a protože by ji našly na Lidovkách, tak už by ji nenapsaly...

194

Odpovědět

+Dr. InkChápu, že se VČ musí nějak zaplatit a bez obsahu to nejde (tam příměr k novinám funguje dokonale), ale čistě z pohledu překladatele, nepřipadá ti zbytečné překládat něco, co už můžeš najít přeložené jinde?

211

Odpovědět

+TaanTak sám prohlásíš, že ten příměr funguje, ale přesto bys chtěl po překladatelích, aby prolézali internet (a stránky, kam normálně ani nepáchnout) a pátrali po tom, jestli zrovna jejich vybrané video náhodou někde někdo nepřeložil? To je fakt pakárna. Navíc když tam většina návštěvníků VČ nechodí a ten překlad tady ocení.

43

Odpovědět

+AnonyMařkaKdybych já byl překladatel (a mohl bych si vybírat), tak radši přeložím něco, co se nikde jinde nedá najít, protože jinak by mi to připadalo jako zbytečná práce... To je můj osobní postoj. Nic po nikom nechci, jen mě zajímá názor z druhé strany, tak mi prosím nevkládej do úst něco, co jsem neřekl.

36

Odpovědět

+TaanNení to zbytečné už jenom z toho důvodu, že ne každý návštěvník Videa Česky chodí taky na ten Titulkomet. A nebo obráceně. Ale hlavně jsem nevěděl, že je to na Titulkometu, protože tam nechodím.

121

Odpovědět

+Dr. InkJá ani nevěděl že nějaký takový web existuje. :D :D A toto je boží!!!

00