Opilci v indické restauraciStand-up okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 28
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:278
Počet zobrazení:16 354

Rowan Atkinson jako majitel indické restaurace, který se snaží obsloužit bandu opilců.

Přepis titulků

Dobrý večer, pánové. Ne, ne, žádný problém. Pojďte dovnitř, prosím. Nicméně bychom mohli ten překrásný zpěv trochu ztišit. Á, božínku. Na fotbale jste si asi dopřáli dostatek osvěžení. Ne, ne, jděte dovnitř. Ó, ne, ne. Tento stůl je zarezervovaný. A také je to stůl pro dva.

Možná tento stůl bude lepší pro vás... ...devět. Mohli byste prosím přejít sem, pánové? Božínku! Pomůžu vám vstát, pane. Ne, ne, je to záludná část podlahy. Zdánlivě rovná. Posaďte se, prosím. Ano, ale možná spíš na židli.

A je to. Co si budete... Tiše! Ticho, ticho, pánové, prosím. Co si dáte na pití? 9 pint piva. 18 pint piva. 18 pint! Tady máte všichni jídelní lístky.

A jeden pro vás, pane. Božínku, rovnou na zem. Já to zvednu. A znovu! Něco vám řeknu... Zkuste ho uchopit, pane. Na obou stranách, mezi palec a zbylé čtyři prsty. Když ho uchopíte, nebude pořád padat. Mám nápad.

Co kdybychom ho dali na stůl? Opřu ho tady o kamarádovu... ...hlavu. A je to. To bude dobré. A co si dáte k jídlu? To je jehněčí pokrm, pane. Ano, marinované jehněčí v kokosu se smetanovou omáčkou, velmi dobré. Ne, není to ku*va ostré. Je to, jak bych to jen řekl...

Je to středně ostrý pokrm, pane. V tom případě budete chtít bombajskou kachnu. Ne, kachnu. Kachnu, s u... Á, chápu, malý vtípek. Velmi vtipné. Dobrá práce, vy všichni. To bylo velmi dobré.

Ne, to je sheek kebab. Je to jako dvě malé... bobky. Shami kebab jsou vlastně koláčky z mletého masa a cibule. Ano, trochu jako kravinec, pane, ale menší porce. Rajive, děkuji, položil bys nápoje na stůl? Můžeme posunout vašeho kamaráda? Co když ho jen překulíme?

Jen ho překulíme z jeho příborů... do mangového čatní. Ne, necháme ho tak. Díky, Rajive, zmiz. Nyní, dá si někdo raitu? Je to něco jako jogurtový dip s okurkou a cibulí. Ano, myslím, že bude dobré tady vašeho kamaráda vzbudit. On pouze nedříme. On dříme tváří ve džbánu piva.

Takto se utopí. Božínku! Ne, netrapte se, pane. Je lepší to vyhodit ven. Vůbec se s tím netrapte. Udělalo to místo pro vaše... kuřecí kari. Děkuji vám. Vskutku. Nevíte, co by si dal tady váš kamarád?

Haló? Co si dáte k jídlu? Hot dog. Dobrá, uvidím, co se dá dělat. Tak si to zopakujeme, prosím. Jedna okurková raita, cibulová raita, a svrbíměk raita.

Ale předpokládám, že to je žert. 4 masová kari, 1 bombajská kachna, 4 rýže, 4 shami kebaby a hot dog. A nějaký předkrm? Jen nějaká poppadoms a salát, jogurt a další sračky. Dobrá, uvidím, co se dá dělat. Ačkoliv si nemyslím, že budete chtít tu poslední věc... Sračky vám z huby padají už teď.

Rajive! Rajive, dělej! Překlad: DrGuryon www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to velmi dobrý herec :)

20

Odpovědět

rasisticke, ban ihned

159

Odpovědět

Hovno rasistické, prestaň vypúšťať z huby tie sračky a daj si radšej shami kebab.

21

Odpovědět

Svrbí mě kraita :D :D

211

Odpovědět

Jako super, ale mohli byste sem dávat i něco jiného, než co je přeloženo na youtube. Zrovna Atkinson si myslím má celou řadu vtipných videí.

34

Odpovědět

Lol, téměř žádný u jeho videí na yt nemá titulky, často nejdou zapnout ani ty automaticky vytvořený. Dej sem odkaz z youtube třeba na tohle konkrétní video, kde má titulky. Čekám, mudrlante.

00

Odpovědět

Toto video už zde bylo, ačkoliv teď je nefunkční.
Rowan Atkinson - Fotbaloví fanoušci po zápase

122

Odpovědět

Pan Atkinson je nepřekonatelný.

241

Odpovědět

· (omyl)

00

Odpovědět

Wow, tak ono tie aktuality niekto naozaj číta!

82

Odpovědět

Jop. A díky za tip!

110