Osmiúhelník

Thumbnail play icon
55 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:271
Počet zobrazení:5 454

Konec zahálení, pojďme se něco naučit. Jack Black by Vám rád představil... osmiúhelník. Scénka je z pořadu Sesame street, který je u nás znám pod názvem Sezame, otevři se (i když tyhle nové díly u nás asi neuvidíte).

Přepis titulků

Ahoj, jak se máte? Jmenuju se Jack a dnes jsem tu proto,abych Vám řekl něco o osmiúhelníku. Tak tedy, osmiúhelník jeúžasný tvar, který má osm fantastických strana osm úžasných úhlů. Ukážu Vám ho. Ale ne. Sakra, úplně jsem zapomněl na to,abych přinesl osmiúhelník. To je trapné. Dobře, nebuďte smutní,půjdem nějaký najít. Pojďte, najdeme osmiúhelník.

Stopka. Promiň, Elmo, ale teď se nemůžuzastavit kvůli té stopce, potřebuju najít nějaký osmiúhelník. Stopka! Dobře, Elmo, vidím tu stopku,ale musím najít osmiúhelník. Když se zastavím, jak můžuhledat osmiúhelník. Jak, Elmo, jak? Stopka!! Počkejte chvíli.

Podívejte,ta stopka má Jeden, dva, tři, čtyři, pět, šest,sedm, osm skvělých stran a jeden, dva, tři, čtyři, pět, šest,sedm, osm senzačních úhlů. Tahle stopka je osmiúhelník.Našli jsme osmiúhelník. Osmiúhelník Překlad: vlocka5555www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

achjo :)

180

Odpovědět

oh .. jak hluboko si klesnul Jacku ....

184

Odpovědět

Nejlepší je že JB si vzal na hledání osmiuhelníku tričko s Hulením! "Hey kids!smoke some weed...and then go to find some octagons!" :-D

180

Odpovědět

tohle je standartní výbava všech účinkujících v tomto pořadu :D

00

Odpovědět

Pěkné :)

181

Odpovědět

snad to vysilali na nejake detske stanicim kde se uci poznavat veci :D zasmal sem se u toho :D

180

Odpovědět

Video opraveno.

180

Odpovědět

Našli sme osmiúhelník!..... no a co jako? ty vole z tohohle me akorat rozbolela hlava

186

Odpovědět

xxENDxx: Copak neznáš úžasný seriál Malí létající medvídci? http://www.youtube.com/watch?v=D6cT7y-dGUg :)

180

Odpovědět

je presne

183

Odpovědět

při sledování tohodle minutovýho videa mi kleslo IQ o 5 bodů...

182

Odpovědět

Je to ze serialu Sesame street, coz je serial pro maly deti predskolniho veku. Tenhle serial bezi v USA uz hrozne dlouho, snad od roku 1969. Za tu dobu tam uz ucinkovaly stovky znamejch osobnosti. Na tomhle serialu vyrostl defakto kazdej american.

180

Odpovědět

Bezpředmětné angažování celebrit do seriálů je znak tvůrčího úpadku. Infantilitou k vážné diskuzi. A o to Vločce určitě šlo (i když o tom možná sama neví).

181

Odpovědět

Jde o to, pro koho je ten pořad určenej. Jestli pro děti v předškolním věku, tak je to asi v pořádku. Pokud pro starší, tak to už asi ne.

180

Odpovědět

JB je jeden z mych nejoblibenejsich hercu a to pravem... ale tohle video moc vtipne neni :P jakoze jenom na YT je ohromna spousta daleko vtipnejsich scenek

180

Odpovědět

Zeus: nemůžeš srovnávat český styl pohádek s těmi americkými.. navíc ty starší díly Sesame street nebyly tak špatný.. tohle je zřejmě duch moderní doby, dělat z dětí blbce

180

Další