Pojď za námi ven!

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:220
Počet zobrazení:5 530

Oblíbený herec Zachary Levi (Chuck) se nedávno objevil v epizodě populárního dětského pořadu Sezame, otevři se, v rámci kterého natočil tuhle pozitivní letní píseň. Tak dejte na něj a nezapomeňte si o prázdninách dát nějaký den pauzu od všech těch počítačů, mobilů a tabletů a vyrazit někam ven.

P.S.: Pokud jste si při zvuku na začátku videa rychle zkontrolovali, co nového vám hlásí Facebook, už jste nejspíš ztraceni. :-D

Přepis titulků

Zach? Pojď ven, Berte! Když já nevím... Jsou tu holubi! Holubi? Ty jo! Každý den sedím na zadku a zírám na svůj Facebook, e-mail, Instagram. Domlouvám se, co budu dělat o víku.

Ale jakmile začne svítít slunko, řeknu všem online sbohem a odcházím, protože vím o jednom místě, kde všechny včely bzučí příběhy o květinách, které viděly, a každý strom je v trendu, displej mi tu nechybí. Obloha nepotřebuje žádný filtr a ptáci štěbetají každý den: "Když je takhle hezky, zvedni se a pojď za námi ven." V parku načerpám nových sil a mám čas v klidu přemýšlet.

Mrkejte, to bude boží Snapchat! Žádný hashtag selfie, dej ten krám radši rychle pryč. Holubi nás krásně vítají, pojď se mnou, proběhneme se po trávě a uvidíš... Teď běžíme rychleji než 4G! Na hřišti si něco zahrajem! Na to nepotřebuješ drahý tablet s retina displejem. Páni, to je ale hustá grafika!

Včely bzučí příběhy o květinách, které viděly, a každý strom je v trendu, displej mi tu nechybí. Obloha nepotřebuje žádný filtr a ptáci štěbetají každý den: "Když je takhle hezky, zvedni se a pojď za námi ven." Podívej se nahoru a uvidíš blankytně modrou oblohu. Nemusíš spouštět aplikaci s počasím. Přihlášení k tomuhle cloudu je zdarma. Včely bzučí příběhy o květinách, které viděly, a každý strom je v trendu, displej mi tu nechybí.

Obloha nepotřebuje žádný filtr a ptáci štěbetají každý den: "Když je takhle hezky, zvedni se a pojď za námi ven." Pojď už ven! Pojď za námi ven. Jste mí nejoblíbenější odběratelé. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nojo hlt uz nevi jak sehnat praci/.

nejak me zacina srat to jak si mlady chlapy nechaj narust vousy aby vypadali vaznejs.. viz on a will "mel jsem stek ve star treku ted me vsichni uznavejte"

010

Odpovědět

Žádný komentář o Kal Pennovi? Yeeey! Jsem první!

13

Odpovědět

a teď tu naši ;)
https://www.youtube.com/watch?v=2En0ZyjQgU4

14

Odpovědět

Takže už víme, že svět (vy ne, svět) je plný vody, země, zvířat, svět je plný rostlin, hraček, lidí, věcí, a o něm si budem povídat přeci. A kdy? Zas příště, znova. TEĎ VYPNĚTE NÁS PROSÍM, AŤ NEBOLÍ VÁS HLOVA. :D

602

Odpovědět

Chuck!

91

Odpovědět

Není ten překlad trochu divnej? Říká lovely sunny day a ne pojd už ven...

715

Odpovědět

Překlad je od toho aby jsme věděli co říkají, ale tohle upravování je nanic

512

Odpovědět

První lidi vydělali na lidech, které zavřeli k počítačům a teď vydělávají na tom, aby je od nich dostali. Prostě pohádka.

181

Odpovědět

Pokud nemám důvod jít ven, tak tam nepůjdu i kdybych si tuhle písničku pouštěl celý den.

143

Odpovědět

"To je ale hustá grafika" :D

291

Odpovědět

.. hehe .. a já si tu tak mezitím sedím.. sám.. v místnosti se zatáhlými žaluziemi.. a říkám si, co to asi ten venek je :D

390

Odpovědět

to bude nejakej divnej server se samyma polakama

611

Odpovědět

+KorfaxPolskie serwery są zawsze najlepsze!

211

Odpovědět

0:53 "Obloha nepotebuje ziaden filter"? Podla mna je ozonova vrstva jeden velky filter zeme, bez ktoreho by sme tu uz davno neboli

1419

Odpovědět

Nechápu, proč máš tolik mínusů. Ani ptáci neštěbetají po celý rok, v na podzim buď odlétají, nebo se připravují na "zimní spánek".

114

Odpovědět

You must be fun at parties!

41

Odpovědět

to je táák rozkošné :-D

73

Odpovědět

jako nazpivany je to hezky, jen je to o totalni kravine....

1718

Odpovědět

Chodit ven je podle tebe kravina?

375

Odpovědět

+Scottyjo

1625