Shazam!Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:6 853
Pojďme se podívat, co si Hlas Upřímných trailerů myslí o nejnovějším filmu z dílny DC, Shazamovi.

Přepis titulků

Těšte se na The Boys, superhrdinské bojování začíná na Amazon Prime Video 26. července. Od studia, které přešlo od zkázy a smutku k ploutvím a úsměvům, přichází zábavou naplněná jízda pro dítě uvnitř každého, jenom asi ne pro skutečné děti. Zabij tu malou holku. Shazam! Seznamte se s Billym Batsonem, má selský rozum jako Bart Simpson a oblečení jako Tyrone Biggums.

Shazam! Když Billyho vláká do jeskyně starý muž, který tvrdí, že je čaroděj, což není, aby bylo jasno, děti, nikdy dobrý nápad... Polož svou ruku na hůl. ...stane se jedním z klasických postav od DC – Captain Marvel. Ne, býval Captainem Marvelem, ale DC to změnilo na Shazama. Tohle je Kazaam, častá chyba, já myslím týpka posedlého bleskem a tím být hoden.

Ne, pouliční krysa, která dostane moc plnit přání. - Splnit přání? - Tři přání, abych byl přesný. Dobře, je to ten, kde Chuck flossuje. Shromážděte se pro dojemný příběh, který přerodinuje i Rychle a zběsile. Věřím v nalézání rodiny. Čas pro sebe si také můžeme vyložit jako odstrkování rodiny. Pokud superhrdina nezachrání vlastní rodinu, není to moc dobrý hrdina. Děkuji za tuhle rodinu.

K rodině se neotáčíš zády. Je to změna tempa od problémů s taťkama v Marvelu, dostaneme další díl smutných matek DC. Všechno mi odpusť. Pokud se rozhodneš odejít, tak se nikdy nemusíš vrátit. Promiň, že jsem ti to neřekla, ale cítila jsem se zahanbeně. Mami, to jsem já. Teď se mi to moc nehodí.

Když Billy zjistí, že rodina není o tom, kdo vás jen tak opustil na pouti, je o lidech, se kterými jste nuceni žít, kteří vás milují, protože neustále zachraňujete jejich zadky před smrtí. Jdeme, jdeme, jdeme. Ale Shazam bude muset bojovat s více věcmi než jen přehlceným opatrovnickým systémem, bude bojovat proti doktoru Sivanovi, zasloužilému charakternímu herci, co se chce pomstít DC, protože ho obsadili jako Sinestra v Green Lanternovi.

Sledujte, jak rozpoutá moc sedmi smrtelných hříchů, každý z nich je vyobrazení jiného selhávajícího člověka s jedinečnými silami, které... Vlastně ne, tak nic, všichni jsou takové šedé hrudky, které jí lidi. Rock se sem nemůže dostat dost rychle, musí další díl být vážně o té hodně naštvané housence? Sedm říší bude našich. A další otázka: co?

Takže také fanděte, když DC konečně rozluští klíč k tomu, jak udělat dojemný, vtipný a inspirativní film o neporazitelném silném muži, Supermanovi, jestli se vám to tak líbí, který dá dětem vše, o čem snili. Ne, ne měnit se na 38letého v polystyrenovém obleku. Ne, ne děsit děcka, které vás šikanují a dělají vám ze života peklo. Mluvím o dětské ultimátní moci fantazie. Vytvoření průměrného sledování na YouTube.

Dělám to pro MEMEs, kotě, bouchněte tlačítko like, Shazam! Hrají: Jsi čaroděj, Billy. Film, když se pokouší napsat část "hrají" místo nás. Hromobij! Kapitán Jiskroprst. Power Boy. Maximální napětí, tak to bylo?

Mistr Filadelfie! Tajfun energie. Metač megablesků. Sir Bleskohod. Není to tak lehký, že, kluku? Šéf hole, Vidíte? Takhle se to dělá. Je to zloduch. Přišel sem, aby ukradl bulvu od čaroděje. Burt svěřenec státu, Předpubertální Titans Go!

Nepříjemné množství odkazů na R. Kellyho, Věř, že můžeš létat. Věřím, že můžu létat. Freddy řekl, že když věřím, že můžu létat, tak poletím, tak věřím. Udělejte hraný film o chrličích, vy srabi! Můžeme už přestat s flossováním, prosím? A skrze okna, skrze zeď. Shazam!

Ve Filadelfii je vždycky jiskrno Tohle je druhý film od DC, kde měla štěk Annabelle, takže V zajetí démonů se odehrává v tomhle vesmíru. Přestaňte nás škádlit štěkama, a ať Aquaman praští Sestru do nosu. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dost mírný Upřímný trailer. Přitom Shazam je slušná křeč. Nejhorší pro mě bylo, že podle konce plánují udělat i dvojku.

01

Odpovědět

Škoda, že si nevšiml, že ten malej týpek vypadá jako Arya Stark (Maisie Williams) :D

30

Odpovědět

Film ktorý definitívne potvrdil moje najhoršie obavy: Dc sa dalo opustilo cestu: Povedz mi, krváciš? a dalo sa cestu Marvel, čiže číra rodinná zábava, ktorá bude mať väčší potenciál im zarobiť v kinách... So slzou v oku spomínal na Logana(Fox)... Muža z oceli... Prečo nemôže byť štúdio, ktoré aj s menším rozpočtom bude točiť pre vekovú skupinu 18+??? prečo keď idem do kina musím byť nútený sa pozerať ako Ironman si ští do obleku? (ironman2). Prvého Ironmana mám veľmi rád....

114