Otevřený dopis všem maminkám

Thumbnail play icon
38 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:338
Počet zobrazení:5 388

Kid President, jinak známý jako Robby Novak, je normální desetiletý kluk, který začal vytvářet motivační videa se svým švagrem, když mu bylo 9. Z videí se stal rychle hit, a Kid President se tak už objevil v show Today, dělal rozhovor s Beyonce či prezidentem Spojených států amerických. Jeho otevřený dopis pobaví a potěší zejména všechny maminky.

Přepis titulků

Tohle je pro všechny mámy. Jménem všech dětí na světě, 10 věcí, které každá máma musí znát. Číslo 1: Odlož svůj telefon. pokud se tvoje dítě nejmenujete Telefon. Číslo 2: Nedávej svému dítěti jméno Telefon. To prostě není správný. Je to zvrácený. Číslo 3: My vás milujeme.

Jen občas nevíme, jak to říct. Občas se to projeví jako křik nebo pláč. Ale až příště uslyšíte křik, ve skutečnosti tím říkáme: "Mám tě rád, mami. Jsi nádherná. Děkuju, žes mi nedala jméno Telefon." 4: Přestaň uklízet! Náš dům není špinavý, náš dům je boží. Je boží, protože v něm žijeme. Máma má co na práci. Číslo 5: Máma vzhůru nohama je...

paráda. Nic to vlastně neznamená, ale myslím, že je to fakt super. Mělo by to být asi takhle: paráda, ráda, ráda, ráda... Číslo 6: Když tě tu teď mám, chtěl bych si promluvit o sekané. Sekaná je jako bochník chleba, ale je to maso. Mami, já tě miluju, ale sekaná už mi leze krkem. Číslo 7: Díky, že jsi uklidila všechna hovínka. Číslo 8: Bav se taky někdy! Rádi se díváme, jak se bavíš.

Zatanči si v obchodě: "Toohle všechnooo si kupujuuu." Nebo si zazpívej na příjezdové cestě. Bude se ti to líbit, a děti to tak rozhodí, že budou potichu. Číslo 9: Víc objímej. Méně křič. Já to chápu, fakt, občas uděláme něco špatně. Ale dospívání je děsivý. Je tu škola, písemky, určování času na hodinách, které mají ruce, zavazování bot, kilogramy a kilomigramy.

- Kilomigramy? - Nevím, je to těžký, ale proto chodím do školy. Vyrůstat je složitý. Občas prostě potřebujeme mámu. Mámu, která nám řekne, že to bude dobrý. Číslo 10: Klíč ke změně světa - mámy. Bez mámy bysme tu nebyli. Mámy, děti vás milujou. Vás, vás a vás. Kdyby každá máma na světě věděla, jak úžasná je, každý problém na světě by šel vyřešit.

Za děti odevšad - děkujeme, že v nás věříte, že to s náma vydržíte, a že nás opravdu milujete. Mami, ty nám dáváš chuť tančit. Pošlete to nějaké mámě. Jakékoliv. Někomu, kdo ti byl skvělou mámou. Dej jí vědět, že bez ní bys tu nebyl. Kid President končí.

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

#1, #2 miliarda žen ani neví, co telefon je

01

Odpovědět

To si ty kecy vymyslel fakt sám?

10

Odpovědět

Tohle by nebylo roztomilé, ani kdyby ten malý Malcolm X vypadal jako mládě pandy .. vypnul sem to u bodu 4 a na videačesky se vrátím, až se tohle video odporoučí na stránku 2, nebo nejlépe ještě dál

112

Odpovědět

Dej si Keanovu klobásu a už se nevracej!

32

Odpovědět

"Kdybych měl syna, vypadal by jako Robby Novak" váš Barack Hussein Obama

11

Odpovědět

2 bludišťáky za oblek

31

Odpovědět

Přes minutu jsem to nevydržel. To je hrozné. :) Ale držím mu palce, ať mu jeho popularita vydrží aspoň do sedmnácti, rád bych viděl, co z toho vyroste. Snad si časem najde ale někoho lepšího, kdo mu bude psát repliky, protože jeho švagr je na tom dost bídně.

174

Odpovědět

Nechápu proč vůbec překládat "slova" jako je WOW?

103

Odpovědět

nesnasim tyhle afektovany prcky, co si myslej, ze ve svejch plenach pravidelne produkuji vsechnu moudrost sveta. presne z takovejch deti vyrustaji ti maniakalni pastori, kterym se v tech nafukovacich kostelech v americe dari privadet sva ovci stada do extaze.

536

Odpovědět

Ale za to nemohou ty děti. Chovat k nim nenávist... ach, jak můžeš být tak krůtý/á, cožpak nemáš kuska citu v těle? :)

517

Odpovědět

Mě se zase nelíbí ta výchova dětí v USA, aby ste se mohli vzít v kostele musíte souhlasit, že budete dítě vychovávat v katolické víře a každou neděli ho budete vodit do kostela, já myslím. že je mnoho umírněných katolických párů co chcou vychovat dítě, tak aby se rozhodlo samo.

114

Odpovědět

+KICKBALL1) A u nás snad můžou mít církevní svatbu i nepokřtění/nevěřící?
2) No, ty neděle v kostele by mu v tom rozhodování mohly pomoct, kdo nezažil, neví o čem mluví (doslova) :)

81

Odpovědět

Nevím jestli je to vhodné oblečení pro dítě. Vypadá trochu jako zrůdička.

212

Odpovědět

Gooble gobble!

21

Odpovědět

Na tohle video mám stejný názor jako homer : https://www.youtube.com/watch?v=Sa9AGQHRj0s

251

Odpovědět

Pokud chcete dělat videa, aby byla sledovaná použijte roztomilé děti nebo zvířata. Pak překonáte veškerou konkurenci.

161

Odpovědět

Asi z Ghetta

33

Odpovědět

A proč neudělá nějaký video pro otce? Měla jsem vzdycky radši jeho, matka byla zlá a narušená

132

Odpovědět

"Vyrustat je tezke." Hey n***a s**t just got real.

155

Odpovědět

Nevím, asi to není zrovna můj šálek čaje...

272

Další