Oběd s JohnnymOut With Dad (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:450
Počet zobrazení:6 996

V dnešní epizodě Out With Dad se Vanessa kvůli polibku z předchozího večera straní ve škole Rose, což neunikne pozornosti jejich kamaráda Kennyho. Mezitím stále roste Nathanovo podezření, že jeho dceru přitahují dívky, a neví, co si s tím počít. Když se mu nepodaří najít nic užitečného na Internetu, obrátí se o radu jinam.

A jedna vysvětlivka: PFLAG je zkratka organizace Parents and Friends of Lesbians and Gays (Rodiče a přátelé lesbiček a gayů).

Přepis titulků

"Homosexuální mládež" "Mám podezření, že je dcera..." "Mám podezření, že je dcera homosexuální." "Pomoc, mám homosexuální dítě!" "Ohrožené děti" Ohrožené? "Homosexualita: Příčiny homosexuality" "Dá se homosexualita vyléčit homeopaticky?"

"Co mám dělat, když mám podezření, že mám homosexuální dítě?" "Ahoj, Johnny, můžeme se sejít..." Čau. Čau. Co tu děláš? Nic. Co ty tu děláš? Jdu se napít.

Dobře. "Ahoj, Johnny. Potřebuju tvou radu. Sejdeme se na kafe?" Dobrou noc. Máš něco na srdci? Nic. Dobrou noc. Dobrou noc, poupátko.

Proč sedí Vanessa tam? Myslím, že jsem ji včera večer něčím naštvala. Holčičí hádky. Omluv se a přiveď ji sem, ať si můžem zahrát "Vole, padni". Na tohle prostá omluva nestačí. Zahrajem si Kenta. "Vole, padni" chceš hrát pořád. Na Kenta potřebujem čtyři lidi. S Vanessou bychom si mohli zahrát aspoň to "Vole, padni".

Jayi! Zahraješ si Kenta? Kolik máte lidí? S tebou tři. Tak smůla. Dej mi vědět, až se svou holkou najdete čtvrtýho. Ona není... má holka.

Leze mi to na nervy! Hele, jdi tam a promluv s ní, jo? Včera jsem tě pěkně vyděsila, co? Jo. Myslela jsem, že... Nejsem na holky! Já taky ne. Fajn.

Protože kdybys byla, nemohly bychom spolu kamarádit. Proč? Jak bych mohla kamarádit s někým, kdo by mi od druhý třídy lhal. Vanesso... I kdyby to tak bylo, nebylo by to lhaní. Přimět někoho věřit, že jsi normální, když nejsi? To je lhaní. No...

To je stejně fuk. Protože jsem ti nikdy nelhala. Jsi má nejlepší kámoška v podstatě celej můj život. Jenom jsem byla... zmatená. Má máma by se zcvokla, kdyby to byla pravda. Kdybys byla...? Ne!

Kdybys ty byla. Já rozhodně nejsem. Kdybych byla, máma by to nepřežila. Hele, prostě na to zapomenem. Jak jsi říkala, byla jsi zmatená a... Je to pryč. Víš to jistě? Co kdybys přišla večer ke mně a probraly bysme tu chemii? Tentokrát doopravdy?

Rozhodně. Vůbec netuším, o co tam jde. Hej, Rose! Vanesso! Mám čtvrtýho. Na co? Kenta? Jo, chceš si zahrát? Ani ne. Co Vole, padni? Johnníku!

Ahoj, Nathane. Čaj, prosím. Se sáčkem uvnitř. Díky. Tak povídej, máš pořád práci nebo ne? Tohle kolo propouštění jsem přežil, ale teprve se uvidí. Upřímně by mi to nemohlo být volnější. Můžu se víc soustředit na hraní a psaní. Ale ten pěkný a stálý příjem je tak... Tak pěkný a stálý? Rozvitou větou: "Ano."

Věčnej optimista. Proto jsem ti na tenhle víkend domluvil rande. Jo, ohledně toho... Prosím, Johnny, fakt nechci, abys mi někoho dohazoval. To už tvrdíš deset let. Kromě toho je pozdě. Už souhlasila. Ale proto ses se mnou sejít nechtěl, ne? Ne.

O co jde? Zní to vážně. Dalo by se říct... že potřebuju... radu od gaye. Konečně sis to přiznal, viď? Fajn, to rande odvolám! Zajímalo by mě...

jak se pozná, jestli je někdo... homosexuál. Jde ti o Rose, viď? Jo, jde. Loni na její narozeninové oslavě mi zapípal gaydar. Tvá máma řekla něco ve smyslu, že je Kenny její kluk. Ale Rose takhle reaguje pokaždý, když má někdo poznámku o ní a Kennym. Jo, jo, jo...

O ní a Kennym vím všechno. Nenechává o tom pochyby. Šlo o to, jak zareagovala tentokrát. Připomnělo mi to mě ve třetí třídě. Strejda Ron se mě pořád vyptával, kolika holkám ve škole jsem dal pusu. Děsně mě to štvalo. Mnohem víc než by mělo štvát obyčejné dobírání, ale ještě roky jsem to nechápal. Jako by útočil na mou podstatu.

Panebože. Mě to nikdy vůbec nenapadlo. Co spustilo tvůj gaydar? Nevím. Myslím, že to, že je Rose patnáct. Nikdy neměla kluka a... Myslím, že Vanessa. Nejlepší kamarádka? Já vím, určitě je to děsný klišé.

Ale hlavně mě užírá, že cítím, že mi Rose něco tají, a... to prostě nejsme my. Nevím, co mám dělat. Musíš ji ujistit, že ji máš rád. Bez ohledu na cokoliv. To už ví! Hele, zaprvé, v téhle chvíli nevíme, jestli je na holky, bisexuální nebo jak. Ale pokud je a myslí si, že existuje 1% šance, že bys mohl vybuchnout a vyhodit ji z domu, drží ji to zpátky.

Neexistuje jednotná podoba procesu přiznání homosexuality. U každého a v každé situaci je to jiné. Stejné je pouze to, že je to pro daného člověka nejspíš to nejděsivější, čím si v životě projde. Bez ohledu na to, jak jsou jeho přátelé a rodina tolerantní a chápaví. Je to na prd, je mi líto. Nathane, jsi skvělý táta a Rose to ví taky.

Ale musíš si s ní promluvit. Pokud ti není příjemné se jí zeptat, tak... Nějak jí to naznač. Dej jí vědět, že ti to nevadí. Pomocí filmů, na které budeš koukat. Článků, které budeš číst. V Encore dávají nový film. Nebo nech náhodou otevřenou nějakou webovou stránku. Hele, to mi připomnělo... Na netu se nedá najít vůbec nic užitečnýho.

Jako by se každá stránka o homosexualitě mládeže týkala "léčby" nebo "preventivních opatření". To je kvůli tomu, že Internet vlastní Amerika. Vygoogli si "PFLAG Canada". Pořádají setkání a tak. Nikdy jsem tam nebyl. Ale každý rok, když je vidím v průvodu gayů a lesbiček, a vidím rodiče, kteří milují své děti takové, jaké jsou... Je to dost působivé.

Tak jaký z toho máš pocit? Mám strach. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (66)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tenhle seriál mě zaujal na FF 2013 ,po přednášce Petra SF,zatím po shlédnutí dvou dílů hodnotím pozitivně a je zajímavý,už tím jakou tématikou se zabývá ...

200

Odpovědět

listecek: (hint: ty si žena a on je muž, ony sou obě ženy)

180

Odpovědět

listecek: To je ale z určitýho pohledu úplně opačnej problem.

180

Odpovědět

Seriál se mi moc líbí :) a kdo má opačný názor, tak ať ho nesleduje a nepíše sem komentáře ke každému dílu!:(
Jinak mě docela naštvalo chování Vanessy, když jí řekla, že by se s ní nemohla kamarádit, kdyby byla lesba. Pokud jsou SKUTEČNÉ kamarádky, tak to bude akceptovat (můj kamarád mi řekl, že je gay a od té doby je víc sám sebou, protože se už nemusí přetvařovat a ani na minutu mě nenapadlo, že bych se s ním přestala bavit!).
Rozhodně v seriálu pokračujte, hrozně mě zajímá, jak se to bude vyvíjet. ;)

190

Odpovědět

Absolutně nechápu komentáře typu :Holky jsou hnusný, proč nejsou hezčí. Vy V:O:L:O:V:E vy jste úplně mimo. Ty holky jsou prostě normální. Ten seriál vypadá fajn, a zda se že bude i rozumně natočenej. Dialogy jsou v pohodě, nemusí každej přehrávat jak v nováckým seriálu. Takovýhle připomínky můžou mít fuckt jen náctiletý fakani po první poluci, ale třeba na to taky přijdete. Zdarec

193

Odpovědět

Radiaw: Kdybych te neznal tak bych ti to veril, ale sam moc dobre vic ze je ti nesympaticka. Priznej to radku, nech se ovladnout temou stranou sily ! :D

180

Odpovědět

Nevím mě to nezaujalo :/ za celý díl 3 statické scény, herci mi připadají tak "nadšení" že to jen odříkají ať můžou jít domů ... ( Můj názor )

180

Odpovědět

No jo, je to lepší než ten díl před tím, začíná se to rozjíždět.Konečně jsem se rozhodla, budu to sledovat.

182

Odpovědět

kes: "dvě hnusní holky, jo jeto dost nudní"? wtf? fracek malej ufouňenej kterej se naučil honit? tohle už se nedá vydržet (doufám že nejsi slečna když píšeš "viděla")

183

Odpovědět

Mně se to líbí. Líbí se mi na tom ten opravdu reálný základ.

182

Odpovědět

Kes-to je stary toto,toho je vsude plno.Od toho tyhle stranky ale opravdu nejsou. :-)

180

Odpovědět

Mhhm...moc pěkný videjko ;). Ach...nádhera...

186

Odpovědět

Kes: Mhhm...moc pěkný videjko ;) Mhhm...

187

Odpovědět

tohle má bejt drama ne ? jako že dvě hnusní holky nevědí co jsou, a jo jeto dost nudní a trapný hlavně když ste zvyklí na tohle http://www.xvideos.com/video594831/clara_g_and_sandy_in_a_limousine ta Sandy je nejlepší lezba co jsem kdy viděla

189

Odpovědět

je jí patnáct a něměla kluka? geeeeeeeeeeeey :D

1820

Další