Rande naslepo s NathanemOut With Dad (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:312
Počet zobrazení:4 662

V další epizodě Out With Dad jde Nathan na rande naslepo s Angelou, které jim domluvil Johnny, a přijde na něm mimo jiné řeč i na jeho podezření, že je Rose na holky.

Přepis titulků

Mimochodem, nežádala jsem Johnnyho, aby mi tohle rande domluvil. Já taky ne. Myslím, že ho baví dělat dohazovače. Vlastně jsem se to chystala zrušit, protože rande naslepo nesnáším. A proč? Protože jsou všechna stejná. Jako by existoval seznam, kterým se musíte řídit. Musím se k něčemu přiznat. Nebyl jsem na rande od...

Déle, než se stydím přiznat. Mám návrh. Co kdybychom ten seznam rychle prošli, abychom ho měli z krku? A pak se možná budeme moct skutečně uvolnit a užít si to. Jsem pro. Začnu. Co je první položka? Zaměstnání. To je snadné.

Grafik na volné noze. A svou práci miluju. Realitní makléřka. A taky svou práci miluju. Cestování? - Počítá se i táboření? - Rozhodně. Tak ano. Vy? Miluju cestování. Od rozvodu hodně cestuju. Což mě přivádí k: 3 roky rozvedená. Vdovec.

15 let. To je mi líto. To jsem netušila. Samozřejmě, že ne. Jak bych mohla? Mohl byste mě zastavit? Někdy přepnu na autopilota a jsem za idiota. To je v pořádku. Co je další položka? To musejí být děti, že? Jedna dcera, 15 let. Taky mám dceru, je jí 17, ale chová se na 25.

A syna, kterému je 10. Žije ve vlastním světě. A co jejich otec? Vídá se s nimi? Ne tolik, jak bychom chtěli. Vzal si svého přítele a odstěhoval se do Vancouveru. Páni! Páni. To jsem opravdu nečekal. Hezky to rozproudí konverzaci.

To je mi jasné. Takže vaše dcera nikdy neměla v životě nikoho, kdo by představoval matku? Omlouvám se. Odbočila jsem moc od seznamu? Ne. K matce měla asi nejblíž její babička. Má tchýně. Když Sarah zemřela, její rodiče se přestěhovali do Toronta, aby byli blíž. Ale když je teď Rose starší a oni jsou starší, vrátili se zpátky do Parry Sound.

Rose? To je moc hezké jméno. Copak? Něco ji trápí a nechce mi říct co. Problémy s klukem? Vím, že Carly si tím prochází. Tedy prochází si tím už od 14. Uhodila jsem hřebíček na hlavičku, co? Jde o kluka, že? Jde o sex?

Chápu, že to spadá do sféry vztahu matky s dcerou. Vím, že můj syn je v téhle oblasti nahraný. Ne, o to nejde. Tedy svým způsobem ano. Ven s tím. Myslím, že Rose je asi na holky. To jsem nečekala. No, nic neřekla, ani nenaznačila.

A mě to dohání k šílenství, protože nevím jak, nebo jestli vůbec bych si s ní o tom měl promluvit. Líbí se jí nějaká holka? Asi její nejlepší kamarádka. Tak to bylo u Rogera, mého bývalého. Znali se roky, když jsem se objevila. Pak o čtyři, pět let později se Aidan přiznal. Hluboko uvnitř jsem to věděla už ve chvíli, kdy mi to Roger řekl.

Měl hrozně smutné oči a... Potom se všechno změnilo. Trvalo ještě rok, než si to Roger přiznal. Nejhorší rok našich životů. Vždycky jsem si myslela, že mě Aidan nesnáší. Ukázalo se, že jenom žárlil. Na svatbě nám šel za svědka, proboha. Ten den se mi nedokázal ani podívat do očí.

Omlouvám se, už to zase dělám, blábolím. Ne, to je v pořádku. Je to... Je to citlivé téma, chápu to. Ne, o to nejde. Jde o tu ironii. Byla jsem svědek na jejich svatbě. Já vím, já vím. Je to legrační.

Já vím. Smějte se. Angela: "Díky za narušení rutiny. Bavila jsem se. :)" Ahoj, poupátko. Ahoj, tati. Rose, co se děje? Můžeš mě přijet vyzvednout z toho mejdanu? Stalo se něco? Je ti něco? Ne. Já...

Jenom se tu moc nebavím. Zlatíčko, mrzí mě to. Měl jsem pár skleniček. Nemůžu řídit. Kde jsi? Sedím v tramvaji. Jedu domů. Byl jsem jenom na... na pár skleničkách. S... kamarádem. Máš peníze?

Jo. Zavolej si taxík a jeď domů. Já... Nejsem daleko. Možná budu doma ještě před tebou. Rose? Tak jo. Mám tě rád. Já tebe taky, tati.

Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zatím asi nejlepší díl. :)

180

Odpovědět

Zase to budeš mít blíž k neděli ;)

180

Odpovědět

Sakra!!!!!! Sem se překouk a kevšemu tu středu čtvrtek nejsen takže se podívam až v pátek... to naštve!!! :D

180

Odpovědět

Psal jsem přespříště, tj. ve středu ;)

180

Odpovědět

Jooooo už za necelou hodku uvidim ty specialní efekty :DDD

180

Odpovědět

Mě ten seriál docela baví, odpočinkové :), dívat se na to dá,... Jen bych možná byl po (o dost) delší epizody.

181

Odpovědět

Já myslel všechny lidi zaujmout hned aspoň 80-90% lidí a ne 10% :)

181

Odpovědět

Vždyť jsou lidi, které zaujal hned ;) Ale nikdo tě samozřejmě být fanouškem toho seriálu nenutí :)

182

Odpovědět

Jinak fajn...asi se to brzo rozjede...ale podle mě seriál má zaujmout hned a ne až v něakym 7 dílu...no nic prostě rozhodně fanoušek tohodle seriálu nebudu :)

182

Odpovědět

Tak tohle je teda fakt úžasný..9 palců dolu u mýho komentáře a jen 2 odůvodnění :D achjo...

183

Odpovědět

Je třeba si uvědomit, že ten příběh sotva začal, bylo třeba představit a přiblížit hlavní aktéry (v tomhle díle Angelu), z nichž už chybí jen "hlavní záporák" ;) Teď (od přespříště) už to bude dějovější a postupně se dočkáte všeho, co visí ve vzduchu. I když mě osobně se to moc líbilo i dosud, viz Pip.

181

Odpovědět

Nehodnotím to díl od dílu ale jako seriál a bohužel aby se někdy některé věci trochu pořešily a děj se prohloubil, stává se že se pak naskytnou tyhle "díly" kdy se "nic" neděje... ale já to náhodou plně chápu. Jako seriál se mi to líbí velice protože ze svého okolí znám hodně podobnej příběh jen s trochu dramatičtějším průběhem. Proto se mi líbí i ta pozvolnost a větší nimrání v pocitech rodiče i oné slečny. Proto ti dávám palec dolů Chami, protože v takovém seriálu takové místa prostě bejt musí. Není to žádnej akčňák kde je už na začátku jasný jak to dopadne. Ano sice souhlasím že jako krátkometrážní film by to bylo lepší, než jako web seriál, ale budiž.

182

Odpovědět

Nechápu proč dáváte palce dolu...oni maj pravdu...jako tak mi odpovězte co na tomhle dílu bylo dobrýho? Konkrétně...Jako až ke konci jak si volali tak se to trošku hnulo, ae to rande...nuuudaaaa...což je škoda protože jedinej ten táta podává něakej hereckej výkon narozdíl od těch holek ;) Každej kdo mi dá palec dolů, ať to odůvodní a hlavně ať napíše co ho na tomhle díle bavilo :)

1814

Odpovědět

No rozhodne lepsi nez ten minulej trapnej dil.

1812

Odpovědět

Perfektně zahrané! :)

184

Další