Chemie s VanessouOut With Dad (S01E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:351
Počet zobrazení:5 504

V předposlední epizodě 1. série Out With Dad má Vanessa konečně příležitost vysvětlit Rose chemické rovnice, kterým její kamarádka pořád nemůže přijít na kloub. Mimochodem, Lindsey, která Vanessu hraje, prozradila, že během té scény neměla vůbec tušení, o čem to mluví. :-) A pokud by vás zajímalo, jaká písnička v epizodě hraje, tak je to "A Well Kept Secret" od Late July.

Přepis titulků

Já to nechápu! Ale matika ti jde. Jde ti všechno. Ale matika přestávat dávat smysl, když ji spojíš s chemií. Ale už to skoro máš. Fajn. Dobrá. Sodík plus kyslík rovná se oxid sodný, správně?

Znamená to, že když sloučíš sodík s kyslíkem, dostaneš oxid sodný. Ne? Ne! Dobrá. Na plus O2 rovná se Na2O.

Oxid sodný. Ještě před ně musíš dát koeficienty, abys měla stejnej počet atomů jako na týhle straně. V podstatě musíš mít stejnej počet atomů na týhle straně, jako máš na druhý straně. A je to v rovnováze. To je celý?

Jo! Ale to dává smysl. Jo! To dává smysl! Děkuju! Děkuju! Děkuju! Fakt to dává smysl. Dámy? Tomuhle říkáte učení?

To je chemie. Myslím, že bys měla jít domů, Rose. Jo. Díky za pomoc, Vanesso. Fakt mi to začíná dávat smysl. Ahoj zítra. Zeptej se mě na cokoliv o atomech sodíku. Máš dobrou náladu.

Chápu to tak, že učení šlo dobře? Mám megahustě dobrou náladu. To je... dobře? Tu písemku z chemie mám na háku. Konečně to chápu! To je skvělý! Myslím, že jsem si jenom... všechno zbytečně komplikovala. To se občas stává všem.

Příliš o všem přemýšlíme. "Vanessa: Áááááá! Máma do mě pořád reje." Co se děje? To byla Vanessa. Její máma je hrozně upjatá. Víš, jaká je. Vlastně nevím. Za celou dobu, co se vy dvě znáte, jsem ji viděl jenom jednou nebo dvakrát. Je pro mě jak paní Colombová.

Zapomeň na to. Jsi moc mladá. No, já teď půjdu nahoru, ještě jednou si to projdu a půjdu brzo spát. Dobrá. Zlom při tý písemce vaz. Čau, Rose! Čau! Máš dobrou náladu. Dalo by se to říct.

Tak co se děje? Nic. Proč máš dobrou náladu? Hej! Jenom jsme se učily. Učily? Učení tě dostalo do dobrý nálady? No...

Měla jsem s tím potíže, a pak to začalo dávat smysl. Proč ke mně nejsi upřímná? Ahoj, Vanesso. Tu máš. Zapomněla jsi to u nás, když jsme se učily. Ať s ní děláš cokoliv, funguje to. Kenny! Co je?

Vanesso, stalo se něco? Prostě mi dej pokoj, jasný? Co to bylo? Nevím. Jsem stejně zmatená jako ty. Tak to je nemožný. Je to možný. Co se stalo?

Konflikt. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (50)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No trochu to prostříhat a udělat z toho lesbický péčko s jednoduchým příběhem a bude to super :D:D:D

1920

Odpovědět

Dělá to ta zelená mikina a nebo je ta slečna opravdu trochu slovanský tip? ;)

201

Odpovědět

jak jsem se zmínil už předtím nic moc. Ale dá se to napravit stačí aby pořadatelé seriálu dostali do seriálu Jamese Rolfa :D (AVGN) :D

180

Odpovědět

Bylo to o chemii a "chemii" ;)

201

Odpovědět

Já se už bál že to bude fakt jen o Chemii jak jsem viděl ty vzorečky ... :-D

180

Odpovědět

Mám rád romanťáky, ale tohle je kravina..

186

Odpovědět

°co jí matka řekla že je Vanessa na Rose naštvaná

190

Odpovědět

Tak sem se konešne dočkal těch efektu :D ale mohl si mi říct že to budou jenom tyhle :D ja se těšil na něco víc a ono tohle :D ale jinak dobrej dil už se těšim na další zajímá mě co jí ta matak řekla že je na ni naštvaná :)

180

Odpovědět

Rose..taková hodná holka...proč je na ní Vanessa tak zlá, to nepcohopim :D

180

Odpovědět

já myslím že ta matka od Vanessy něco tuší a kvůli tomu se do ní furt stará... jinak seriál je super koukám na něj už od prvního dílu a jsem zvědavá jak to nakonec dopadne :-)

180

Odpovědět

Tak nápad s paní Colombovou se líbí i tvůrci seriálu, napsal mi, že je sám velký fanoušek Colomba :)

180

Odpovědět

bankrollzdarma.bloger.cz: Tady to někdo zase zabil :D

180

Odpovědět

Turlogh: Máš pravdu, změním to :)

Farr: V originále je kanadská specialitka "Polkaroo" (http://en.wikipedia.org/wiki/Polka_Dot_Door). Postava, co se objevovala pouze ženským hostům toho pořadu.

180

Odpovědět

libacka dobra, ale jinak nechapu vo co jde :)

180

Odpovědět

No hurá...konečně se mi chce vidět další díl :D Tkaže všech 6 dílů předtim hroznejch, teda možná první ušel...a až tenhle celkem dobrej :)

180

Další