S Jacobem a VanessouOut With Dad (S02E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:279
Počet zobrazení:4 477

Další epizoda Out With Dad se odehrává v domě LeMayových, kde Vanessa a její mladší bratr Jacob poslouchají hádku jejich rodičů ohledně Vanessy.

Přepis titulků

Poslouchej. Dnes jsem byla u Millerových. Mluvila jsem s Nathanem, Roseiným tátou. Rose je prý na holky. Je lesbička. A on je na to hrdý. A říkal, že naše Vanessa je na holky a že se bojí. A pak jsem přišla domů a byly tu Vanessa a Rose. A musela jsem poslat Rose pryč. - Vím, že ji budu muset držet... - Thereso, podívej. Neříkám, že s tebou nesouhlasím, ale nemůžeš ji držet doma. Je to teenager, proboha. Musíme něco udělat, Stevene. Tohle nemůžeme nechat jen tak. Chceš, aby od nás odešla, jakmile jí bude osmnáct?

Nenechám tě vyhnat další dítě. Přestaň mi dávat vinu za Mathewa! Odešel z vlastního rozhodnutí. Taky si budeš brát muslima? Ne, nic takovýho. Víš, že na tom není nic špatnýho, že jo? Ale taky od nás odejdeš? - Já nikam nejdu. - Nikam nejdeš. Super. Přesně to tvrdil Mathew.

Já to nedopustím. I táta se bojí, že od nás odejdeš. To bude dobrý, je to... O nic nejde. Nemusím.... - Prostě to budu... - Miluješ naši dceru? Protože já ano! Budu to prostě ignorovat. O nic nejde, přehánějí to. - V noci jsem tě slyšel brečet.

- Jsi moc malej, abys to chápal. - Jsem jenom o tři roky mladší než ty. - No, tak to máš možná štěstí. Nezažils tři roky dospívání do člověka, kterým sis myslel, že jsi, jenom abys zjistil, že... nemůžeš. Nezažils tři roky s nejjúžasnější osobou ve tvým životě... od který tě pak odtrhnou. Nezažils tři roky zamilovávání se! Pokud si můžeš pomoct... vyhni se tomu.

Je to na nic! Překlad: petrSF www.videacesky.cz Přiznání není jednoduché. Pro nikoho. Ať už máte potíže mluvit o své sexuální orientaci nebo pohlavní identitě, nebo pomáháte příteli či blízkému, jenž se přiznal k homosexualitě, bisexualitě nebo transsexualitě, mějte prosím na paměti, že nejste sami. PFLAG Canada vám nabízí pomoc. Pro více informací je navštivte na pflagcanada.ca.

Nebo si tam vyhledejte podpůrnou skupinu blízko vás. PFLAG Canada je tu, když nikdo jiný není.

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chami: Jo viď :-D

180

Odpovědět

Jojo, Vanesso :/ posílám ti poplácání :)

180

Odpovědět

dummienik: Tak něco podobnýho :D

180

Odpovědět

Si k tomu vemu brambůrky a pk to de jenom 3 minuty :D 7/10 :)

180

Odpovědět

Svut: Já jsem si přinesla jogurt, pití a sušenku a dala sem si jen pár lžiček jogurtu a skončilo, to nasere! :D

181

Odpovědět

ty p**o a dlouhy to bylo

1813

Odpovědět

Skvělá epizoda. Konečně se ukázala také nějaké sympatická stránka Vanessy.

184

Odpovědět

No díl sice krátkej ale aspon to konečně přiznala :D

183

Odpovědět

Mě tento seriál tak štve.. a hlavně kvuli tomu že te tak dobrej, ale tak krátkej...

182

Odpovědět

Já ji fakt nechápu, misto aby byla štastná že ji miluje taky tak se může posrat jen z rodičů, omg se furt viděj ve škole a můžou se scházet tak co dělaj :D a v 18cti můžou bydlet spolu ... hrotičky..

189

Odpovědět

S jinou holkou by to sice asi měla Rose jednodušší, ale tahle epka mě jen utvrdila v tom, že zůstávám a zůstanu v týmu Vanessa (když už se minule začal tvořit tým nová holka ze záchodků ;) ), protože Rose a Vanessa jsou dva lidi, který jsou do sebe zamilovaný a chtějí být spolu, takže jim přeju, aby spolu byly. Tož tak :)

183

Odpovědět

Shit happens

182

Odpovědět

TROLOLOLO

186

Odpovědět

Na to, jak byl ten díl krátkej, byl hodně dobrej a příběh-ujasňující

182

Odpovědět

Svut: Příští epky mají 12 resp. 14 minut :)

183

Další