Na kordy s tátouOut With Dad (S02E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:235
Počet zobrazení:4 315

V dnešní epizodě 2.série Out With Dad se Rose naštvaná na tátu uchýlí ke Kennymu domů, kde má zrovna rande s Aliciou. Pokud vás zajímá hudební stránka epizody, tak postupně v ní zazní následující písničky: "What's Left" (Late July), "Kristy May" (The Elwins), "Every Song I've Written" (Trio Arjento) a "Goodnight Lovers, Goodnight Thieves" (Gavin Slate).

Přepis titulků

Rose! Pojď dál. Jé, Alicio. Rose, to je dobrý. Samozřejmě, posaď se. Vypadáš hrozně. Promiň. To vyznělo blbě. Chtěla jsem říct, že vypadáš moc smutně. Co se stalo? Pohádali jsme se s tátou. A... Myslela jsem, že s tátou máte dokonalý vztah?

Někomu řek něco, co neměl. A teď... Nevím, co mám dělat. Zničil všechno mezi mnou a Van... Nemůže to bejt tak zlý. Už spolu nemůžem ani kamarádit. A to jenom kvůli tátovi. Pochybuju, že tvůj táta měl něco... Kenny, teď by ses se mnou hádat neměl.

To musí bejt práce její mámy, ne? Nebyla by, kdyby jí to táta neřek. Kurva. Co jí řekl? - Komu? - Nic. - Půjdu. Měla jsem nejdřív zavolat. - Ne, já půjdu. - Evidentně si máte co říct. - Ne. Ne.

Jo, ale... Půjdu se opláchnout. Jenom... Ahoj, Angelo. Ahoj, Nathane, já jsem tu, kde jsi ty? A do prdele. Úplně jsem zapomněl. Promiň. Měl jsem jiný myšlenky.

Katastrofa s dcerou. Je v pořádku? Jo. Promiň. Ona... Ne katastrofa jako katastrofa, já jen... Ona... Chápu to. Rodina má přednost. Díky, Angelo.

Já... Pokusím se ti to vynahradit. Dost jsem to s Rose zvoral a ona odešla. Nevím, kde je. Myslím, že se mi vyhýbá. Víš co? Nech ji. Dej jí prostor. Vzpomene si, že nejsi... padouch. Počkej, nejsi už tam, že ne? Jsem v pohodě.

Naštvaná, ale v pohodě. Ne. Nejsem naštvaná. Jen zklamaná. Já... to nic. Vyjdeme si jindy. Díky, Angelo. Moc mě to mrzí. Nedělej si s tím starosti.

Zatím, Nathane. Měj se, Angelo. Fakt zkazím, na co šáhnu. Vždycky kvůli ní všeho necháš? Tak to není. Vím, že jsi říkal, že jste jenom kamarádi. Ale myslela jsem, že chceš... Chci. Jenom má nějaký trable.

Potřebuje mě. Jsem jedinej, s kým o tom může mluvit. Proč ty? Protože... Já nevím. To je soukromý. A co Vanessa? Nemůže mluvit s ní? Ne.

O tomhle ne. Nejde o tebe, že ne? Ne. Vím, že jsi říkal, že chceš, abychom my dva... jenže... Vím, že teď asi působím jako mrcha. Ne. Kenny... Chci nám dát šanci. Ale jak ti mám věřit, když vím, že přede mnou budeš mít tajemství?

Podívej, pokud si mám zasloužit tvou důvěru, musím si zasloužit důvěru všech. Včetně Rose. To znamená, že nemůžu zklamat ani její důvěru. Jak bys mi mohla věřit, kdybych.... Promiňte. Neomlouvej se. No, měla bych jít.

Ne! Já bych měla jít. Nechci vás vyrušovat víc, než už se stalo. Jo, ale, Rose, můžeš... To jsi ty. Nebo tvůj táta. Zdravím, Nathane. Ahoj, Kenny, Rose tam náhodou není, co?

Jo, je tu. Ale je na vás momentálně naštvaná. Já vím. Zvoral jsem to. Pochybuju, že už je připravená vyslechnout mou omluvu. Jenom jsem chtěl vědět, kde je. No, je tady. Chvíli tu zůstane. Pak ji doprovodím domů.

Díky, Kenny. Kdy jsi tak dospěl? To upřímně netuším. Někdy překvapuju i sám sebe. Řekni jí, že až přijde domů, budu pro ni mít čaj. Dobře. Pak se uvidíme. Měj se, Kenny. Přijde mi, že je mu to moc líto.

Myslím, že nechtěl nic zkazit. Já vím. Ale proč musel bejt tak hloupej? Vanessina máma je hrozná kráva. Kurva. To je fuk. Vsadím se, že Vanessa je po mámě. Taky je to hrozná kráva. Narovnej se, Vanesso.

Mračení ke stolu nepatří. Je to zmatená dívka. Budu se za ni modlit. Je to taková škoda. Kdyby byla správně vychovávaná... No, prostě si myslím, že je to škoda. Máš na víkend hodně domácích úkolů? Fajn. Můžeš pomoct otci vyklidit garáž.

Ani na to nemysli, Stevene, ne s tvými zády. Kromě toho Vanesse přijde vhod více času stráveného s otcem. Ztvrdneš tam celej víkend. Jacobe! Posmívání u stolu nestrpím. Tvůj otec souhlasí. Poslechni matku. Omlouvám se.

Fajn. Taky můžeš zůstat o víkendu doma. Býváš moc často venku. Tohle potřebujeme. Více času spolu jako rodina. Mohla bych odejít? Máš dnes hodně úkolů? Ne, nemůžeš odejít.

Sotva ses dotkla jídla. Nebo to je další na řadě? Nejezení? Sněz si večeři. - Kdybych nepřišla domů včas... - Tak to není. Budu předpokládat, že nemáš na tu situaci dospělý pohled. Dokud lépe nepochopíš, co se děje, nebudeš se s kamarádkou stýkat a získáš na to nový pohled. Je to pro tvé vlastní dobro.

Že ano? Je to pro tvé vlastní dobro. Teď sněz večeři. Vystydne ti to. Překlad: petrSF www.videacesky.cz Přiznání není jednoduché. Pro nikoho. Ať už máte potíže mluvit o své sexuální orientaci nebo pohlavní identitě, nebo pomáháte příteli či blízkému, jenž se přiznal k homosexualitě, bisexualitě nebo transsexualitě, mějte prosím na paměti, že nejste sami.

PFLAG Canada vám nabízí pomoc. Pro více informací je navštivte na pflagcanada.ca. Nebo si tam vyhledejte podpůrnou skupinu blízko vás. PFLAG Canada je tu, když nikdo jiný není.

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To by mě zajímalo na jaké vitríně si schovává Vanessina matka mužství jejího manžela, protože se mi zdá, že mu něco velmi důležitého chybí... :-D

Jinak k tomu, jak tady někdo říkal, že by odešel rovnou... Proto se v tom seriálu tolik zmiňujou o bratrovi, kterej řešil podobnou situaci takhle a u ní chtěj zas nastínit jinej způsob řešení...

180

Odpovědět

Vanessi táta je dobrej podpantoflák :D

200

Odpovědět

Očividně ví Vannesina maminka všechno nejlíp :)

180

Odpovědět

všechno je tak pěkně neumělý a reálný, a i přesto emotivní a zajímavý, a napínavý.. na webseriál to má vynikající kvalitu :) děkuju za celej překlad ;-)

181

Odpovědět

ať to dobře dopadne nebo se něco stane

181

Odpovědět

Kenny je stejně největší týpek

181

Odpovědět

Vanessin táta je pěknej podpantoflák :D A bejt Vanessou (což nebudu protože sem chlap :D), tak odejdu od stolu i bez něakýho dovolování se ;) 10/10

180

Odpovědět

Vanessinému tátovi zdá se, neco chybí. Myslím, že v příštích dílech určitě sehraje roli a postaví se té blonďaté ještěřici :)

180

Odpovědět

Ta matka vanessi je taková p**a ,až to není možný.

181

Odpovědět

Tak Vanessinýmu otci bych plesknul, aby se probral a vyhrabal se z pod toho pantoflu a její matce, i když sem zastánce toho, že ženu ani květinou neuhodíš, bych dal takovou ranu, že by odletěla a vrátila se s botama od sněhu a trsem banánů.

180

Odpovědět

Ta vanesina máma je strašná kráva,stejně jako je vůl ten manžel.Nechápu tyhle stereotypy,tabu a předem na něco udělané závěry aniž by o tom člověk víc věděl nebo byl k tomu otevřený.

180

Odpovědět

Tak po svim předchozim komentu měnim názor tohle je nej díl :D
Hrozně bych chtšl Kennyho za bratra a Nathana za tatu :D
A chapu Vanessina otce... při tý večeři bylo vidět že s n nesouhlasí ale dával to najevo jenom tonem hlasu a tim ze zezactu o tom uvazoval... zajímalo by mě jak si ji vubec mohl vzít :D

181

Odpovědět

PetrSF: nedá se než souhlasit. SoN je vážně jeden z nejlepších seriálů :D a mrzí mě, že tohle už bude mít jen jeden díl... vážně by mě zajímalo, jak to nakonec dopadne...

181

Odpovědět

clovek: Pošli mi mail, něco vymyslíme :)

181

Odpovědět

petrSF chcela som sa ťa spytať ked ťy tak dobre poznaš South of Nowhere že ja som si ho chcela pozreť ale nikde sa neda kuknuť s titulkami po česky ani slovensky ta som sa rozhodla že si ho stiahnem a videla som prvu epizodu a polku druhu epizodu si od 6 časti neviem nasť nikde stiahnuť už bez vloženych tituliek ktore mi nejdu preč a inak je to užasny serial :)

181

Další