S Claire nebo VanessouOut With Dad (S02E12)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:161
Počet zobrazení:5 778

V poslední epizodě 2. série Out With Dad stojí Rose před těžkým rozhodnutím. Příběh ovšem tímto rozhodně nekončí, 3. série je napsaná, díky pomoci fanoušků se bude točit a dočkáme se jí v příštím roce. Jinak sbírka stále probíhá a na konečné výši vybraných finančních prostředků bude záviset, kolik epizod 3. série nakonec bude mít. Poznámka: Pokud by se vám špatně zobrazovaly titulky, pusťte si video v nižší kvalitě a nezvětšujte ho na celou obrazovku. Předchozí epizody už jsou k dispozici na YouTube, takže jsem je tu předělal a titulky by se vám už měly zobrazovat bez problémů. 

Přepis titulků

Proč nepoužíváte e-mail nebo Facebook? Já nevím. Začaly jsme si dopisovat a už jsme u toho zůstaly. Paráda. Hezky postaru. Díky dopisování jsem se naučila psát. A žije ve Walesu, kterej je vedle Anglie, že jo? Jo, patří k Velký Británii, ale je to jinej stát. Jako malá jsem si myslela, že Divadlo princezny z Walesu znamená, že tam sídlí princezna. - A že nám odtamtud vládne.

- To je hezký. - Byla jsi tam někdy? - Ne. Moje máma dělala mámě mý dopisovací kamarádky družičku. A její máma měla dělat družičku mý mámě, ale nemohla, protože čekala Penny. - Ale myslím, že je má kmotra. - Paráda. Ahoj, tati. - Zdravím, pane Millere. - Ahoj. Claire, na formality si tu nepotrpíme, můžeš mi říkat Nathane, ano? Tak jo.

- Zkusím to. - Jak ti to bude vyhovovat. Tak jo, budu dole. Tohle táta obvykle nedělá. Je to roztomilý. To, že je nervózní, že je jeho dcera sama v pokoji se svou kamarádkou? Protože...? Protože jsme dvě lesbičky samy v pokoji? Tohle by u mě doma nešlo.

Bývaly jste tu s Vanessou samy? Jo, pořád. - Ale nikdy jsme... - Nikdy? Byly jsme jenom kamarádky. Bývaly jsme kamarádky. Minulej čas. Teď už kamarádky nejsme. To, o čem jsi mluvila na PFLAG skupině?

Byla jsi do ní zamilovaná, že jo? A ona tě nemilovala. Nemohla tě milovat. - Co? - No... Když tě myšlenky na ni evidentně pořád bolí, tak proč se mučíš? Máš pravdu. Ale ještě na to nejsem připravená. No... Já nikdy nejlepší kamarádku neměla, takže...

Měla jsi štěstí. Ale nemůžu tě milovat. Nemůžu tě milovat. Ty zmatená chudinko. Drž se od mé dcery dál! "Prsty na rty přitiskni si." "A předstírej, že jsme se nelíbali." "Naše fotky pryč dej." "Nikdo nevšimne si, že se časy měněj."

"Patka stranou, zamilovala jsem se do tebe." "Zamilovala tak, že rady teď nevím si." "Snad brzy budeme milovat." "Ale teď nevidím to." "Chtěla jsem to víc, než tušila jsem." "Teď to mám a musím tě nechat jít." "Nevím, kdo jsem, ale chce to čas" "poznat sama sebe bez tebe."

"Snad brzy budeme milovat." "Ale teď nevidím to." Překlad: petrSF www.videacesky.cz Přiznání není jednoduché. Pro nikoho. Ať už máte potíže mluvit o své sexuální orientaci nebo pohlavní identitě, nebo pomáháte příteli či blízkému, jenž se přiznal k homosexualitě, bisexualitě nebo transsexualitě, mějte prosím na paměti, že nejste sami. PFLAG Canada vám nabízí pomoc.

Pro více informací je navštivte na pflagcanada.ca. Nebo si tam vyhledejte podpůrnou skupinu blízko vás. PFLAG Canada je tu, když nikdo jiný není.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Petře sorry,ale já beru team Claire ..je hezčí,příjemnější a pohodovější,takže fandím jí ...

200

Odpovědět

No toto, mohli to nějak zakončit... Takhle nás nechat napínat. Co ten ples o kterém se mluvilo v jedné z předchozích epizod. Sice bych radši viděl Rose s Claire, ale mohli to zakončit jakkoliv.
Mimochodem Claire bych radši zbalil sám, je to moc pěkná kočka.

190

Odpovědět

Tak už to chodí, když se ví, že seriál bude pokračovat, tak se série neukončují, právě aby diváci zůstali napnutí na pokračování :)

180

Odpovědět

stejně mi Rose ke Clair nějak mo nesedí... :D

202

Odpovědět

Mohli tam toho dát více :( Jinak je super zase vidět něco, na co tak dlouho čekáme :)

192

Odpovědět

Super, konečně něco, co mi zvedlo náladu :}

194

Odpovědět

ja osobně si teda myslím, že je to zajímavý serial a hlavně poučný. Hlavně je to pro lidi, kteří jsou tolerantní a nejsou to idioti s predsudky.

195

Odpovědět

Radši vidět hořet školní autobus než znova tuhle trapárnu

1878

Odpovědět

Jo a ty bys mával z toho autobusu :)

221