Díl 1. - 6.Out With Dad (S03E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:187
Počet zobrazení:7 675

Po čase se vrací webseriál Out With Dad s maratónem první třetiny 3. série, jejíž vznik umožnila masivní podpora fanoušků. Čeká vás v ní nový herecký představitel Nathana (Jonathan Robbins), nové závěrečné titulky, v jichž si můžete všimnout jména našeho webu, a celá řada překvapení včetně muzikálové epizody! :-)

 

 

Přepis titulků

ROSEIN POKOJ NATHANŮV POKOJ TOHLE NEVÍM, KAM PATŘÍ! KUCHYNĚ ČAJE OBÝVÁK KNIHY + DVD OUT WITH DAD KAPITOLA TŘETÍ, ČÁST PRVNÍ Tak jo.

- A je to všechno? - A je to všechno. - Jsme dobrý tým. - Já vím. Pizza? Jo. Slíbil jsi to. Musíme si najít novou pizzérii. Di Maio sem nedováží? Pochybuju.

Co kdybys nám našla novou na svým moderním telefonu? Na tvým to jde taky. Jo. Ale to bych musel použít svoje ruce. A mám tebe. - Obvyklou? - Hlavně ať je tam slanina. A žádný houby! Vydrž. Čau. Už jste nastěhovaný?

Více méně. Je tu všechno, ale nastěhovaný ještě nejsme. Mohla bych ti zavolat zpátky? Chci objednat pizzu. S kupou masa. Fuj! To si říkáš lesbička? Jo, jo, vegetariánosaure. - Fajn. Zítra ve škole? - Jo. - Fajn. Čau. - Čau. - Claire?

- Jo. Jak jsi to poznal? Máš jinej hlas. Mám jinej hlas? - Jo. Je to roztomilý. - Nemám jinej hlas. Máš. Je to roztomilý. Objednáš nám tu pizzu? Ahoj! Jo. Všechno je tu. A prej já mám jinej hlas. Celkem vzato to jde hladce.

A to jste všechno stěhovali sami? Jen ty a Rose? Jen my. Žádní stěhováci. Na holku, která změny normálně nemusí, je v pohodě. No, jsem moc ráda, že máte skoro hotovo. Musím říct, že jsem se cítila... opomíjená. - Vážně? - Jo. Už je to tak. Riskuju, že budu znít netrpělivě, ale kdy s tím něco podnikneme? Bylo to mnohem snadnější, když byli Carly a Sean v Britské Kolumbii.

Něco vymyslíme. Tati. Číslo kreditky. - Musím končit. Zítra se ozvu, ano? - Dobře. Najdeme si čas. Pa. Už jdu, poupátko. - Ahoj, zlatíčko. - Ahoj. Nechceš si zahrát karty nebo tak? Mám domácí úkol.

- Pořád působíš sklesle. - Jo. Myslel jsem, že to budeš zase ty, když znovu začala škola. Ne. Co se děje? - To bys nepochopil. - No tak. Akorát tě to rozčílí. Rose? Tak vidíš.

Vanesso! Víme, že byla dobrá kamarádka. Chápeme to. A já chápu, že to bolí. Ale musíme chránit tebe. A nechceme, abys byla do toho nesmyslu zapletená. - Jakýho nesmyslu? - Je to velmi vážné. Nevadí nám, když budeš mít kamarádky. Ale pouze kamarádky.

Jak se má vůbec Ryan? - Muselo být těžké ho celé léto nevidět. - Má se fajn. Výborně. Večeře bude hotová brzy. Málem jsem zapomněl. Kde to je? Něco pro tebe mám. - Co je to? - Vyrobil jsem ho. Tedy ne přímo.

Navrhl jsem ho. Kde je? Je někde tady... Tady je. Přišlo, když jsme balili. Nezabalil jsem ho. - Ber to jako dárek do novýho domova. - Díky. Už jsem ho otevřel. Chtěl jsem vědět, jestli ti bude sedět. Myslím, že ti bude akorát.

Je úžasný. To je tvůj návrh? Jo. Ano. Je to... Jsi mé poupátko, tak je to poupě. Chápu, tati. Vím, že tohle je očividný, ale je v tom víc. Otoč se. Nikdy jsem se nemusel přiznat. A můžu si pouze představovat, kolik odvahy je na to třeba. Tati, pořád to tajím.

Můžeš se otočit. No, mně jsi to řekla. A řekla jsi to Kennymu. Což je mnohem víc lidí, než kterým jsem se musel přiznat já. A... Vím, že před zbytkem světa to tajíš, ale taky vím, že ty... že nemáme rádi neupřímnost. A napadlo mě, že třeba až budeš chtít být hrdá na to, jaká jsi, ale nevykřikovat to do světa, mohla by sis ho vzít. A tak trochu... Tati, ráda si ho vezmu.

Díky, že na mě netlačíš. Vím, že je to proti tvým instinktům. Nemáš zdání. Určitě ho budu nosit. - Čau. - Čau. Moje máma dělá skvělý manicotti. Cože? Nechceš přijít k nám domů a zůstat na večeři?

- Dneska? - Jo. - Nejdřív musím zavolat tátovi. - Fajn. - Určitě to nebude tvý mámě vadit? - Nebude. Vlastně to byl její nápad. - Jo? - Jo. Asi mi tak dokazuje svou podporu. Aha. Můj táta je stejnej. No, tak daleko bych nezašla. Tak přijdeš? Jo.

Manicotti. Zbožňuju manicotti. Jenom se nejdřív musím jít domů převlíknout. - Fajn. Super. V šest. - Dobře. Dobře. Ííííí! Panebože Právě jsem řekla "Ííííí". - Tak jo. Zatím. - Jo. "Manicotti. Zbožňuju manicotti."? Panebože. Je to rande? Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Suprový seriál, děkuji moc PetrSF.
Je zde pár komentářů od lidí, kteří nepochopily pravý smysl a záměr seriálu,
je více méně zaměřen pro lidi s odlišnou orientací, kdy se pak může člověk sžít s osudem hlavní hrdinky...**** haters! :)
Těším se na další pokračování.

20

Odpovědět

Těším se až budou další díly. :) V téhle sérii je Kate mnohem lepší. Líbí se mi, že to nejsou žádné vyumělkované blondýny z normálních seriálů, ale prostě příběh ze života. Díky moc za překlad. :)

40

Odpovědět

Už jsem skoro myslel, že se toho nedočkám :D Díky PetrSF!

Tenhle seriál mám rád, ale myslím, že změna herců je veliká a moc neprospěla. Pár z nich se nám trochu nafouklo a zakulatilo a jiní jsou mi mnohem méně sympatičtí. Nenaděláš nic.

Co se týče příběhu, tak zatím takový průměr. Připadá mi, že předchozí série měly větší spád a v každém díle bylo něco co diváka upoutalo. V téhle sérii mě zatím bavil jen 3. a 5. díl.

A dovolím si vzkaz pár homofobům a lidem co ještě nepochopili pointu tohoto seriálu: Jděte si přečíst knihu místo sledování videí, prý to rozvíjí duši a třeba se přitom i zamyslíte.

51

Odpovědět

seriál se mi líbí, ale ta písnička, ach jo.. ta to zabila.. škoda, snad se toho v další části vyvarují ...

20

Odpovědět

Díky všem podporujícím za podporu :) Seriál samozřejmě hodlám překládat dál, protože je dobrý, důležitý a pomáhá, což by těžko mohl, kdyby byl špatný, že ;)

A pro ty, co zajímá, co bude dál, trailer na Vanessinu část zbytku 3. série: http://www.youtube.com/watch?v=N-wr5MOua1w

202

Odpovědět

A kedy budú nové časti? :) Trailer vyzeral veľmi zaujímavo.

00

Odpovědět

+behulienkaDruhá třetina 3. série (8 dalších epizod) odstartuje v březnu (marci). Půlka bude příběh Vanessy, půlka klasický Out With Dad.

10

Odpovědět

Díky za další řadu seriálu, už jsem se na něj těšila. :) Bylo to fajn, ale pokud se na to dívám objektivně, tak muzikálovej díl byl hodně slabej a musela jsem ho vypnout, jak mě z něj rozbolela hlava. :D

161

Odpovědět

aha takže je to o lesbách, takže to ospravedlňuje i to že je to největší s****a a nechutnej patos, už to teda chápu dík .. téma je důležitější než obsah, to sem teda nevěděl, no zase sem o něco chytřejší

822

Odpovědět

Udělalo mi velkou radost, že je tu další řada :) Jsem ráda, že nedáváte na komentáře ne-homosexuálů apod. a pokračujete dál :) Vy víte, že to má a jaký to má smysl :)

147

Odpovědět

Epický príklad naivity, ignorancie a hlúposti ako takej.

Vieš aká je reakcia na agitáciu ?
Z drvivej väčšiny z principiálného odporu vnucovania sa, negatívny.

19

Odpovědět

Opět kometáře lidí, kteří o tomhle nic neví a neuvědomují si, že překlad takového seriálu může některým lidem dost pomoct. Co já bych za to dala vidět něco takového 3 roky zpátky... zmatek, který jsem tenkrát prožívala by byl mnohem menší. :) Je to pěkně zpracované a je fajn, že sami fanoušci podpořili pokračování. Cením si PetrSF, že v překladatelské činnosti u seriálu pokračuje, i když hodnocení třeba nebylo valné. :)

316

Odpovědět

a díl řekni to písní je patrně to nejhorší co sem kdy viděl, ach ty p**o já mam lesby rád, v normálnim životě je mi uplně jedno jak to kdo má ale při pohledu na tyhle k***y se mi svírá pěst tyvole

727

Odpovědět

opletená čajová konvice ve 3x04!!! smrt!!! smrt!!! vraždit!!! mučit!!!
jediný na co kliknu kvůli tomu názvu a je tam trapná líbačka v kině a pak tohle zvěrstvo o bože!

232

Odpovědět

Omg já sem blbec... pustim to, koukam, koukam, koukam... říkám si co to je za kokotinu a až pak si teprve přečtu název...

538

Odpovědět

Jinak vážně chcete překládat zrovna tehle seriál? 1. řada měla většinou hodnocení 6-8, což je na tomhle webu hodně podprůměrný. 2. sice o něco víc (většinou kolem 8,5), ale u posledních dílů to zase kleslo na necelých 8.

941