Díl 7. - 14.Out With Dad (S03E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:113
Počet zobrazení:5 297

Opět se vrací webseriál Out With Dad s maratónem druhé třetiny 3. série. Polovinu epizod tvoří "spin-off" Vanessin příběh sledující Vanessu na útěku z domova, v druhé polovině nadále sledujeme příběh Rose. Autor seriálu se Vanessiny epizody rozhodl od zbytku formálně oddělit, protože jsou mnohem drsnější, než bylo zvykem. V závěrečné třetině 3. série, které bychom se měli dočkat na podzim, se obě dějové linie opět spojí.

 

 

 

Přepis titulků

OUT WITH DAD KAPITOLA TŘETÍ, ČÁST DRUHÁ VANESSIN PŘÍBĚH PŘEMÝŠLÍTE O SEBEVRAŽDĚ? EXISTUJE POMOC. PROMLUVME SI. KRIZOVÁ LINKA Hej, zrzko! - Já? - Jo. Už jsem tě dneska viděla. Ztratila ses? Svým způsobem.

Vykopli tě? Svým způsobem. Hledáš společnost? Nevím, co hledám. - Co máš v báglu? - Věci. Jaký věci? Oblečení. Sendvič. Kartáček. Sendvič?

Děsně roztomilý. Nedáš mi půlku? Umírám hlady. Tak jo. Panebože. To je... rozkošný. Můžu tu větší půlku? Tak kde dneska budeš spát? Víš to? Ne... Aha. Je tu pár útulků, kam bys mohla jít.

Na sever odsud je jeden. Pokračuj touhle ulicí za Queen's Park. Ve většině útulků pro mladý jsou gayové a lesby vítaný, takže... Já nejsem lesba. Jo, já vím. Jasně. No, stejně je tam nejlepší, když hraješ hetero. Hele, víš co? Kašli na útulky. Co kdybys šla se mnou? Neměla bych... Ne, vážně. Působíš hrozně nevinně. Sice nebudeš mít postel, ale můžeš spát na podlaze.

Je to lepší než na ulici. - Ale radši se vyhni Kyleovi. - Kdo je Kyle? Sebezvanej hajzl. Čus, lidi. Tohle je Vanessa. Naše poslední tulačka. To je Erica. Marco. A tamhle je Tracey. Čau, Zrzečko. Čau, nová holko. Posaď se u nás. Tak jakej máš příběh?

Příběh? Jo. Vykopli tě? Mlátili? Co? Přiznala jsem svou orientaci a nedopadlo to moc dobře. Vítej v klubu. Počkej... přiznala jsi co? Že jsi transka nebo...? Ne. Ne hetero. Takže bisexuálka? Zatím bi, pak lesba.

Jdi někam, Marco. Neboj, bisexualita je jenom přechodová fáze. Zavoláš jim, nebo mám já? A co Rose? Nezvedá to. A já se jí nedivím. Kam jdeš? Pokud nezavoláme policii, tak pojedeme k Rose. Jen jsem ji chtěla chránit.

Jdeš? Mrzí mě to. Mě taky. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdy bude další díly? Podzim je už dávno pryč. Jsem už nedočkavá :)

40

Odpovědět

Jak to vypadá s dalšími díly?

30

Odpovědět

Já to nechápu! Vážně jsou ty školy - a rodiče - tam tak zkostnatělý? A...
Fůůů. Jo, tohle bylo hodně drsný.
Ale jo, těšim se, až bude i zbytek. Děkuju za překlad.

40

Odpovědět

Když si autor dělal výzkum, jak to na tamních katolických školách vypadá, tak byl dost zděšený, takže bohužel asi jo :(

30

Odpovědět

Jooo, nový díly! Děkuju, mám plán na dalších pár dní. :3 (Podívat se znovu na ty starý a pak na tyhle... nebo obráceně.)

20

Odpovědět

Konečně další díly!!!!!!! co se na to člověk načekal ..díky PetrSF. Jenom technická proč hraje tátu jinej herec?Nějak mi to asi uteklo,díky za vysvětlení pokud to někdo ví.A doufám že Příští rok na FF zase bude linie a třeba něco víc o tomhle seriálu.
PetrSF: a zkoukni L WORD a´t ho příště poznáš při poznávačce :P :D :D: D

20

Odpovědět

:D Původní herec nemohl kvůli pracovní vytíženosti pokračovat.

00

Odpovědět

Yes! :D Konečně je zpátky... Neposlouchejte ty co na to akorát nadávají, někteří z nás ten seriál mají vážně rádi a tak by byla škoda kdybyste ho přestali překládat. :)

244

Odpovědět

Někteří ho maj určitě rádi, ale podle toho hodnocení to vypadá, že ho většina lidí ráda nemá. Nikdo nemůže nikomu diktovat, co se tu má přakládat, ale myslel jsem, že to hodnocení tam je právě proto, že překladatelé chtěj nějakej feedback, aby viděli, který videa má cenu překládat a který ne. Tenhle seriál má podprůměrný hodnocení, takže asi moc diváků nepřitáhne.

412

Odpovědět

+BullOverNemyslím si, že hodnocení má až tak moc vypovídající charakter. Už jen z principu jsou tu lidi, kteří dávají random nízké hodnocení a mě osobně se seriál moc líbí;)

122

Odpovědět

Díky. Přestat v překládání není v plánu :)

203

Odpovědět

Prosím ne, tolik dobrých videí by ste mohli přeložit, místo nudnýho lezbickýho seriálu.

622

Odpovědět

Jinak ze 77 seriálů, který ste tu překládali, je Out With Dad 66. podle hodnocení... to už o něčem vypovídá.

615

Odpovědět

+BullOverProč to má záporný hodnocení. To je prostě fakt - pokud nevěříte, můžete se sami přesvěčit (úplně nahoře klikněte na "seriáli", tu tabulku si překopírujte do exelu, nebo něčeho takovýho a seřaďte to podle hodnocení - je tam 77 hodnocených seriálů a tenhle je 66.).

215

Odpovědět

Prečo sa stále silou mocou snažíš tuto chujovinu každému nanútiť ? Ty si fakt ako google s ich plusom.

530

Odpovědět

Naposledy tu ten seriál byl v lednu a předtím v červenci (tedy přesně před rokem), takže to s ním nepřeháníme. A teď bude mít zase dlouho pauzu, takže se neboj, že by tě nějak nemístně otravoval. ;-)

160

Odpovědět

+BugHer0Ešte teraz si pamätám jeho vyplakávanie prečo to nikto nemá rád a že dúfa, že tvorca seriálu si netranslantol komentáre.

26

Odpovědět

Jak už psal BugHer0, letos tu s tím seriálem byly DVA příspěvky, to je fakt takový problém je ignorovat? Představ si, že jsou i lidi, kterým se seriál líbí a ptali se na pokračování, takže tohle je pro ně, ty, kterým se seriál nelíbí, na něj nikdo koukat nenutí.

283