Díl 15. - 22.Out With Dad (S03E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:124
Počet zobrazení:12 805

Po delším čase se vrací webseriál Out With Dad s maratónem poslední třetiny 3. série. Část epizod opět tvoří "spin-off" Vanessin příběh o Vanesse na útěku z domova a v ostatních dál sledujeme příběh Rose, která má problémy se šikanou ve škole. Rovněž vás čeká další epizoda, ve které byly použity skutečné příběhy diváků a divaček seriálu. A pokud by vás po poslední epizodě náhodou napadla otázka, zda seriál bude pokračovat, tak bude :)

 

Přepis titulků

OUT WITH DAD KAPITOLA TŘETÍ, ČÁST TŘETÍ VANESSIN PŘÍBĚH Nechápu, že pořád jíš sladký cereálie. Tahle šlichta mi nikdy chutnat nepřestane. Díky, že jsi zatím nevolal mámě a tátovi. Budu muset. Já vím. I pak tu můžeš chvíli zůstat.

Díky. Chceš o tom mluvit? Kde jsem byla? Proč jsi utekla. Pamatuješ na Rose? Samozřejmě. Byly jste neoddělitelné. Jo. Myslím, že ji...

Chápu. Máme hodně pevný přátelství. Fakt hodně pevný. A myslela jsem, že proto je to výjimečný. A pak začala... Políbila mě. A... Došlo ti... Jak to, že jsi tak chápavej, když máma a táta jsou tak... Staromódní?

Nevím... S Fatimou nás trápí, jak málo tebe a Jacoba vídáme. - Bolí nás to. - Já vím. Nevím jistě, jestli to Jacob chápe, ale já jo. - Je to strašně... - Ubíjející. Minulé Vánoce byly pro tvého bratra obzvlášť těžké. Vždycky mi bylo Rose líto, protože vyrůstala bez mámy, ale... Teď bych dala všechno za to, co má. Má nejchápavějšího tátu na světě.

A ona je...? Lesbička? Nebo... Asi jo. Má velkou podporu. Má taky strejdu Johna, což je zvláštní, protože jsem z něj vždycky byla nesvá. Je to její falešnej strejda. A je gay. Přiznaný gay. A já nevím, vždycky mi to vadilo.

Pamatuješ na Dannyho? Jasně. - Víš, že se mi ve třinácti přiznal? - Cože? A teď je ženatý s úžasným chlapem. Měli krásný obřad v Muskoce. Byl nádherný. - Byla jsi z něj někdy nesvá? - Ne. To on mi začal říkat "Malej zrzku". Jasně.

To byl on... Kéž by nežil tak daleko. Myslím, že by ti pomohlo, kdybyste si spolu promluvili. Sera. Z tvé práce. Skvělý nápad. Seznámím tě s mou kamarádkou Serou. Je to nejsuprovější člověk, co znám, a jejími slovy "super teplá". Ale já nejsem. Jsem... bi.

- Asi. - To je jedno. - Není. Sery se neboj. Nebude bifobní. - Lesbička by nikdy... - Jasně. - No jo. To nedává... Sera je každopádně úplně super. A skvělý člověk. Můžu ji k nám pozvat? Nemám na vybranou, že ne?

Ne. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ÁÁÁ, já vás miluju!
Ale vážně.
Tohle je jeden z minima seriálů, na který se fakt koukám. (Zbylý jsou Anyone But Me, The Guild a VGHS. To jen tak mimochodem. Občas si mezi kamarádama připadám jako exot.) A fakt se mi líbí a prostě... díky.
Mimochodem, taky se mi líbí ""Wow, I'm literally in the closet right now." Jop, narážky na coming out já ráda. ^_^ A taky si občas říkám, že by mi asi stačily anglický titulky, ale co už.
Jo, a aby toho nebylo málo, tak prostě ještě jednou díky.

30

Odpovědět

Děkuji za překlad :3 Sice ten seriál může být občas kýčovitý,nejsou tam zrovna oscarský herecký výkony, ale jeho smysl pomáhá hodně lidem. A kdokoliv kdo se identifikuje jinak než hetero tohle opravdu ocení :) Mě to pomohlo určitě... a teď po dokoukání série možná konečně seberu odvahu přiznat se i doma,už se na t chystám tak od Vánoc a vždy ze mě vypadne jen Ahoj mami...-_- Ještě že jsem přes týden na intru kde může být teplej jak chci :3 xD

120

Odpovědět

Děkuji, že i přes to, že tenhle seriál nemá 10 milionů hvězdiček, ho stejně překládáte. Neříkám, že je dokonalý, v určitých částech je trochu nudný a konec 22. dílu byl vyloženě kýčovitý, ale nikdo není dokonalý. A že ten seriál nic nezmění? Možná by jistí jedinci měli vylézt ze své ulity. Nejvíc se mi líbilo to, co říkala Sera. Měla úplnou pravdu a ani jsem si nemyslela, že někdy něco takového uslyším. Lesby a gayové mají spoustu svých problémů, ale mnoho z nich ani nechce přiznat existenci bi lidí a utlačují je podobným způsobem, jako někteří heterosexuálové utlačují homosexuály...

90

Odpovědět

Myslim si, že si ten seriál takhle nízký hodnocení nezaslouží.. I když mi to v mnoha ohledech přijde dost idealizovaný, tak je to podle mýho mínění dobře udělanej "dokument", kterej má divákovi přiblížit složitost přiznání své sexuální orientace.. Osobně se mi to zpracování líbí - poskytuje nám to pohled rodičů, příbuzných i kamarádů různých orientací a přitom to nepůsobí nijak násilně. Navíc tohle všechno doplňuje jednoduchej příběh, ve kterym se na to všechno může poukázat. Díky za překlad.. I když ten seriál svět asi nezmění, je to dobrej pokus, jak rozšířit lidem obzory

120

Odpovědět

Kdo taky u 18. dílu zívnul když zívali Rose a Nathan??? :D :D :D :D

61

Odpovědět

Díky za překlad.

91

Odpovědět

Vážně... budete překládat další sérii seriálu, která má průměrný hodnocení někdo kolem 6* na webu, kde 99% videí má hodnocení 8* a víc?

718

Odpovědět

Naschval jsem si skopíroval tabulku seriálů a seřadil podle hodnocení... Out With Dad je 13. nejhorší z 80
01. 44,00% Projekt X
02. 60,00% BlackBoxTV
03. 68,00% Život Dudesonů
04. 69,00% Aidan 5
05. 70,00% Starship
06. 71,00% The Black Dawn
07. 73,00% H+
08. 73,00% Napsáno dítětem
09. 74,00% Odhalení hudebního průmyslu
10. 75,00% Děti reagují na…
11. 75,00% My Gimpy Life
12. 76,00% Epická žranice
13. 76,00% Out with Dad
14. 78,00% Odboj
.
Několik let jsem si naivně myslel, že tu hodnocení je tu od toho, aby se podle něho určilo, co má cenu překládat a co ne... a teď chcete překládat další sérii jednoho z nejhorších seriálů, co tu kdy byl... :(

914

Odpovědět

+BullOverna "Napsáno dítětem" jsem už uplně zapoměl .. Přeložte další díly, bylo to super :D

61

Odpovědět

+BullOverach, H+, škoda že kvůli idiotům kteří se nebyli schopni vyznat v ději se nikdy nedokončil překlad
a starship byla dalí naprosto skvělá věc, kterou zdejší publikum strhalo kvůli loutkám

60

Odpovědět

+BullOverStarship taky nechápu :( Jinak všechno ostatní tam podle mě patří.

10

Odpovědět

+BullOverTady je jasně vidět, že i seriály na "chvostu" mají své fanoušky, nemluvě o tom, že hodnocení 76% mi přijde u tohohle typu seriálu jako hodně dobré, ale i kdyby bylo nižší, nevadilo by to, protože je důležitý a překlad si zaslouží viz http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/jak-pomohl-a-jak-pomoci-out-with-dad

93

Odpovědět

+BullOverOk, tu druhou půlku beru. Pokud to překládáte jenom kůli tomu, tak ok. (I když mi nepřipadá, že by tady v česku měl ten seriál jakejkoli vliv na cokoli.)

Ale to, že 76% je ještě dobrý a že "seriály na “chvostu” mají své fanoušky" je dost špatnej argument. Svoje fanoušky má prakticky cokoli a už se tu přestaly (kvůli špatnýmu hodnocení) překládat i seriály s lepším hodnocením (a pravděpodobně teda i více fanouškama).

30

Odpovědět

+BullOverKdyž má vliv venku, proč by neměl mít vliv tady? Věř, že má, už jsem dostal několik poděkování za překlady L seriálů s tím, že dotyčné změnily život.

41

Odpovědět

+BullOverNevim... asi mam o lidech moc vysoký mínění... neznam nikoho, kdo by měl jakejkoli problém s homosexuálama (pokud se nechovaj jako b***y) a nějak jsem (asi mylně) předpokládal, že v dnešní době už s tim nebude téměř žádnej problém. Bohužel tu furt jsou pánbíčkáři...

03

Odpovědět

Tento človek to bude prekladať aj keby tomu dával každý za 1. Mi to fakt pripadá ako gay propaganda a snaha nanúniť každému mať rád takéto seriály. Nie každého zaujíma homosexuál a jeho "starosti" či už prekladateľa alebo postáv v seriáli.

Ale treba dávať pozor aby sem nedošiel režisér seriálu a nepreložil si komenty do googlu.

411

Odpovědět

+InergioTam nejde vůbec o to, jestli je lezba, nebo ne... ten seriál je prostě nudnej - kdyby byla hetero, tak by byl furt nudnej.

46

Odpovědět

+InergioJaké nucení? Ty tři příspěvky za rok přece můžeš snadno ignorovat.

81