Brutální kočičí bitkyOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:148
Počet zobrazení:8 177

Kočky jsou prostě bezcitné, nepředvídatelné bestie a toto video je toho důkazem.

Přepis titulků

Je čas na další rvačky z města. Pokud jste citliví k násilí, tak teď byste měli překliknout na něco jiného. Ty kočky vypadají domestikovaně, ale jsou to opravdu divocí zmetci. Mrkejte na rychlost toho boje, jejich kombinace a surová síla obou jsou prostě epické. Kočka s bobrem mezi nohama dává pěkně velké rány. Je to takový kočičí Mike Tyson. Hele, snaží se ukousnout ucho.

Tohle kotě řeklo mámě, aby vysmahla. Ta přemýšlí, jaké výchovné opatření použít. Říká: "Cos to řekl?" Kotě odpovídá: "Řekl jsem ti, abys vysmahla." A prásk. Je jedna z těch pohlavkovacích rodičů. Je to těžké sledovat. To kotě by později mohlo dostat otřes mozku.

Tahle zrzavá kočka je šikanována. Bude se dnes bránit? Jo, tady máme blok, blok, blok a další blok. Udělej hák nebo zvedák, braň se trochu. Právě dostala nakládačku do nosu. Je až moc předvídatelná.

Tady máme kočku na ručníku v krabici. Taková laciná postel. Její zasranej kámoš říká: "Nech mě jít do krabicové postele. Je tam tolik místa, mně stačí jen místo v rohu, ani si nevšimneš, že tam jsem, nechám si své péro pro sebe." Ne, nedá se mu věřit, je to jeden z těch přátel.

Teď zdrhá. Tohle bude jeden z těch hlasitých, divokých bojů. kde vzduchem lítají chlupy a hovna. Šedá kočka použila své jedi schopnosti, mrkejte na to. Střihla si císaře Palpatina v tomhle boji. Docela mi to vyrazilo dech. Jak je možné, že jsou vždy šikanované zrzky? To je v pejči.

Čulibrk nalevo říká: "Nechci se prát, nechci žádné potíže." Nic mě netrápí, nebudu se prát, ne, ne, ne... Nebo že by jo? Tak to byl prostě parádní výpad. Další zrzavá kočka, radši se dívejte jinam. Za chvíli z ní ta druhá vymlátí duši, chudák malá. Stůj si za svým, dej jí první ránu. Ale ne, nelehej si na zem, nebuď sralbotka, no tak.

A je to tu, to byla parádní rána. a teď ta zrzavá zase leží. A teď se omlouvá, pravděpodobně je to kočka z Kanady. Mezitím pokračuje ten původní souboj. "Naser si, ne naser si, ty si naser..." Ježiši, fakt je to těžké sledovat. Chápu, že někteří z vás na mě budou naštvaní, že jsem to vytvořil. Je to jako film Zvrácený, potrvá pár dnů, než se vzpamatujete a setřesete to, musíte tomu čelit.

Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Cekal jsem cokoliv ale tohle:D Palpatin trik me uplne sejmul.

421

Odpovědět