Perníkoví mrtví

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:411
Počet zobrazení:5 655

Perníkoví Mrtví (Breaking Dead) je nové video od College Humor a je to "smíchanina" dvou populárních amerických seriálů: Perníkový táta (Breaking Bad) a Živí mrtví (Walking Dead). Nevím, jak vy, ale já bych tenhle seriál určitě sledoval. A co vy? Sledujete/sledovali jste Perníkovýho tátu nebo Živé mrtvé?

Přepis titulků

NEŽ ZAČAL TEROR NEŽ ZAČALO PEKLO NA ZEMI ZAČALO TO JEDNÍM MUŽEM Jste obeznámen s mým produktem? Bylo mi řečeno, že je excelentní. Je to ten nejčistší a chemicky nejspolehlibější produkt na trhu. Chlapi, vy sedíte na zlatém dolu! 672 000 dolarů.

Jo! Co je poslední věc, na kterou si vzpomínáte? Máme tu kontaminaci. Počkat, cože? Neřídil ses mými instrukcemi! Co se to sakra děje? Teď se podržte. Zombie. Byl vyhlášen nouzový stav.

- Skyler, nevím, co mám dělat. - Jsme v bezpečí? Jsme mrtí! Mrtvoly! A když kouká dolu, tak pal pal pal! Dvě rány do hrudníku, dvě rány do obličeje. - Chlape, no tak... - Ne, já se jen snažím pochopit, jak to funguje! Tomu říkám motivace jít nakopat prdel pár zombíkům! Snaží se ti sežrat mozek, vole.

Člověk další motivaci nepotřebuje. Moc jsem toho nenaspala, jen jsem se ptala sama sebe. Proč se tohle stalo? Pořád jsem slyšela ten zvuk. Budeme pokračovat a překonáme to. Protože to je to, co lidi dělají. Přežijeme to. Od té doby, co jsem tě potkal, všechno, na čem mi kdy záleželo, je pryč!

Jsem nikdo! Všechno je pryč! PERNÍKOVÝ MRTVÍ Překlad: Pamis www.videačesky.cz Utíkej.

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Breaking = Perníkový... Myslíte vážně ? Opravdu úroveň překladu !

2067

Odpovědět

Chtěl bych tě upozornit že Breaking Bad bylo oficiálně přeloženo jako 'Perníkový táta' (našel bys to kdyby ses podíval do popisu videa) a překlad je tedy logický :)

640

Odpovědět

Omlouvám se za buzeraci, ale řekla bych, že v 00:32 bylo zamýšlené slovo spíš "nejspolehlivější" a v 1:08 "mrtví" :)

192

Odpovědět

breaking bad - v ČR 83. nejlepší seriál
na imdb, mezinárodně - 1. nejlepší na světě, překonal dokonce i Planet Earth a Hra o trůny je díky němu na 3tím místě. Nemyslím si že Češi nemají vkus, může za to ten debilní název. Perníkový táta - jo, možná by to šlo při první sérii, kdy je všechno ještě ťuťuňuňu, maximálně tam SPOILERS* uškrtí maníka, nechá vybuchnout rtuť a Tuco sem tam někoho zmlátí *END SPOILERS. Pak ale už kvalita i gore stoupá, z Walta se stává hardcore badass killer schopnej všeho a je to tak maximálně vyhrocený až do konce pátý řady že sem z toho stříkal v podstatě každej díl. Prostě se z něj STAL ŠPATNEJ člověk. Není to perníkovej táta, je to Heisenberg.

441

Odpovědět

Jediný způsob jak z Walking Dead udělat kvalitní seriál.

3384

Odpovědět

Dneska konečně 1 díl 4 série :)

201

Odpovědět

No, po pravdě.. ten díl mě celkem zklamal. Řekla bych, že tohle byl jeden z nejhorších dílů. Jen doufám, že taková nebude celá série.

2215

Odpovědět

maník dostal ebolu od zombíka s vyteklýma očima.. paráda teď to rozšíří dál :) ještě si ta bloncka(co vypadá na 18 ale je jí 26 :D) nechala otevřenou celu, takže počítám že v dalším díle umře jako první :) Konečně, mám rád když ty holky ubývají, aspoň tam bude míň kecání a víc akce.

203

Odpovědět

+faggotTaky tyhle kecací scény nemám ráda. A v tomhle dílu toho na mě bylo trochu moc.

Jinak, dostala mě Carol, která místo předčítání vytáhla ty nože a potom na Carla... "Prosím, neříkej to tátovi" :D

211

Odpovědět

Moje dva nejoblíbenější seriály. :)

251

Odpovědět

Zas tak špatné to není

204

Odpovědět

Parádně sestříhané! :) Jenom malá technická - nemá být u perníkoví spíše měkké i, podle vzoru mladí? Jinak dobrý překlad :)

209

Odpovědět

nic moc...mě se spíš líbilo tohle video http://www.youtube.com/watch?v=lcnnGKP8FYE ...jakožto parodie na Zkrocenou horu :D

186

Odpovědět

Spojeni pro spojeni jmen. Epic fail, zabavnost zadna a v podstate nic prekvapiveho. U neceho to proste nefunguje, nebo to brutalne odflakli... Nelibi

1825

Odpovědět

Breaking Bad ♥ skvelý mashup!

212

Odpovědět

Walking Dead jsem přestal sledovat s prvním díle třetí série.. nevím, jestli vyměnili režiséra nebo scénáristu nebo co se vlastně stalo.. první série byla hodně dobrá a potom to šlo od desíti k pěti..

2020

Odpovědět

blbost, od prvej serie to bolo coraz lepsie a lepsie, finale bolo rozhodne uspokojive, coz sa u Dextra povedat neda (nedam nanho dopustit ale mohli to lepsie zakoncit)

2010

Odpovědět

sry, nevsimol som si ze hovoris o Walking Dead, myslel som Breaking Bad :)

195

Odpovědět

To je fakt, Živí mrtví jsem hltal 1. a 2. sérii, 3. jsem se koukal chvíli na internetu a párkrát se na to podíval nedávno v televizi, ale je to poděs.

196

Odpovědět

Treti serie se mi libila vic nez vetsina dilu v prvni (tam mi prisli dobry ty prvni 2) i druhe, (tu jsem zas az do zaverecnych dilu pretrpel)

192

Odpovědět

"Run!" Jo, tohle když se v BB stalo (konec 3. série snad?) tak jsem skákal na židli s vyvalenýma očima jak moc úžasné to bylo.

222

Odpovědět

Včera večer jsem se na to zrovna díval (s03e13) a ikdyž jsem v 5 ráno vstával, tak jsem pokračoval čtvrtou sérií až do dvou do rána, abych viděl, co následovalo potom :-D

210