Perpetuum Jazzile - Africa

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:3 523
Počet zobrazení:28 748

Toto video mě na první zhlédnutí naprosto dostalo. Jedná se o vystoupení slovinské vokální skupiny Perpetuum Jazzile ze soutěže Vokal Xtravaganzza 2008. Vystupující vám nejdříve předvedou úchvatné ztvárnění deště a poté navážou známým hitem Africa od americké skupiny Toto. Přeji příjemnou zábavu.

Přepis titulků

Slyším, jak se v okolí rozléhají zvuky bubnů, ale ona slyší pouze nějaké tiché rozmlouvání. Už se blíží, letím v půl jedné. V křídlech se v měsíčním svitu odrážejí hvězdy, které mě vedou ke spasení. Po cestě jsem zastavil jednoho starce. Doufal jsem, že si od něj vyslechnu zapomenutá slova prastarých písní. Otočil se na mě, jako by chtěl říct: "Pospěš si, chlapče, čeká to jen na tebe."

Od tebe mě jen tak něco neodežene. Ani stovka mužů by se mnou nedokázala hnout. Děkuji dešťům tam v Africe. Chvíli potrvá, než spolu prožijeme to, co nám zatím chybí. Divocí psi volají do tmy, protože umírají touhou nalézt nějakého osamoceného tuláka. Vím, že musím udělat správnou věc, tak jako že Kilimandžáro ční nad Serengeti jako hora Olymp.

Snažím se vyléčit hluboké rány a děsí mě to, jak moc jsem se změnil. Od tebe mě jen tak něco neodežene. Ani stovka mužů by se mnou nedokázala hnout. Děkuji dešťům tam v Africe. Chvíli potrvá, než spolu prožijeme to, co nám zatím chybí.

"Pospěš si, chlapče, čeká jen na tebe." Od tebe mě jen tak něco neodežene. Ani stovka mužů by se mnou nedokázala hnout. Děkuji dešťům tam v Africe. Děkuji dešťům tam v Africe. Děkuji dešťům! Děkuji dešťům tam v Africe. Děkuji dešťům tam v Africe.

Děkuji dešťům tam v Africe. Chvíli potrvá, než spolu prožijeme to, co nám zatím chybí. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (158)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je tak neskutečně návykový, panečku. Výbornej koncept a úžasný zpracování.

00

Odpovědět

tahle věc má obrovskej potenciál, a určitě by se z toho dalo vydolovat ještě víc, ale i takhle to je výborný... nestačí vám hvězdičky ;)

300

Odpovědět

Vážně legendární!!! Minulý týden jsem byl na jejich koncertě a bylo to dechberoucí! Sašo Vrabič si za beatbox zaslouží metál... Nechápu jak to ten chlap dělá! A když jsem po koncertě slyšel kolik času a námahy za těmi výkony stojí a že to všechno dělají jen pro radost, musel jsem před nimi smeknout...

300

Odpovědět

Tohle video bylo, je a bude legendární. :)

250

Odpovědět

Je až neuvěřitelné, s jakým elánem to ti slovinci dělají. Krása.

220

Odpovědět

tak ho vygooglete :) tam to je

190

Odpovědět

Video nefunguje :(

185

Odpovědět

nefunguje

185

Odpovědět

do sboru nechodim, zřejmě proto je to pro mne dokonalé :)

190

Odpovědět

super

190

Odpovědět

Tato pesnicka je znama a spieva ju tiež Lara Fabian...a je užasna..

191

Odpovědět

Řekl bych, že hlavní hlas a mužský sbor jsou v pořádku, akorát jim to občas trohu utíká v těch vyšších polohách v doprovodných hlasech, což není zas až tak nepochopitelné. Jinak je to video působivé a těch pár chybiček bych mu odpustil :-)

200

Odpovědět

No jo, falešné to většinou je, nejsou to školené hlasy, ale zpracování jenom podle instrumentální předlohy je perfektní.

182

Odpovědět

ten déšť je dobrej, ale ten zpěv je příšernej...kdo zpívá nebo třeba chodí do sboru tak to slyši

1817

Odpovědět

BOMBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

180

Další