Pharrell Williams - Happy

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:391
Počet zobrazení:9 137

Tenhle videoklip stačil za pouhé tři měsíce nabrat téměř 90 miliónů zhlédnutí. A není to jenom taková hodně dobře poslouchatelná "agitka" o štěstíčku. Tvůrci zvládli udělat i první 24hodinový klip na světě. Ne, nebojte se, tenhle happy videoklip má snesitelné 4 minuty, ale na vymakaném webu http://24hoursofhappy.com/ se můžete podívat na celý. Mimochodem, koho a kolik slavných lidí jste v klipu uviděli?

Přepis titulků

Přijde vám asi šílený, co vám teď povím. Sluníčko, můžeš si dát oraz, když je tu ona. Jsem balón, co může letět klidně až do vesmíru. Vznáším se a všechno je mi fuk. Protože jsem šťastnej... Tleskejte, pokud se cítíte jako dům bez střechy. Protože jsem šťastnej... Tleskejte, pokud cítíte, že štěstí je ta správná cesta.

Protože jsem šťastnej... Tleskejte, pokud víte, co pro vás štěstí znamená. Protože jsem šťastnej... Tleskejte, pokud máte prostě chuť. Přichází špatný zprávy mluvící o tomhle a tamhletom. Jen je praž do mě, nic si nenech pro sebe. Měl bych tě asi varovat, nic mi to neudělá. Bez urážky, jenom marníš čas.

A teď proč. Protože jsem šťastnej... Tleskejte, pokud se cítíte jako dům bez střechy. Protože jsem šťastnej... Tleskejte, pokud cítíte, že štěstí je ta správná cesta. Protože jsem šťastnej... Tleskejte, pokud víte, co pro vás štěstí znamená. Protože jsem šťastnej... Tleskejte, pokud máte prostě chuť.

Zkus mě dostat. Jenže mě nic nemůže dostat. Jsem na tom moc dobře, takže smůla. Není nic, co by mě dostalo. Jak jsem řekl. - Štěstí, štěstí... - Nic mě nemůže dostat. Jsem na tom moc dobře, takže smůla. - Štěstí, štěstí... - Jak jsem řekl... Protože jsem šťastnej... Tleskejte, pokud se cítíte jako dům bez střechy.

Protože jsem šťastnej... Tleskejte, pokud cítíte, že štěstí je ta správná cesta. Protože jsem šťastnej... Tleskejte, pokud víte, co pro vás štěstí znamená. Protože jsem šťastnej... Tleskejte, pokud máte prostě chuť. Protože jsem šťastnej... Tleskejte, pokud se cítíte jako dům bez střechy.

Protože jsem šťastnej... Tleskejte, pokud cítíte, že štěstí je ta správná cesta. Protože jsem šťastnej... Tleskejte, pokud víte, co pro vás štěstí znamená. Protože jsem šťastnej... Tleskejte, pokud máte prostě chuť. - Štěstí, štěstí... - Nic mě nemůže dostat. Jsem na tom moc dobře, takže smůla.

- Štěstí, štěstí... - Jak jsem řekl... Protože jsem šťastnej... Tleskejte, pokud se cítíte jako dům bez střechy. Protože jsem šťastnej... Tleskejte, pokud cítíte, že štěstí je ta správná cesta. Protože jsem šťastnej... Tleskejte, pokud víte, co pro vás štěstí znamená. Protože jsem šťastnej...

Tleskejte, pokud máte prostě chuť. Protože jsem šťastnej... Tleskejte, pokud se cítíte jako dům bez střechy. Protože jsem šťastnej... Tleskejte, pokud cítíte, že štěstí je ta správná cesta. Protože jsem šťastnej... Tleskejte, pokud víte, co pro vás štěstí znamená. Protože jsem šťastnej...

Tleskejte, pokud máte prostě chuť. překlad: Ajvngou www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Error #2035 nespustí se...

10

Odpovědět

Naprosto vůbec nefunguje.

10

Odpovědět

Nefunguje.

10

Odpovědět

tak to si raději pustím Řezníka...

823

Odpovědět

Tak to už bych si raděj pustil Cihlu - Na hlavu. A pak bych se stal posluchačem řevníka .. hmm začíná se to zamotávat jak v Holyvůdu.

91

Odpovědět

Mně už ta písnička teda leze docela na nervy :D

1516

Odpovědět

0:49 Tyler The Creator

21

Odpovědět

Ve 2:24 je tam ten tanečník z kliku Lonely boy od Black Keys (teda aspoň myslím :-D) http://www.youtube.com/watch?v=a_426RiwST8&feature=kp

150

Odpovědět

Carell, Kimmel, K. Osbourne... a Jamie Fox, ale v té dlouhé verzi.

10

Odpovědět

i tady je jamie... tancuje tam ke konci s rodinkou

30

Odpovědět

Rád se vyjadřuju k dobré hudbě .... takže zde se není k čemu vyjadřovat. Emocionálně - dobrou náladu to na mě nepřeneslo. Asi nemám štěstí.

3149

Odpovědět

Za tohle má ode mě Pharrell jedno velké BIG UP ! Tenhle song mi dokáže zlepšit náladu neuvěřitelně rychle, nebojím se si někde uprostřed polňačky na ňho pořádně trsnout :-D
Fakt chytlavé :-)

389

Odpovědět

Kto je tá čajka v žltej mikine, je to Evan Rachel Wood?:??

02

Odpovědět

Povedla se mu :) a těžko uvěřit, že už mu je 40, co? :D jinak jsem našel profil na ČSFD :) http://www.csfd.cz/film/365156-pharrell-williams-happy/

40

Odpovědět

Koukám, že na ČSFD už má profil fakt všechno. Reklamy, skeče, hudební klipy. Může mi někdo vysvětlit, jakej to má smysl? ;-)

278

Odpovědět

+BugHer0Těžko říct. S reklamou ani skečem jsem se nesetkal, ale s hudebními klipy celkem souhlasím. Některé jsou fakt umělecký dílo, tak proč to neocenit :)

180

Odpovědět

+BugHer0Jojo, už se těším na dobu kdy budu moci na čsfilmovédbázi hlasovat pro billboard s Mc Miloshem! Bubble bum bum!

00

Odpovědět

Super písnička :D. Já našel Kimmela,Carella, Magic Johnosona, Jamieho Foxxe, Kelly Osbournovou a jěstě tu herečku ze sestry (je jí 6) milované iCarly nevím jak se jmenuje (hraje Carly) :D

12

Odpovědět

To je taková nuda, když tam nejsou bičiz, auta a prachy... ale teď vážně :D. Dlouho jsem kolem tohoto songu chodil, ani nevím proč, možná mi Pharell přišel takový "suchý", jenže po prvním poslechu si řikám hmm chytlavý rytmus, text sice jednoduchý, ale dodá vám "šťávu", klip lehce originální. Po druhém shlédnutí už jsem na to jel jak na heráku (ne že bych ho bral :D), prostě čistá závislost. Doporučuji čeknout živák z BRITs 2014 spolu s Nilem Rodgersem (ten dredáč v Get Lucky). Není to uplně čisté, ale aspoň od srdce :)

222

Odpovědět

Byl teď i na Oscarech a taky to mělo šťávu a dobře ten normálně zdlouhavej a nudnej večer rozhejbal. ;-)

61

Odpovědět

Fakt chytlavá píseň. Klip taky výborný, už proto, že jsem zahlédl Jimmyho Kimmela, Steva Carella a pár mimoňu :)

262

Odpovědět

zrovna jsem to sem chtěl napsat, taky jsem to cele proklikal :D
Jimmy Kimel - cca 11:48
5:32 a 16:42 cca Mimoňi
17:11 cca Steve Carell

70

Odpovědět

+Tombas17:28 Jamie Foxx

11

Odpovědět

Ten Carell a Mimoni tam jsou hlavně, protože ten song je z Já, padoucha 2. Pořád se divím, že se ten song proslavil až teď a ne při propagaci toho filmu.

Každopádně jako "zvedač" nálady je to dokonalý song!

50
Další