Avengers: Infinity WarPitch Meeting

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:128
Počet zobrazení:5 665

Pitch Meeting je zábavný pořad z kanálu Screen Rant, za nímž stojí Ryan George. V každém díle si bere na paškál jiný populární film a představuje si, jak asi probíhal "pitch meeting", tedy schůzka scenáristy a producenta, na které producent poprvé slyší návrh scénáře. V dnešním díle se mimo jiné podíváme na zoubek zázračné nanotechnologii a fintám, jak internetovým kritikům zavřít zobák a jak do jednoho filmu nacpat tolik postav.

Poznámka: Sépiák (Squidward) je postava ze seriálu Spongebob v kalhotách. "Grimace" (v překladu ksicht) je narážka na fialovou plyšovou postavu z reklam na McDonald's. Pokřik Black Panthera "Yibambe!" pochází z afrického jazyka xhoština a znamená "držte se".

Přepis titulků

POZOR, SPOILERY! Máš pro mě scénář k Infinity War? Ano. Je to celé o Thanosovi a jeho snaze získat Kameny nekonečna. Co je zač? Kdyby byl Bruce Willis pokémon, nejspíš by se v něj vyvinul. - Děsivý. - Jo, bude to fakt temný. - Jde do tuhého. - To jo. Ale vtipnou reklamu na Ben & Jerry's tam nacpeš, ne?

- Jasně. - Už jsem si to totiž nechal zaplatit. Dal jsem tam kupu vtipů, abych vyvážil ty temné scény. Jinak by to nebyla marvelovka. Jaké vtipy? Postavy se oslovují jinými jmény, než jak se doopravdy jmenují. - Aha. - Takových vtipů tam je hodně. Asi to nechápu. Třeba Tony nazve záporáka Ebony Mawa Sépiák. - Jo, to je vtipný.

- Thor říká Rocketovi králík. - Jo, on není králík. - Tony říká Star-Lordovi pan Lord. - A taky Flash Gordon. - Jasně. - Thor říká Grootovi strom. - A to furt říká svoje jméno. - Star-Lord říká Thanosovi ksicht. - Fakt ses do toho položil. Spider-Man si myslí, že Doctor Strange je přezdívka. Všimne si někdo, že tolik vtipů je o jménech? Ne, pokud na to neupozorní nějaký debil na netu. - Fajn.

Řekni mi víc o Thanosovi. - Myslíš pokémona Bruce Willise? - Už s tím přestaň. - Tak se nejmenuje. Jo, já ten vtip chápu. Pokémon si myslí, že zdrojů není dost, tak chce zničit půlku života ve vesmíru. Páni. A to včetně rostlin a zvířat? Nevím. Asi ne, to jsou přírodní zdroje. - A co planeta, kde je jen fauna a flóra? - Nevím, tam možná půlka umře. A co planeta, kde je milion zvířat a jeden chlap? - Nevím.

- Kdo by umřel? Zvířata, nebo on? - Nevím. - Neochrnula by mu levá půlka? Doufám, že to lidi nebudou tak pitvat. Je to prostě něco, co chce fakt udělat. - Cílím na "nepřemýšlej a užívej si to". - Řídím se tím. Jo a jen Gamora ví, kde je Kámen duše, takže Thanos ho nemá jak získat. - Takže se někde schová? - Ne, letí přímo k němu. - Co? Star-Lord ji má zabít, když ji Thanos dostane. - Stejně je to nezodpovědný. - Jo, to jo. Thanos má Kámen reality, takže je hračka Gamoru dostat.

- Jak Kámen použije? - Zahrnuje to bubliny. Bubliny jsou hustý. Co chce, se stane realitou. Z Draxe a Mantis udělá chodící pružiny. Tak to jsme skončili, ne? Když může dělat tohle. - Může doslova měnit realitu. - Páni. - Ale moc často to nedělá. - Proč ne? - Proto. - To beru. - Jo. Použije Strange Kámen času, aby vše zachránil jako předtím?

- Ne. - Proč ne? - Proto. - To beru. Jde o to, že se schopnostmi našich hrdinů by šlo Thanose porazit mnoha způsoby. Jo, fanoušci nám to na netu dají sežrat. Přesně tak. Proto tam mám scénu, které říkám: "Zavři zobák!" To zní dobře! O co jde? Strange nahlédne do budoucnosti a řekne, že ze 14 milionů možných budoucností jen v jedné zvítězí. To je chytrý.

Takže každého kritika na netu... ...okřiknou: "Muselo se to takhle stát, protože jen takhle ho porazí." - Přesně. - Zavři zobák! - Jo. Co se ještě stane? Ebony Mawa to dírou v lodi vystřelí do vesmíru. - A pak vletí zpátky jako Mary Poppins? - Ne. Říkal jsem si: - Tohle nejsou Star Wars. - Pešek. Co udělají s tou dírou?

Iron Man to spraví. Má cool nový oblek, který je v podstatě kouzelný. - Kouzelný? - Jo. Spravuje díry, mění se na cokoliv, co je zrovna potřeba, a dokáže zacelit bodnou ránu. - Jak je to možné? - Nanotechnologie. - Ale co to znamená? - Nanotechnologie. - Ale jak přesně...? - Nanotechnologie. Fajn, nanotechnologie, to zní dobře. A co dělají další postavy?

Co dělá Kapitán Amerika? Má teď vousy. - To je vše? - Víceméně. - Black Panther? - Yibambe! - Black Widow? - Ta je překvapená, že vidí Bruce, přestože to byl Bruce, kdo jim volal. Sladký. Taky bude spolu s ostatníma holkama bojovat proti hlavní záporačce. - Pokrokový. - Možná. - Winter Soldier?

- Má novou ruku a zvedne mývala. - Hawkeye? - Není tam. - Ant-Man? Některé postavy asi nedostanou moc prostoru. Chtěls po mně, abych do jednoho filmu nacpal 75 hlavních postav, ty hajzle. To jsem chtěl. Nespal jsem od roku 2015 a fakt tě nesnáším. - Dej tam Tyriona Lannistera, je boží. - Prosím dost. Přestaň. Fajn. Budou bojovat s obvyklou obří armádou záporáků? - Bez toho by to nebyli Avengers.

- Co je zač ta armáda? Jako kdyby byl hostitelem Venoma Goro z Mortal Kombat. Jo, milion Gorů posedlých Venomem. Cool. A jak naši hrdinové zastaví Thanose? - Nezastaví. - Co? - Získá všechny Kameny a vyhladí půlku všeho života. Bude těžké to uzavřít, když vyhraje záporák. Vlastně to bude brnkačka... Ztrácíš se.

A už jsi pryč. Necítím se spokojeně. Vím, že se vrátíš, máme naplánované další schůzky. SCENÁRISTA SE VRÁTÍ Ha, to jsem si myslel. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pitch meeting jsou možná i lepší série, než Honest Trailers. Víc prosím.

10

Odpovědět

fair enough

30

Odpovědět

Uplne spatny to nebylo ale intonace hlasu toho manika se nikam neposunuje kdyby se treba aspon snazil udelat ze mluvi dva jini lide. Tim padem se to neda moc poslouchat.

22

Odpovědět

Jo občas vypíchne nějakou díru v příběhu, ale na ten jeho ksicht není nikdo zvědavý. Honest trailers to nesahá ani po kotníky.

34

Odpovědět

Jestli jsou i ty ostatní díly stejný jako tenhle, tak to rovnou zabalte. Na toho maníka se nedá dívat. Se tam tváří jako figurína u nás v obchoďáku.

37

Odpovědět

nevim proč a nevim konkrétně co ale nějakym způsobem to jak mluví mě hrozně irituje že sem to ani nedokázal dokoukat

23

Odpovědět

Čakal som, že to bude niečo ako honest trailers, teda úroveň humoru bude postupne eskalovať, ale toto proste nemá vyvrcholenie. Za mňa 0%

213