Russell Howard - děti o Vladimiru Putinovi

Thumbnail play icon
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:113
Počet zobrazení:6 853

Britský komik Russell Howard během svého světového turné vyzpovídal děti z odlišných míst na nespočet různých témat. Jako první se Russell vyptával na Vladimira Putina a Rusko.

Poznámky:
WWE - americká společnost zabývající se především profesionálním wrestlingem.
Rusev - Alexander Rusev, profesionální wrestler ve WWE. 

Přepis titulků

Letos jsem měl světovou tour a kamkoliv jsem šel, ptal jsem se dětí na stav světa. Bylo to úžasný. Tady je naše konverzace o Vladimiru Putinovi. PLAYGROUND POLITICS VLADIMIR PUTIN Víte, kdo je Vladimir Putin? Nejspíš to bude nějaký prezident nějakého státu.

Zní mi to latinsky. Jako někdo z Latinska. Někdo z Latinska. Dobrá. Netuším. Nevím vůbec nic. Kdo je Vladimir Putin? - Lednička? - Lednička. Kdybych vám řekl: "Ahoj, jmenuji se Vladimir Putin." Odkud asi pocházím? Podle mě bys byl z Anglie se španělským přízvukem.

Co podle vás dělá? - Kadí. - Kadí. O tom asi žádná. Ale to nejspíš každý. Já už dneska byl. Co vy? - Ne. - Aha, vážně? - Možná později. - Možná později. Díky bohu, dej si kafe, to pomáhá. Možná venčí pudly, protože má příjmení Putin.

On vlastně vládne Rusku. Je to klaďas, nebo záporák? No, on je vážně částečně zlej a částečně dobrej. Jako vážně. Budeme mluvit o Rusku. Nevadí? - Nevím jak. - Neboj, nemusíš mluvit rusky. Rusko je země a ta byla nařčena... Jo, jo, já vím, já vím.

Miluju Rusku, byl jsem tam. Jestli říká Rusev, budu řvát. Říkal Rusko, ne Rusev. Co máš rád na Rusku? Co na nich mám rád, je to... - Mluví divně. - Ne, nemluví, já jim rozumím. Víte, co je to hackování? Jo!

Hackuješ notebook! - Ne. - Jo. Fajn. Jsem ráda za další brýle. Nemyslím, že to je... Netuším, co mám dělat. O Rusku se říká, že špehuje lidi. Špehovali byste se vy dva? - Ne.

- Možná. Špehovali byste Donalda Trumpa? Jo, určitě. Proč byste to dělali? Abych zjistil, proč je sexista a rasista. Jednou mě někdo měl za Rusa, protože jsem zápasil s medvědem. Co? Nebyl ve WWE? Kdo by vůbec chtěl do Ruska?

- Moje mamka je odtamtud. - Omlouvám se. Trapas... Překlad: richja www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hned na začátku je v titulcích chyba

00

Odpovědět

Díky za upozornění, chyba opravena :)

00

Odpovědět

Parádní video. Tady někdo nezná práci s dětmi. Šlo o pobavení a já se bavil na 100% Jen tak dále.

00

Odpovědět

No to bolo divne tak to jest to není pochybju no. Se to inzerát tak nedalo ze ? Ja to ja to viem to.

01

Odpovědět

"Komik" by mohl tušit, že děcka, kterým sotva vypadl první mléčný zub budou o Putinovi vědět..... prostě nic, jako každé dítě v jejich věku. A jak se říká - Z hovna bič neupleteš. Nepomůže tomu ani smích v pozadí, hudba v pozadí a efekty. Určitě se najdou lepší videa.

195

Odpovědět

ale deti ktorym vypadol prvy mliecny zub vedia co je to resista a sexista :) god bless america

104

Odpovědět

Dospělý člověk by mohl tušit že "Comedy show" s dětmi nebude o tom kolik má Putin atomovek v mrazáku ale právě o neznalosti dětí - jejich vtipných odpovědí. Nebuď takovej bručoun

73