Počtvrté jsem svým dětem snědl halloweenské sladkostiJimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:462
Počet zobrazení:12 391

Kdo zná Jimmyho Kimmela, ví, že rád nabádá rodiče k tomu, aby svým dětem řekli, že jim snědli všechny halloweenské sladkosti. Už čtvrtý rok tak nespočet dospělých pobavil a dětí traumatizoval. Některé z dětí to ale vzaly s až neuvěřitelným klidem.

Přepis titulků

Nastal čas na naši oblíbenou halloweenskou tradici. "Hej, Jimmy Kimmele, řekl jsem svým dětem, že jsem jim snědl všechny sladkosti." Včera jsme ti snědli všechny sladkosti. Proč? Protože byly moc dobré. Zničila jsi mi život! Všechny jsme snědli, když jsi spala. Né!

Páni, tohle ti sním. Všechno ti sním. Jimmy Kimmel mi řekl, že to mám všechno sníst. Dobře? Všechno ti to sním. Jo, úplně všechno, je to pro mě. Podívejme se, Jimmy Kimmel chtěl, abych ti snědl i tohle. Jo, všechno. Všechno? Všechno. Každý kousíček?

Jo. Teď tě musí bolet bříško. V noci jsem měla hlad. Měla sis vzít jablko! S tatínkem jsme vám snědli všechny sladkosti. To nejsou šuplíky, kámo. Vypadni. Všechny sladkosti jsme snědli.

Příště jich nasbíráme víc. Snědla jsem je všechny. To je dobrý. Do konce života na mě nemluv. Proč jsi nesnědla něco jiného? Měla jsem hlad. Přestaň už! Zmlkni! A přestaň se smát!

Dělala jsem si legraci, jasné? I tak zmlkni a jdi pryč. No dovol! Říkala jsem, ať to neděláte. Říkala jsem to. Nikdy, nikdy, nikdy mě neposloucháte, když jde o cukroví. Jsi na mě naštvaný? Celou tašku?

Jo, je mi to líto. To je dobrý. V pohodě. V pohodě? Vážně nic nezbylo... To... To nevadí. Nevadí. Díky.

Děcka, něco vám musím říct. Co? S mamkou jsme snědli všechny vaše sladkosti. Běž do p*dele! Mimochodem... Pokud jste vybrali moc sladkostí a nechcete je jenom odtáhnout do práce, můžete je darovat našim vojákům. Na téhle adrese je vybírají.

Vezměte přebytky od dětí a pošlete je našim ženám a mužům v zahraničí. Můžete to udělat až do 15. listopadu. Děkuju všem rodičům, kteří se toho zúčastnili. A omlouvám se dětem, které do toho byly vtaženy. Díky za všechna vaše úžasná videa. Ty jedna mámo! Je mi to tak líto. Nenávidím tě!

Dvě hodiny jsem musela chodit venku! Mandy notak, uklidni se. Ty seš tak ošklivej! Překlad: Rhea www.videacesky.cz

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No jsem asi divnej, ale nezasmál jem se, jen u tý vyžraný holčiny, ta by potřebovala prohnat jak prase drbání.

00

Odpovědět

dobrý, je to sranda, ale po chvíli mi začne bejt spíš smutno kvůli těm dětem... jinak je to skvělá reflekce jejich rodičů, možná by se měli zamyslet nad tím odkud děti to chování pochytili, než to šoupnou na yt ;)

50

Odpovědět

1:39-1:46 psycho

01

Odpovědět

Chybka v 02:05 "Do konce života na MNĚ nemluv."

313

Odpovědět

mně toto přijde jako skvělý test osobnosti

400

Odpovědět

Však vás to přejde až některé dítě vrazí svému rodiči nůž do zad. To se zase budu smát já:D

512

Odpovědět

Decka by si mela zvykat, takhle to vypada kdyz na vas vlitne bernak kvuli danim

263

Odpovědět

tohle mě vždycky pobaví :D

243

Odpovědět

Vždy, když vidím podobné video nechápu čemu se lidi smějí a co je na tom zábavného. Mě to přijde hrozně smutný.

1652

Odpovědět

Rozesměje to lidi, kteří měli bezproblémové dětství a své rodiče mají rádi (a vážně teď nemám na mysli, že bych ty své neměl rád kvůli tomu, že mi někdy a zda vůbec cokoliv snědli, byť jen jako). My, kteří jsme takové štěstí neměli to vidíme trošku jinak. Alespoň u mě to tak je.

41

Odpovědět

U toho posledního videa by to chtělo vidět i to co následovalo, místo toho useknutí reklamou.

230

Odpovědět

počtvrté jsem ... trošku ohrané ne? netřeba vymyslet něco nového hm?

1043

Odpovědět

Podobných výzev má Jimmy Kimmel víc, například buzení dětí o prázdninách do školy. Takže nejde o to, že by nevěděl, co nového, ale spíš o to, že je to u diváků populární a vždycky to má vysokou účast ;-)

530

Odpovědět

Doufám, že se někteří rodiče zamyslí nad výchovou svých dětí, protože to co někteří dokážou svým rodičům říct... pokud to teda není nahrané (jakože něco z toho určitě je).

Nejvíc se mi líbí ten, co mlčky otevíral šuplíky, připomíná mi to bráchu když byl malý, který vždycky když se urazil, tak z knihovny začal vytahovat gramofonové desky a vyndávat je z obalů. :D

1081

Odpovědět

Já doma házet nábytkem nebo takhle mluvit s rodiči, tak mi přilítne ani nevím odkud, alespoň v jejich věku. Na druhou stranu některý byli fakt skvělý :D

1283

Odpovědět

já jako malá házela skoro vším když mě něčím naštvali. Prostě se cítíš nějak dotknutě, že se k tobě chovali nefér a potřebuješ si to vybít, tak prostě hodíš tou věcí, prostě jí mrskneš aby ses vyvztekal.
Ba co víc, tyhle otevřené emoce u dětí jsou často vítány, protože jim po pomáhá uvolnit se, a nedusí to v sobě. Děti, které zmlátíš za to, že se přirozeně potřebují vybít mají potom v dospělosi různé problémy. Protože v sobě nemusí ty emoce dusit, a nemusí se bát, že je za jejich emoce někdo potrestá.

Tím samozřejmě neříkám, že máme děcka rozmazlovat a dát jim co chceme, ale myslím si, že když se to dítě orpavdu snaží, ty sladkosti si takhle nasbíralo, tak je ošklivé mu říct žes mu všechno snědl.
Vem si co se mu asi honí v hlavě. Proč mu to snědli? Co udělal špatně? On když sní něco sám, tak dostane vynadáno že se nepodělil a tohle bylo jeho a oni se ani nezeptali. Říkají mů že když bude hodný a bude si uklízet tak něco dostane a tohle byla jeho 'práce' on si to přece 'odpracoval', byly to jeho sladkosti.

Chápej, to malé dítě opravdu nechápe jak se má chovat, a můžeš mu říkat a mlátit ho jak chceš, dítě musíš v takovém věku stimulovat, dá se říci, že je na inteligenční křivce psa. Jasně, ví co nemá a co smí, ale že je to kvůli tomu a tomu důvodu, to prostě to dítě nechápe.
Kdyby tobě tvůj nadřízený řekl, sorry kámo ale já peníze na tvůj plat použil na svou dovolenou, omlouvám se... tak bys neměl chuť mlátit věcma? Je to trochu horší přirovnání, ale takhle nějak se to malé dítě cítí.

3543

Odpovědět

+lenaciaTak mě rodiče učili abych si vážil věcí, práce ostatních, uvažovat racionálně a emoce vyjadřovat verbálně. Tím neříkám, že jsem se jako malej nikdy nevztekal, nehádal ani nebrečel, ale ničit věci v domě prostě bylo mimo mojí pravomoc. Co se týče psů, tak mi přijde, že většina těch dětí se chová přesně jako pes bez pevného vedení a pevného místa ve smečce, ale srovnávat děti a psy je podle mě mimo. Psychické aspekty psa, které potřebuje ke štěstí, jsou pevné vedení a mít pevně definované místo ve smečce. Dítě potřebuje určitý prostor na vývoj různých schopností, které by jsme mu nebyli schopní dát pokud by jsme se k němu chovali jako ke psu (samozřejmě v rámci tohoto tématu). Navíc dítě furt ví co říkáme a nějakým způsobem uvažuje logicky. Prostě si nemyslím, že dítě by si mělo dovolit takové věci jako házet s věcmi po domě nebo si dovolit praštit rodiče nebo sourozence. Setkal jsem se s lidmi, kterým tohle chování přerostlo v mládí přes hlavu a v dospělosti např. mlátili svoje ženy a to bylo přesně to co říkáš jen ventilace emocí bohužel ne taková jaká by měla.

352

Odpovědět

+lenaciaJasně, nějak ti rozumí, chápe co mu chceš, ale to dítě orpavdu nechápe v takovém smyslu jako my... my si to všechno vysvětlíme, předcházíme následkům. Já nemluvím o smečce, ale o chování. Pes nechápe že nesmí skákat na gauč, protože je chlupatý a má drápy a chodí venku, a ten gauč stál nějakejch 8 tisíc a je potažený látkou co se snadno poškrábe, jenom ví, že když tam vyskočí je okřiknut a je mu vynadáno, a chápe že když to nebude dělat, nedočká se této negativní reakce. Dítě taky nemáí rádo když jej okřikneš. Když skáče na gauči, dělá to protože je to strašně prima a je to zábava, když jej okřikneš opravdu nechápe význam slova, jsou tam pružiny a můžou se uvolnit a potom se na tom špatně sedí.

O rozbíjení věcí také nemluvím, já většinou házela plyšáky a polštáři, rozházela jsem peřiny a matrace, házela jsem tužkama, někdy mrskla pytlíkem rozhlíků, dupala jsem, zkrátka se vyvztekala. Chápala jsem, že dkyž tu věc rozbiju, tak bude průser a proto jsem házela věcma, co se rozbít nemohly a někam, kde nemohly nic sejmout. Někdy sjem ze vzteku vyházela věci z poliček na zem, a pak jsem je zkrátka odmítla vrátit zpátky. A pak byla otázka, jak to vezmou rodiče. Pokud si i oni uvědomili, že mi křivdili a vlastně jsem to udělala 'právem' uklidili to oni, ale párkrát se stalo, že jsem si to musela uklidit sama, protože prostě se domnívali že zkrátka tentokrát jsem to přehnala.

Mysím si, že to bylo správné. Myslím si, že spíš právě to mlácení za to, že máš nějaké emoční výlevy je horší a spěje k tomu, že potom muži mlátí své ženy, jakožto slabší, však on se také nemohl bránit, rodič, to byla autorita a on se považuje za tu autoritu, když je dospělý. Jasný, i já, když mě opravdu něco naštve tak si prostě do něčeho kopnu, zařvu si, a třeba tomu člověku přeju něco zlého. Při nejhorším mě hold dostihne karma, ale popravdě když se takhle vyvztekám a pak jdu na čerstvý vzduch se nadechnout... Bože!! To je nádhernej pocit!

424

Odpovědět

+lenaciaTiež by som za niečo podobného dostal takú dobrú vzduchom chladenú. A teraz v dospelosti nemám potrebu niekoho mlátiť ani ženu ani druhých a viem sa vyventilovať nádychmi. Zatiaľ čo vidím terajšie deti bez pevnej ruky tak tie si dovoľujú už trochu veľa. Matkám v čakárňach behajú hore dolu, robia zle ostatným, skáču hulákajú a jedine čo vie ich mater spraviť je povedať buď ticho lebo bude zle ale nič viac s tým nespraví a detsko to bude robiť naďalej. Neboj sa dieťa bude vedieť za čo dostalo a bude si to pamätať aj do budúcnosti a nebude to brať len okrajovo ako pes. Časom si uvedomí, že aha spravil som zle tak toto asi nebude dobre robievať je to niečo zlé, a časom si uvedomí čo je na tom zlé. Naopak detska bez tvrdšej výchovy nadávajú už ako 8 ročný, na starších si dovoluju ako keby boli v mojom veku. Takže to čo píšeš podľa mňa je blábol. Ale zasa netvrdím, že sa má detsko masakrovať, jednoducho keď bude robiť zlobu tak mu nahádzať.

222

Odpovědět

V tu chvíli, co jejich reakci uvidí spolužáci ve škole, tak ji nastává peklo. Na to nikdo nemyslel ?

1140

Odpovědět

Umím si představit, že kdybych jako pětiletý špunt několik hodin chodila v zimě po ulicích, tak by mě to taky mrzelo, a beztak bych i bulela. Ale ty děcka, co tam mají hysterické výlevy a kvůli sežraných sladkostem svým rodičům říkají, že je nenávidí a že jim zničili život, už jsou na pováženou. Beztak se většina z nich pravidelně stravuje v Mekáči, takže jim drobná dietka neuškodí :D

1087

Další