Polohy

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:314
Počet zobrazení:11 723

Znáte to, sedíte si v klidu doma, luštíte křížovky a "stará" zajede na nákup a přitáhne Kamasutru! Neznáte? Ani Kamasutru jste ještě nezkoušeli? Dá se vyzkoušet v každém věku, podívejte se na video. Důležité ovšem je mít připravenou tu správnou chillout hudbu, bez té to opravdu nejde. Krátkometrážní film z dílny Álavara Olivy (režie) a Juse Díaze (scénář). Hlavní hrdinka hrála např. ve filmu Volver (Almódovar).

Přepis titulků

- Děkuji. - Na shledanou. - Dobrý den. - Dobrý den. POLOHY Říkal jsi něco? Ne. Podívej se, co jsem dnes ráno našla ve schránce. Asi nějaký omyl. Nejsi ani zvědavý?

Ne. - Ka-ma-su... - Kamasutra. - Co to je? - Co? Nevím, podívame se na to. Posuň se. To je knížka zápasnických chvatů. Nemyslím si, že by to byla knížka chvatů, - vždyť jsou nahatí. - Jasně. Aby se viděly lépe ty polohy a svaly.

No... čemu ale nerozumím, proč je tahle holka takhle dole. Jasně, že vyhraje on... No, Casimíre... Povídej, Dolores. Můžeš se na ty obrázky podívat znovu? Oni to...?

Ano, oni to... Nevěděl jsem, že existuje příručka na... Nechápu ale, proč nám to někdo hodil do schránky. To nevím. Třeba to rozdávají jako telefonní seznamy. Spíš to má na starosti ta dnešní mládež. Co je tohle?

Noha. Vždyť ji má... Takže tohle je potom ruka? Ne. Ale jestliže on je tady a ona zase tam, tak jak? Takhle.

Hele, podívej, tahle vypadá normálně. Misionářská. - Proč ji nazvali takhle? - To nevím. Submisivní. Visutá hrazda. Katapult. Barbarská. Akrobat.

Hele, tohle je nemožný udělat! - Zvedni nohy. - Cože? Nohy, abys zvednul. Ale, co chceš dělat? Vidíš tu snad nějakou postel? Proto se to jmenuje Cama... sut... (cama = šp. postel) - Ne, to ne! Jakože my dva... to? - Ale ano. - Vždyť je to sranda, ne?

- Ano. Sranda je jedna věc a druhá je... Hele, podívej se na titulní stránku. Píše se tu, že je to pro začátečníky. Pro začátečníky v tomhle věku? Na tyhle moderní novinky jsem už starý. Vždyť je to staré dva tisíce let. A jak to vlastně víš? Kolik tě to stálo?

- A proč tohle? - Nevím, změna je život. Na změny nemáme věk. Abychom dělali něco společně. Můžeme spolu luštit křížovky. Nebo osmisměrku. Nebo spojovačku, můžeme spolu kreslit spojovačku. - Zatopím v krbu.

- Dobře. Já nebudu to... Casimíre, miluješ mě? Co to s tím má společnýho? Musí to být jako v té knížce. V tý knížce je ale hezký pár. To chci vidět, kde ho najdeš. - Svíčky, svíčky!

- Poslyš! Co chceš dělat s těmi velikonočními svícemi? Zatuchle smrdí. Po naftalínu. Ale ty si představ, že voní po kadidle. A jak voní kadidlo? No takhle, jako kadidlo. Vždyť to shoří. Neměj strach.

Strach z čeho? Já nemám strach. Z toho... že to chytne. Ne, ne, co jsi chtěla říct? Já? Nic. Ale zdá se mi, že ty máš strach, že nebudeš moct... Však víš. Tak z toho strach nemám.

Celý jsi znervózněl. Podívej, jak se potíš. Však jsi tu taky pořádně zatopila. Jak bych se asi nepotil? Tohle je hloupý. Vždyť nás nikdo neuvidí. A co když přijdou vnoučata? A uvidí nás, jak děláme divné věci?

Určitě. Nikdy se tu neobjeví a přijdou zrovna dnes. A on? A je to. Lepší? Tyhle věci nejsou normální. Jsi staromódní. Jasně, že jsem staromódní. Je mi skoro osmdesát let, sakra.

V knížce se píše, že chillout hudba navodí tu správnou atmosféru. Chillout? Tohle bude ono. - Hned se vrátím. - Dolores, vždyť se u toho zabijeme. Co je zase tohle? Bezpečný sex.

Alespoň to použiješ. Kola byla tvůj nápad. Tohle je pro tebe. Dej mi tu knížku. Začala mě bolet levá ruka. Zrovna teď tě začla bolet, viď? Pusť to. No tak pusť to. - Mně z toho...

- Pusť to, ti povídám. Ani mi za to navynadáš? Já... se omlouvám. Chillout? Chillout... přeložil: lukan_cruz www.VideaCesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nějak 3:16 je v titulcích čas a o zhruba půl minuty dál je visutá hrazda (ano, píše se s i...).

10

Odpovědět

opraveno, omluva, ostuda :)

30

Odpovědět

No to je teda pekny manzelstvi, kdyz mu manzelka lze, ze to nasla ve schrance, misto toho aby mu rekla, ze si chce poradne zapichat... By me zajimalo v cem mu jeste lhala, svine stara.

3455

Odpovědět

LOL

233

Odpovědět

suprový :D

80

Odpovědět

jednou jsem zkoušel kamasutru se psem a ještě teď mam chlupy v p****i

1219

Odpovědět

Nechápu proč to nemá lepší hodnocení když je to tak geniální :) Je to vtipný,trochu smutný a pravdivý :)

241

Odpovědět

Poloviční dýlka by stačila, táhlo se to jak smrad :/

2313

Odpovědět

Nádhera, díky   :-)

52

Odpovědět

pekny

22

Odpovědět

Titulky přes titulky? Vážně?

74

Odpovědět

Opraveno, pardon :)

01

Odpovědět

mohli ste udělat podbarvení pod titulkama aby nebyli vidět ty druhý takhle splívají a špatně se čtou

64

Odpovědět

Keď už sme pri tom chilloute...

https://www.youtube.com/watch?v=1taPn0V6BTs
https://www.youtube.com/watch?v=ef8-XVCde5g
https://www.youtube.com/watch?v=D5Y11hwjMNs

78

Odpovědět

že by si poprvý dostal i nějakej like ke komentáři? :D

https://www.youtube.com/watch?v=uO7kCUjUaUE

51

Odpovědět


Odpovědět

+Nicedíky hoši za super písničky!:D The XX znám, ale ostatní neee

10

Odpovědět

Radši jsem se na to nekoukal, sex lidí nad 50 let by měl bejt považovanej za ústavní zločin :(((

1674

Odpovědět

klid, nic se tam nestane :D | pozor: spoiler :|

122

Odpovědět

Jednoduchá pomoc, nepředstavuj si co dělají a případně je nešmíruj.
Po padesátce budeš moc rád, když ti to bude fungovat a štětím bez sebe, pokud budeš mít vedle sebe někoho s kým se budeš chtít, respektive kdo se bude chtít s tebou milovat.

433

Odpovědět

(Menttor -- nejhorší jsou ti co komentují video ale ani se na něj nepodívaj !

50