Polštářová bitva s Michelle RodriguezCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:852
Počet zobrazení:8 059

Nedávno jsem narazil na tohle krátké video s mou oblíbenkyní Michelle Rodriguez (Rychle a zběsile, Vzpoura v Seattlu, Avatar) a musel jsem se o něj s vámi podělit. Uvidíte v něm polštářovou bitvu tří dívek, ale nebyl by to College Humor, aby nepřidal téhle bitvě trochu grády. Podívejte se sami. :-)

Zdroj: http://www.collegehumor.com

Přepis titulků

To myslíš vážně? Kellan Lutz se ti líbí víc než Robert Pattinson? Myslím to smrtelně vážně. Panebože! Jo! Tohle je boží! Kámo, jdu čekat na vyklouzlou bradavku. - Myslíš, že bude i... - Polštářová bitva! - Říkal jsem ti, že to je dobrej nápad.

- Jseš génius. Kdybychom neměly pyžama, bylo by to mnohem jednodušší. Umřel jsem. Umřel jsem a dostal jsem se do nebe. Ježiši! - Tyhle holky to maj rády natvrdo. - Ámen, bratře. - Tohle nedopadne dobře. - Tohle nedopadne dobře. Jdem na to. Kristepane!

Vždyť je to něčí dcera. Měli bysme něco udělat. Mně se tady líbí. Hej, děvky... Kellan Lutz vypadá divně. Bradavka. Konečně. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Michelle Rodriguez můžete aktuálně vidět v kinech ve filmu Světová invaze.

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

naaaajs

180

Odpovědět

michelle rodriguez bola to jedine co ma bavilo v avatarovi :D

190

Odpovědět

twl

180

Odpovědět

Normální večírek u nás doma

190

Odpovědět

Není ta zrzka náhodou ta terminátorka z SCC?

http://www.youtube.com/watch?v=X_ddHsX6EDk

180

Odpovědět

Summer Glau? :)
Ne, rozhodně není. :) Mrkni na Google a uvidíš. :)

00

Odpovědět

Machette style !!! :D

180

Odpovědět

konec to zabil.. bradavka :D

190

Odpovědět

BugHur0: kdy bys potřeboval tak tady je její twitter @MRodOfficial

______________________________
Chci tu Dr Horrible’s Sing Along Blog

180

Odpovědět

Tak já nevim, ale Michelle mi příjde jako výborná herečka, nevim co za lidi ti to tam hlasovalo, ale viděl sem ji v poměrně dost filmech a podle mě svou roli vždy zahrála skvěle...

181

Odpovědět

Nojby.bloger.cz : o tobě ví každý, že jsi retard a na věc nemáš osobní názor. A navíc ani pořádně trollit neumíš. Hodíš jednu hlášku , kterou budeš obhajovat jak nějaka děvka. Patříš k těm podprůměrným trollům. A tvůj blog ? OMG. Děláš jen ostudu trollům. Udělej prosimtě jednu věc pro tuhle komunitu, bud se nauč zakladním principům trollení nebo raději ani nepřispívej.

180

Odpovědět

rezia: quentin tarantino? :)

180

Odpovědět

tak tomuhle se říká podřadný humor

184

Odpovědět

Všiml si ještě někdo, že přes to okno kterym ti kluci šmírujou je celou dobu přetaženej závěs?

180

Odpovědět

Maara : Teyla mi přišla opravdu nesympatická, jinak celý tým SGA byl dobrý. Ona to táhla dolů. Nelíbilo se mi co z ní scénaristi udělali naprostá pacifistka , která tam killuje bez mrknutí oka a se všemi chce být v pohodě. No vůbec se mi ta role nelíbila. :)

180

Další