Poslední kuřák

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:101
Počet zobrazení:4 987

Není snadné být posledním kuřákem v regionu.

Vysvětlivka: Real je brazilská měna, jejíž setinou je centavo. Na bankovkách jsou zobrazeni původní brazilští živočichové, například lvíček zlatý nebo jaguár americký.

Přepis titulků

Děkuji, pane, hezký den. Tady ještě máte účtenku. Dobrý den, kamaráde. Chtěl bych jednu krabičku, prosím. - Krabičku? - Krabičku cigaret. Cigaret? Moment, podívám se. Už to bude, brácho. Už jsem to našel. - Je to tohle? - Jo. - 47,90.

- Realů? - Cože? Odkdy? - Od té doby, co lidi přestali kouřit. Pak se začalo zdražovat. Nevyplácí se vyrábět cigára pro tak málo lidí. - To je absurdní. - Jo. Co to má kurva bejt? Je na tom moje fotka! - Tady je skrytá kamera? - Ne, jste to vy. Jde o to, že v dnešní době je protikuřácká kampaň víc personalizovaná. Kouří tak málo lidí, že se rozhodli to dělat takhle. - Jak to, kurva?

- Hele, nejste to vy? Do prdele, to jsem já! Co to má bejt, kdo to vyfotil? Ministerstvo zdravotnictví. Tuhle krabičku si nevezmu. Nemáte jinou? Mám jich několik. - Tady jste bez nohy. - Kurva! - Vy s rakovinou. - Kurva. - Vy, kterému se nepostaví. - Tak to je ale sviňárna. Tahle nemá fotku.

„Přestaň kouřit, Rodrigo, ty sračko.“ Nemáte nějakou, která by nebyla zaměřená jen na mě? Nějakou generickou? To asi ne. Myslím, že v této oblasti není žádný další kuřák. Už jste zbyl jen vy. Vlastně ne, kecám. Zdá se, že zbyl další na hranici států. Myslím, že ve městě Itaúna. Kurva, tohle nedává žádnej smysl. Vídám všude možně strašně moc kuřáků. - Kde? - V barech, v klubech, na večírcích… - V těchto místech se už nesmí kouřit. - Stejně znám spoustu kuřáků. - Koho?

- Svýho tátu. - Kde je? - Už umřel. Ale i tak vídám spoustu kuřáků a navíc znám hodně kuřáků. - Řekněte jednoho. - Teď si nevzpomínám. - Ale já už se s lidma moc nevídám. - Jste se začal stranit? - Jojo, každý má hodně svých povinností… - Vážně? Dobře, to ostatní se mě začali stranit, protože kouřím. - Vidíte. - Ale nasrat, jsou to moje peníze. - To máte pravdu.

Ještě něco? - Chci ještě kondomy. Rodrigo, vy chcete s někým spát, když vám z pusy táhne smrad jak z kanálu? Tak mi dejte žvejkačky. - A jeden Playboy. Ty ještě máte, ne? - Lepší. Žvejkačky, Playboy a cigára. Toť vše. - Tady máte, drobný si nechte. - Počkejte, otevřete pusu. Překlad: Adeus www.videacesky.cz Kámo, nemáte zapalo… Kurva! Rodrigo? - Jste Rodrigo z krabiček?

- To jsem já. To jsem rád, že vás poznávám. Můžu se na něco zeptat? - Můžete. - Podepíšete RTG snímek mých plic? Tady je. Podívejte se. Jsou úplně černé.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je u nás furt na cigaretách ta fotka z pohřbu ... ta bílá rakev pro nenarozené ditě ?

01