Postava, kterou jsem znávala (Hra o trůny)

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:625
Počet zobrazení:7 946
Cover verze Somebody That I Used To Know od Gotye je povedeným shrnutím první série Her o trůny. Video obsahuje spoilery!

Přepis titulků

Občas myslím na rok 2011. Na první sérii, kde všechny postavy žily. Říkala jsem si, že je to jen televize. Netušila jsem, že pro mě tolik znamená. Ačkoli je to fikce, pamatuji si tu bolest. Můžeš být závislý na HBO seriálu. Seriál plný násilí a prsou, tolika prsou. Postavy začaly umírat jako mouchy.

Tehdy jsem si uvědomila, že mi ten seriál navždycky zničil život. Nemusel jsi je ale zabíjet všechny. Georgi R. R. Martine, proč jsi takovej sadistickej parchant? Spotřebovala jsem balík kapesníků. Kamarádi, co četli knihy, říkali, že bude hůř. Nemusel jsi ale zabíjet krále. A nechat království a poddané Joffreymu.

Vím, že byl starý ožrala. Teď je jen postavou, kterou jsem znávala. Teď je jen postavou, kterou jsem znávala. Teď je jen postavou, kterou jsem znávala. Myslela jsem si, že hlavní postavou je Ned Stark, když je na plakátech. Díky tomu jsem si myslela, že si ho nedovolíš zabít. Pak se moje obavy naplnily, když jsi Nedovi sťal hlavu. Nebyla jsem připravená nechat ho jít a netušila jsem, že skončí jako postava, kterou jsem znávala.

Pak jsi šel po Khalu Drogovi. Sakra Martine, zabils ho, když se konečně stali párem. Vždyť byl jejím sluncem a hvězdami! Takové škrábnutí jak o papír, to myslíš vážně? Pak jsi ho přivedl zpátky k životu? Nestačilo ti zabít ho jednou? Mysli na fanynky. Teď už bych měla být připravená, že se stane jen postavou, kterou jsem znávala.

Král Robert. (Toho jsem znávala.) Ned Stark. (Toho jsem znávala.) Khal Drogo. (Toho jsem znávala.) Teď jsou všichni jen postavami, které jsem znávala. Teď jsou všichni jen postavami, které jsem znávala. Díky za sledování, odebírejte další skvělá videa. Přidejte si nás na Facebooku, abyste viděli novinky.

Jsem sledovat další sérii, horší už to být nemůže. Už zabili Neda, koho dalšího by mohli zabít? Překlad: tynka www.videacesky.cz

Komentáře (59)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dost hezky zpracovaný a asi mě bude někdo kamenovat, ale mě se tahle verze líbí víc než originál.

301

Odpovědět

První co mne zaujalo- T.A.R.D.I.S. hrnek. :D Jinak, tyhle holky asi třetí sérii a to, co následuje nerozdejchaj.

340

Odpovědět

"Kamarádi, kteří četli knihy, říkali, že bude hůř." A proto jsem si přečetla knížky, teď už mě nic nemůže vyvést z míry :D I když je pravda, že díl s názvem "Rains of Castamere" se mi pouštěl velice těžko.

Video je moc povedený, holky to vymyslely moc pěkně. Dík moc za překlad :) (A jestli se na tohle podívá někdo z natáčecího štábu, tak tak jedna z nich může jít dělat Maisie dublérku :D)

260

Odpovědět


Odpovědět

Dal by sem někdo odkaz na jejich FB stránky? Dík :)

180

Odpovědět

Hodor

243

Odpovědět

Díky moc za video. Konečně už vím jméno interpreta a písně, která se mi vryla do paměti.

P.S. Mohli byste přeložit i originál.

1814

Odpovědět

holky peknej, ale prezlečene za chlapa do postele by som nechcel :),
ma niekto zaujem prelozit niekto toto http://www.youtube.com/watch?v=ql6y3RC-Ni4 ?

180

Odpovědět

Všiml si někdo, jak je ta brunetka podobná Arye Stark? Přísahal bych, že je to jedna a ta samá osoba, obzvláště v částech kde ji hrála.

233

Odpovědět

To ty oči :)

220

Odpovědět

Ne, kde?

198

Odpovědět

Moc dobrý video. Klidně se tu jejich tvorba může sem tam objevit :) pár zajímavých videí jsem tam ještě viděl. (A holky to jsou taky pěkný)

181

Odpovědět

Skvělé video, ale dvě věci mě na tom dostaly úplně. Za prvé, že "Khal Drogo" je menší než "Daenerys" a za druhé, že vypadají jako Sansa a Arya za pár let :D

181

Odpovědět

tato je podla mna chytlavejsia a vtipnejsia :) Jon Snow - Wildlings ft. Ygritte
http://www.youtube.com/watch?v=_ypvCv3Tl_g

183

Odpovědět

hmm tak na tomhle se mi líbili akorát ta zrzka. Jinak ani hudba ani nápad mě moc nechytl.

180

Odpovědět

Somebody That I Used To Know, Dr. Horrible tričko a hrnek s Tardis? Co víc chcete jako důvod k deseti hvězdičkám? O.o

184

Odpovědět

Star Wars plakáty v pozadí by mi chyběly :P

190

Odpovědět

Jenom drobná chybička v 3:57 - místo "jdem" máte "jsem" :) Jinak video super, pamatuju si, jak jsem na konci první série čuměl na smrt Neda Starka, vždyť měl přece být tou hlavní postavou :D

190

Odpovědět

Nejvíc na celém seriálu mě mrzela smrt Khal Droga, zrovna jim to s Khaleesi začalo klapat :(

193

Další