Potřetí jsem svým dětem snědl halloweenské sladkosti

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:935
Počet zobrazení:22 150

Už dvakrát Jimmy Kimmel navedl rodiče, aby svým dětem nakukali, že jim snědli všechny sladkosti vykoledované o Halloweenu. Pokaždé sklidil obrovský úspěch jak u rodičů, tak i u diváků. A letos nezbední rodiče snědli svým dětem halloweenské sladkosti už potřetí.

Přepis titulků

Pro děti jsou halloweenské sladkosti doslova posvátné. Pro mnoho z nich je to poprvé, kdy samy něco získaly. Před třemi lety nás napadl velkolepý vtípek, kterým rodiče nachytali svoje děti. Požádal jsem rodiče, aby předstírali, že svým dětem snědli sladkosti. A aby pak reakce svých dětí natočili a nahráli na YouTube pod názvem "Hej, Jimmy Kimmele, řekl jsem dětem, že jsem jim snědl halloweenské sladkosti." Tohle je už třetí ročník a strhla se doslova lavina zaslaných reakcí. Probírali jsme se tím celý víkend a nakonec jsme dali dohromady naše nejoblíbenější.

Takže bez dalších průtahů... požírač sladkostí znovu udeřil. Včera večer jsme snědli všechny vaše halloweenské sladkosti. Ne! Proč jsi to udělal? Už nic nezbylo. Ne! Ty ses cpala celej den! Všechno jsi mi to snědla!

Je mi to líto. Ty sobče jeden sobecká! To není vtipný! - Snědli jsme to. - Nic nezbylo. Běžte pryč! Nesnáším vás! - Je mi to tak líto. - Nesnáším tě! Jen jsem si dělala srandu. To není moc pěkný!

Snědla jsem ti všechny sladkosti. Měli jsme hlad. - A víš, co ti za to udělám? - Co? - Nakopnu tě. - Ne. Do zadku. Promiň. Jak já mám ty sladkosti rád! Ne, ty sladkosti jsou moje!

Je mi to líto. To je dobrý. Půjdeš dojíst svoje vločky? - Ano, prosím. - Tak to pojď dojíst. Taťka je všechny snědl. S mamkou jsme snědli všechny vaše sladkosti. Vy nejste hodní! Je nám to vážně líto.

Snědli jsme všechny vaše sladkosti. Dobrá práce. Omylem jsme snědli... spoustu halloweenských sladkostí. Vy jste snědli všechno? Neříkej, že jste snědli všechno. Stejně byste neměly jíst tolik sladkostí. Musíte jíst víc zdravě.

Ty si ty zdravý věci klidně jez, protože jsi tlustá. Snědla jsem všechny vaše sladkosti. Vždyť ani nemáš žlučník. Snědli jsme všechny sladkosti. Děláš si srandu? - Říkal jsi, že... - Je mi jedno... Skrč se, jsi nahatá! Hele, kluci, to neuhodnete...

Děláme si z vás legraci. Všechny sladkosti jsou schované v prádelně. Snědla jsem všechny tvoje sladkosti. Proč? Protože jsem měla hlad. Co je? Co je? S mámou jsme snědli všechny tvoje halloweenské sladkosti.

- To je dobrý. - Vážně? Tak díky. Díky, že jsi nás nechal sníst svoje sladkosti. Není zač. - Máte nás rádi? - Jo. Už žádný video pro Jimmyho Kimmela. Řekni: "Jimmy Kimmele, moje máma snědla moje halloweenské sladkosti." Kdo je Jimmy Kiddel?

K tomu mě navedl Jimmy Kimmel. - Vážně? - Chtěl, abych ti snědla sladkosti. Co? Nemá mě rád. - Nemá tě rád? - Nemá. Celý hodiny jsem chodila po sousedech a koledovala sladkosti. Dělám si legraci. Mami!

Proč to děláš každej Halloween? Anne ti včera snědla všechny halloweenské sladkosti. Chci jí zavolat. - Chceš jí zavolat? Ale ona je ve škole. - Ať mi je všechny vrátí. Nemůže ti je přinést, snědla je. Ta ku*va! Přímo z úst holčičky. Díky všem dětem a těm hrozným rodičům, kteří to realizovali.

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (68)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nesedí časování titulků.

200

Odpovědět

Již to funguje jak má.

00

Odpovědět

Je vidět jak u dětí funguje sobeckost a mají radi sami sebe to co dělají jak jsou malé tak to přenášejí do dospělosti a pak se divte že je v americe toli nasilí a opovržení sobeckosti a jak koukám přenáší se to i do naší společnosti hnus v čem to žijeme

38

Odpovědět

Není pravda . V mých sedmi letech (1991) mi rodiče i brácha snědli skoro celou velikonoční pomlázku. Brečel jsem, nadával a zuřil, a není ze mě nějaký násilník, či sobec.

61

Odpovědět

Tak nejvic me dostali ti dva kluci z 2:54. Ten v zeleným tričku. Překvapil, čekal sem že se taky rozbrečí a on Good job :))) LIBOVKA

250

Odpovědět

Některý jsou dobře nahraný no :) je to fakt poznat.. a ta poslední holka s tim b*tch.. to mi neříkejte, že to má ze své hlavy ;))

37

Odpovědět

Jsou to děti, rády opakují. Stačí, aby to slyšely používat někoho z rodiny nebo v blízkém okolí a máme tu pak hejtování, b-tchování, nakopávání zadků nebo bouchání pěstičkou do zdi.

101

Odpovědět

That bi***! :D

903

Odpovědět

Good job :D

1320

Odpovědět

Všechny děcka kromě té černé holčičky ,,To je dobrý", těch dvou kluků (hlavně toho co řek "dobrá práce"), těch malejch ve vaně (nejlíp vyslovený Are you serious co jsem kdy slyšela)- to by chtělo gif na Tumblr, kdyby nebyli nahatý- ty dva kluky, kterým je schovali do prádelny, kluka kterýmu vypadla hračka z ruky a toho hned po něm- bych snad propleskla:D Jasně, jsou to děcka atd., ale zvlášť u některejch bych se vážně neudržela.

3115

Odpovědět

Nevíte, jak dopadnul vtípek ve Sněmovně reprezentantů? "Hey Obama, we have spend all our cash."

723

Odpovědět

Spíš by měli dětem vzít tak 20% toho, co nakoledovaly a říct, že jim to vzal stát za to, že vůbec můžou žít. By mě zajímalo jak by na to reágovali. (pro pomalejší narážím na daně)

4158

Odpovědět

to měl být pokus o vtip? jak asi dítě reaguje na to, co nechápe? nezajímá se o to ty trubko

3934

Odpovědět

+vintasontvl, ty jsi idiot.... Ty by´s mu neřekl, že něco "daníš". Tam by šlo právě o jeho reakci na to, když mu někdo bere část toho, co si vydělal, vlastní prací.

4119

Odpovědět

Napad retardovany, ale hlavně - 20%? Kde zijes? V Monaku? Stát si bere okolo 45% vseho, co vydelas, nezapominej na neprime dane jako treba DPH ;)

363

Odpovědět

+Jose...DPH je daň z přidané hodnoty a tu odvádíš, co jsem teda zažil, pracuješ ve firmě (pod firmou) a tvůj roční příděl přesáhne milión korun. Pak začneš až odváďet DPH. Aspoň tak nám to říkali furt na pracáku. Jinak dávám 20% z výplaty.

229

Odpovědět

+Jose...Když roční tržby firmy přesáhnou mega, tak musí odvádět DPH, kterou si započítá do ceny svého zboží nebo výrobků. Ale tu daň platí zákazníci, firma ji pak jen dá státu.

72

Odpovědět

+Jose...ano to jsem napsal....

014

Odpovědět

Lenze ty neplatis za to, aby si vobec mohol zit. Kludne si spakuj svoje veci a odid si zit do lesa, alebo do nejakej exotickej dzungle. Dane sluzia na nieco ine a ak mas aspon strednu skolu, tak by si to mal ovladat. Neobhajujem rozne cudesne dane a ani ich vysku a opodstatnenost, ale tato veta, co si pouzil je nezmysel. Kazdopadne video same o sebe mi uz neprislo vtipne ako predosle a niektore sa javili "nahrane".

206

Odpovědět

Dane platis protoze jsi obcanem dane zeme a dane spolecnosti, jedna se tedy o socialne-kulturni kontrukt, spojeny se solidaritou, tedy prerozdeleni majetku. Male dite to nechape protoze se to tepreve uci. Uz to ze jsi to napsal poukazuje na to, ze jsi na urovni tak petileteho ditete. Pokud nechces platit dane, odstehuj se do nejaky zeme, ktera dane nema - vsadim se ze v nejakym pralese najdes miste, kde nebudes muset platit dane.
Nemluve o tom, ze clovek, ktery nevidelava, nebo vydelava malo u nas dane skoro ani neplati. Jen DPH, ale to defakto neplati spotrebitel, ale prodejce.

42

Odpovědět

rozmazlení haranti už rozmazlených rodičů, zkopal bych jak ty děcka, tak ty rodiče

3751

Odpovědět

Bože tak kdybych se já začla takhle vztekat, tak už bych jednu chytla a sladkosti bych už nikdy neviděla. A jsem rodičům za takovou výchovu vděčná.

12619

Odpovědět

Je to adekvátní reakce. Co až ti zaměstnavatel nezaplatí za práci? Nebo až ti zkrachuje banka? Budeš poslušně držet hubu s klidem zenového mistra? Ony to jsou "jenom" sladkosti, ale pro ty děti to má k******y velkou hodnotu, když si je "vydělali" sami.

6717

Odpovědět

+TaanChápu, že děti brečí a jsou naštvané, to máš pravdu, to je adekvátní reakce. Ale to že začnou vřískat a mámě do očí řeknou, že ji nenávidí, to je prostě selhání výchovy. Já bych si v životě nedovolila říct, že své rodiče nenávidím, protože to se prostě nedělá.

6421

Odpovědět

+TaanNo bóže... je to jenom slovo, slovo vykřiknuté v afektu a náhlém návalu vzteku. Každé dítě reaguje jinak, a nemyslím si, že to myslelo vážně, jenom prostě bylo v tu cvhíli naštvané, já taky na rodiče křičela že je nenávidím, nebo jsem křičela, že bych radši 'chcípla' a co? Rodiče mám ráda a neumřela sem... Můj táta je nervák, dokáže řvát a nadávat u jakékoliv hry, mám to po něm... ale nemyslím si, že jsem nevychovaná

1523

Odpovědět

No... Po minulém zhlédnutí mi to přišlo celkem odporné, jak někdo tohle může udělat svým dětem. Po dnešním shlédnutí jsem se sice nesmála, ale na jednu stranu to může být přínosné pro ty děti - za a) ani vlastním rodičům se nedá věřit, takže když k nim ztratí důvěru, o nic nepřijdou.. A za b) podle toho, jak jsou z toho hotové, je naprosto vidět, že už v tak mladém věku jsou závislé na majetku... Ale koukat se na to nepotřebuju.

947

Odpovědět

Do třetice to nejlepší, hlavně ty dvě poslední a ta na 3:56.

16

Odpovědět

3:10 Goodjob :D ten byl nejlepší, jinak už mě to nebavilo jak ty dva roky předtím, bylo tam víc smradů než minule

703

Odpovědět

Rozmazlený smradi.

5814

Odpovědět

Rozmazlení >>vyžraní<< smradi....

56
Další