POV: Morgan Freeman

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 143
Počet zobrazení:14 845

College Humor je zpět s pěti novými videi, která se nedávno objevila na jejich kanálu!  V prvním z nich se můžete podívat, jak Morgan Freeman obvykle tráví přestávky při natáčení filmu.

 

Přepis titulků

10 minut do konce přestávky. A já mám hlad jako vlk. Tak schválně, co tu mají za dobroty. Musím máknout, než mi Jack Nicholson vyfoukne všechnu polívku. Do prdele, je to tu zase. Ještě jednou dobré ráno, pane Freemane, - mohu vám nabídnout omeletu? - Kde začít... Dám si jednu s cibulí, houbama a trojitou porcí všeho ostatního.

Omlouvám se, ale šéf zakázal "Morgan Freeman" speciály. Chápu. Proč si to tedy ty, já a Andy Jackson nenecháme pro sebe? Ano, pane Freemane. Hned to bude. Dobrá, jdeme si naložit trochu hereckého paliva. Trochu mrkve, pár sendvičů, jednohubky. Udělejte místo, chlapci! Máme tu párty. Jé, bonus! Mandle v jogurtu.

Svačinka na později. - Nech mě hádat - velký fanoušek. - Pane Freemane, jsem velký fanoušek. Co takhle fotku? - Nevím, jestli je to vhod... - Díky! - Sakra. Doufám, že to nenajdu na Twitteru. Páni, špatnej den na pihy. Počkat, je to jen mák. Ježkovy voči, čokoládová fontána. Výborně, a jedna malá jahůdka nikomu neuškodí. Sýrový tác!

Perfektní. Krevety vypadají nedodělaně. Tak schválně. Pravý fajnšmekr používá každý kus na stole. Tak nejdřív zkusíme tohle, a pak šup s tím do čokolády. Parchante kluzkej. Tak to by bylo. - Dobrota. - Vaše omeleta, pane. Jasně. Položíme to tady na moje sýrové hnízdečko. A druhou omeletu bych si dal jenom s bílkem, dobře?

Musím držet linii. Něco tomu pořád schází. Bingo! Šunkové rolky! Nejlahodnější útvar z masa. Morgane! Jak je? Rád tě vidím. Chci jen v rychlosti probrat scénář. - Já... - Skvěle. Tvá postava musí mít věci na dosah ruky a musí to být čerstvé, ale ne falešné. Takže... Pomoz nám, Morgane!

Na tom tácu je strašná zima. Jsme tak osamělí. Zahřej nás svými ústy, prosím! Seznam nás se svým jícnem. - Pomoz nám. - Zachraň nás. - Pomoz nám. - Zachraň nás. Hej. Tak co myslíš? Skvělý, omluv mě. Už běžím, moji šunkoví kamarádi! Cože? Ne, to není možné! To nemůže být pravda! Nicholsone!

Překlad: Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevím, jak se na novým webu nahlašuje nefunkční video, ale tohle je nefunkční.

260

Odpovědět

Co víc dodat. Všechno je polámaný.

20

Odpovědět

Opraveno. :-)

53

Odpovědět

+BugHer0Je mi líto, ale video je opět nefunkční :D

30

Odpovědět

Starý POW řízlí HowToBasic. Parádička :).

241

Odpovědět

+Epic Meal Time :D

110

Odpovědět

Tak tohle mně dostalo :D

263

Odpovědět

Vím jak se cítí, jednou jsem byl na oslavě a vyjedl snad všechno, naprosto všechno.. Měl jsem strašný hlad, ale to je slabá výmluva pro to, že jídlo mám prostě rád :D No a nakonec jsem spatřil kuřecí stejky, byly dva a poslední... I když jsem byl naprosto plný tak jsem to chtěl vlastně nejvíc z celé oslavy, na chvíli jsem se otočil a hned jsem se podíval zpátky.. K mé hrůze měl na talíři oba dva stejky nějaký člověk, kterého jsem ani neznal, chtěl jsem mu to vzít, ale jakákoli naděje byla marná.. Celou dobu jsem si to vyčítal, že nemám ten STEJK ! :D

969

Odpovědět

Nicolsoooooooon!

1167

Odpovědět

:D :D to snáď nie

283

Odpovědět

Co to bylo? :D Každopádně těch dobrot tam, mňam :D

674

Odpovědět

http://youtu.be/xK3cgb2OnGU myslím že toto by byla lepší volba :)

023

Odpovědět

Je to síce hlúposť, ale sakramentsky vtipná! 10/10

22217