JežuraPravdivá fakta

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 52
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:145
Počet zobrazení:10 742

Přichází další krátký vzdělávací příspěvek ze série nevyvratitelných, pravdivých fakt, tentokráte o ježko... ježuře.

Přepis titulků

Toto jsou pravdivá fakta o ježko... Ježuře? Co to je za slovo? Tak tedy k ježuře. Všemohoucí bůh stvořil ježuru přesně 54 sekund po marihuaně. A 10 vteřin před dorritem. Mláděti ježury se říká puggle, což docela sere puggly. Ježury disponují všedně vypadajícím penisem.

Být ježurou, toto tvrzení by vám přišlo neobyčejně vtipné, protože jejich penisy jsou velice nevšední a mají čtyři hlavy. Čestný skautský. Najděte si o tom video. Nyní sledujete zoologa, kterak dráždí ježuří bříško ve snaze ji vzrušit. Nestyda jeden... Radši jsem to rozmazal, je to ku*evsky ujetý. Tohle jsem rozmazal taky.

Nestyda tenista... Je složité si o ježuře vymýšlet, protože je divná sama o sobě. Takhle například mládě ježury jí. To proto, že samičkám ústí mléčné žlázy do pokožky, nikoli do bradavek. Pročež jsem velmi rád, že lidé bradavky mají. Jinak by laktace byla velmi ponižující. Obzvlášť v oblasti obličeje. Ale tam by ani bradavky nepomohly.

Občas možná máte pocit, že jste zvláštní. Alespoň však nenosíte koule v podbradku. Na to pamatujte. Pamatujte. Překlad: Maty www.VideaČesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hhehe, a co když je mám přímo na bradě?

70