Thumbnail play icon

ChobotnicePravdivá fakta

Přidat do sledovaných sérií 35
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:241
Počet zobrazení:7 750

Dnes se mj. dozvíte, co si chobotnice myslí o nahých lidských tělech, kterou částí těla o tom přemýšlí a jak měla skončit Šarlotina pavučinka.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Morgan Freeman...není to jeho hlas?

03

Odpovědět

Ne, není, ale zkus tohle: Morgan Freeman :-D

11

Odpovědět

+BugHer0Příjde mi to stejný

00

Odpovědět

Odpovědět

Šarlotinu pavučinku právě čtu. Díky za spoiler, Zefranku. :D :P

60

Odpovědět

Dokud nezdechnou hlady :D ..skvělé video a ještě lepší překlad.

290

Odpovědět

Před 10 měsíci, ale paměť mi pořád slouží.

722

Odpovědět

Ďakujeme za info.

80

Odpovědět

Romeo a Julie bylo v minulém století do češtiny přeloženo minimálně šesti překladateli. Tak si běž honem sehnat všechny výtisky a všude dopiš, že sto let před nimi to zvládnul jakýsi František Doucha...

505

Odpovědět

+SleevaTo je nějaká novinka, se navážet do všech negativních komentářů? Sluníčkář hadr. :D Já s ním souhlasím, proč překládat něco, co tady nedávno bylo.

625

Odpovědět

+Karel VorelV tomto případě třeba proto, že videa ze série Pravdivá fakta na VČ vycházejí pravidelně, objevila se zde již většina dílů a nedávalo by moc smysl, aby se jedno z nich vynechalo jen proto, že je shodou okolností přeloženo někde jinde.
A logika "já se do překladatele navážet můžu, ale můj komentář je svatý, co se do něj navážíte, sluníčkáři jedni...", to snad ani nemá cenu komentovat. Sleeva uvedla pádný argument, ty ses ujal nálepkování.

352

Odpovědět

+Karel VorelTy seš chytrej jak škeble.

110

Odpovědět

+Karel VorelNo tak třeba já o stránce t********t slyším poprvé. Tudíž kdyby video nepřeložili tady, asi bych ho ani nikdy neviděl. Mimochodem, když si zajdeš na titulky.cz, uvidíš, že k některým filmům jsou desítky různých titulků. A vadí to někomu? Mně teda ne, lepší deset stejných než žádný.

20
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)