HlemýžďPravdivá fakta

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 52
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:180
Počet zobrazení:21 085

Šněčím tempem se nám přiloudala pětadvacátá a historicky poslední epizoda Pravdivých fakt.
Děkujeme překladatelce ABigWhiteWolf, která pořad na web přinesla a přeložila několik jeho prvních epizod, divákům děkujeme za přízeň a se smutkem v kloace se těšíme na další přírodovědecká videa. 

Přepis titulků

Toto jsou pravdivá fakta o hlemýždi. Hlemýžď je v podstatě takový malý člověk... který vypadá jako vyříznutý jazyk. Obalený v soplu. A ulitě. Hlemýžď dýchá vzduch, úplně jako lidi. A jí ústy. Dolními dvěma tykadly čichá, zatímco horními kouká.

Nemá ovšem uši, což činí sluch značně obtížným. Nebo spíš nereálným. Ale jinak je úplně jako malý človíček... co má hned u obličeje pindíka. A frndu taky. Většina hlemýžďů jsou hermafrodité, dělají tudíž maminku i tatínka. To ovšem neznamená, že mohou sami sebe oš... hnout. Místo toho se kolem sebe dva hlemýždi obtočí a dají si něco jako francouzáka, jen se spoustou soplu.

A mezitím hledají příležitost trefit svého partnera šípem lásky. Kéž by to byla jen metafora. Vážně mají šípy. No koukněte na to, šílený. Takové hlemýždí prasárničky jsou tedy úplně někde jinde. Tyto ultradrsné šípy jsou uschovány v hlemýždím toulci, který je hned pod penisem.

Jakmile šíp zasáhne partnera, započne sekrece spermatu, což činí následující část velmi efektivní. Poté si totiž dvojice vzájemně vsune penisy do vagín. A pak dají nohy nahoru. A zadržují smích. Nechtějí totiž toho druhého ranit. I když vás něčí nádobíčko vytrvale plácá přes obličej, není slušné se posmívat.

Hlemýžď zadržuje sperma několika partnerů, než jimi oplodní vajíčka. Hodně štěstí při testech otcovství. Vejce jsou uložena do půdy, odkud se záhy vyvalí záplavy hlemýžďků. Tím doplní spirálu života... Spirálu, ty vole. Zabte mě. Až se příště budete trápit svým sexuálním životem, vzpomeňte si, že když se páříte s někým atraktivním, nemusíte se aspoň bát, že to koupíte šipkou do tlamy. Překlad: Maty www.videacesky.cz Toto jsou záběry slavného hlemýždího hororu.

Jmenuje se Francouz.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vzpomínky zůstanou :D

20

Odpovědět

Poslední? Vážně čtu poslední?! To snad ne :( To si zaslouží maratonek... :)

10

Odpovědět

Zdá se mi to nebo fakt překecali Morgana Freemana aby jim to nadaboval? :D

14

Odpovědět

Hlavně video nevypínejte po začátku titulků, ale počkejte si na "kulturní okénko" :D

190

Odpovědět

Tomu nerozumim, takze uz zadna epizoda pravdivych fakt nebude nebo jakoze tohle je PROZATIM posledni vydana od toho autora??

00

Odpovědět

Ono to skončilo už pred dvomi rokmi, takže sa asi minuli videá...

00

Odpovědět

další (tj. nepřeložené) díly nejsou a nejspíš ani jen tak nebudou, protože jejich autor je v současnosti prezident BuzzFeedu. :)

90

Odpovědět

ja cetl smutek a lek se ze je konec!

00