TapírPravdivá fakta

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 52
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:203
Počet zobrazení:12 037

Další epizoda je poněkud netradiční – zajímavosti o tapírovi se dozvíte formou naučné bajky s prvky pohádky.

Přepis titulků

Toto jsou pravdivá fakta o tapírovi. Když se zvířátka dozvěděla, že pan tapír je na pokraji vyhynutí, rozhodli se ho navštívit a pokusit se mu pomoci radou. První byla tygřice, a říká: "Když jsi byl malý, měls tak hezké pruhy." "Proč je jako dospělý svlékáš?" "Třeba by ti lidi pak věnovali víc pozornosti." Tapír zvedl oči od papíru a říká: "Pruhy jsou dětinské, nemyslíš?" "Pro děti se hodí, ale dospělý musí být brán vážně."

"Hmm," řekla tygřice. "Já pruhy mám a lidi mě vážně berou." "Víš, co jsem dělala včera?" "Chytila jsem antilopu a sežrala jí vnitřnosti." "Zaživa." "A když začala křičet, ukousla jsem jí ciferník." "Ach, ty hloupá tygřice," řekl tapír a vrátil se k cvakání kuponů. Pak přišlo prase, a povídá: "Tapíre, seš tlustej."

"Ale ne dost. Jen se koukni, jak tlusté jsem já, a lidi mě zbožňujou." Tapír se zarazil. "Vždyť tě jedí." Prase přikývlo a praví: "Jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet." Tapír na to: "Podle mě nevíš, co to znamená, prase." Prase se vědoucně usmálo a odvětilo: "YOLO." A prdlo si a s táhlým skučením vycouvalo z místnosti, snažíc se vypadat záhadně.

Pak přišel slon. "Tapíre, měl by sis nechat narůst větší chobot, jako mám já." Tapír na to: "Ježiš, už tahle velikost mi dala zabrat." "Větší chobot by byl... trapas." "Tak trapas?" na to slon. "Víš, co dokážu? Nasát vodu z bazénku, aniž bych se musel ohnout." "Půlku spolknu, a když seru, zbytek mám v záloze jako mobilní bidet." "Co je to bidet?"

ptá se tapír, a vzápětí při živé demonstraci hořce lituje svého dotazu. Pak se přivalil cirkusový medvěd a povídá: "Tapíre, já vím, jak na to." "Zábavní průmysl je klíč. No tak, usměj se na mě!" A tapír se usmál a medvěd říká: "Dobře, tak tohle asi neklapne." "Neznáš nějaký triky?" Tapír pokrčil rameny: "Podobné kousky považuji za nevhodné pro zvířátko v mém věku." "Ale jeden znám."

Medvěd zatleskal. "No tak ukaž, honem!" "Dobře." Je... ježiš. Je to jeho..? Áha. Hezkej trik. "No, tohle není pro mé publikum úplně vhodné." "Znám ale pár medvědů, co točí live show na webky, a ty by to bavilo." Tapír zrudnul.

"Já nemám internet." "Křížovky mě zaměstnají až až." Pak přilétl pták, leč pták je retard. O něm mluvit nebudeme. Zato hroch tapírovi povídá: "Tapíre, ty prej umíš plavat." "Měl by ses bavit s náma a být drsoněm z hlubin." "To lidi žerou." Tapír se skromně usmál. "Mou kariéru ve vodním baletu už vzala voda."

"Ale poměrně mistrně ovládám čubičku!" Hroch se zamračil. "Čubička není moc drsná." "Já zrovna včera zabil krokodýla, co mě kousl do prdele." "No," řekl tapír: "takové chování je zajisté nepřípustné." "Ale mně by beztak vadilo muset pořád nosit koupací úbor." A tak tapír naoko poděkoval všem zvířátkům a zabouchl dveře. A pustil si Lena. Nu, pamatujte: Pokud, tak jako tapír, nikdy v životě nezariskujete...

možná prostě zmizíte. Překlad: Maty www.VideaČesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tygr si antylopu dal jen ztěží

22

Odpovědět

Ten konec měl hloubku - na tenhle pořad něco pro mně nečekanýho! 4/5

81

Odpovědět

Cekal sem vic o jeho penisu...:/ :D

60

Odpovědět

Reaguješ na tohle video? "D

21

Odpovědět

Celou dobu taková bžunda a najednou takovej závěrečnej šrapnel... A k tomu to pištění smutnýho hynoucího tapíráka... :-(

100

Odpovědět

Víte co to je, když to není Tapír?
...
Netopír...

..... jo, jo, ten byl slabší, ale musel jsem ;-)

1315

Odpovědět

Škoda že zefrank už dlouho nedělá další podobná videa... ten jeho hlas je na to vyprávění jako dělaný.

51

Odpovědět

Ten jeho hlas je to jediné, proč se na tyto videa nedá dívat. Kdybych tahkle mluvil, tak bych se asi raději oběsil. Ten jeho hlas je fakt úplně na p**u.

142

Odpovědět

+LovecCour42Víc než ty určitě ne.

42

Odpovědět

Chudák Tapír. :(

250

Odpovědět

"But the pig smiled a knowing smile and replied YOLO!" :D

273

Odpovědět

Tys to tam taky slyšel? :O

93

Odpovědět

+SimonkaOoo tys to taky viděla? Zkus vymyslet novou odpověď. Tohle už je až moc staré.

07