StrašilkaPravdivá fakta

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 52
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:233
Počet zobrazení:9 203

Další díl Pravidivých fakt probíhá formou telefonnického rozhovoru s velmi rozzuřenou pakobylkou, která se akorát snaží vypadat jak list a dožít svou nicotnou existenci v klidu.

Přepis titulků

Dnes se podíváme na pravdivá fakta o strašilce. - Haló? Tady Straši. - Ahoj, Straši. - Tady evoluce. - No to mě poser. Jak se furt máš, vole? Jen mě tak napadlo ti po sto milionech letech brnknout. - Tak jak ses měl? - Skvěle! Fakt se mám fajn... Jak asi sám vidíš. Co?

Co bych měl vidět? Děláš si srandu? Vypadám jak list, vole. Úplně jako list. Jo, to jo. Proč? Hele, tohle na mě nezkoušej. Díváš se na nás skrz prsty, jo? Takže info pro tebe: pořád se nás tu snažej sežrat! Jako že doslova.

Když sis to sem nakráčel s tím tvým přírodním výběrem, řekli jsme si, že to zkusíme. Konečně máme hotovo a víš ty co? Ty tvý rady stály za hovno! Za prvý, když tě sežerou, chcípneš. Za druhý, když tě nesežerou, přežiješ a pak můžeš zajebávat. To je přece voser, a ne plán. A nenaděláš s tím nic. Vůbec nic! A když už jsme u toho, co měly kurva bejt ty obří ještěrky? Tos nezmínil, že půjdeš i za nima!

Kdo nás to podle tebe asi tak žere? Pak přiletí meteorit, rána, ještěrky jsou fuč, strašilka vítězí, a gratulace nikde! Když nám házíš nám klacky pod nohy, tak vypadáme jako listy! A víš ty co? Jsme v tom borci. Umíme hnědou, zelenou, puntíky... Dokonce díry. Byla to hračka? Ne! Trvalo to dvacet milionů let. A rád bych tě informoval, že nikdo z těch, co nás od tý doby hledaj, nás doteď nenašli.

No, takže se ti daří dobře. Ne... Opice na to přišly. Jsou fakt vychcaný. Prostě žerou listy, co se hejbou. Jsme v řiti. Hele, sorry, že jsem tak vyjel.

Nemohl bys třeba zařídit, abysme stříleli z prdele otrávený šipky? Nebo nemáš oheň? Jako jsi dal drakům? Žádní neexistujou. Žádní draci nejsou. Kdepak. Kurva... Překlad: Maty www.VideaČesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nj..nic jiného nez vulgarismy holt vetsinu lidi dnes nezajima :-D pak je v podstatě jedno, ze je zde jiny druh hmyzu :-D jen tak dal, vsak blbost dnes vladne

10

Odpovědět

1:26 je chyba "když nám házíš nám klacky" - 2x "nám"...

00

Odpovědět

Tak jsem se těšil na strašilku... a ona kobylka :(

32

Odpovědět

Proti palcům dolů vcelku nic nemám... ale budí ve mně ukrutnou zvědavost, co na mém záměrně nekonfliktním příspěvku mohlo komu vadit :D

10

Odpovědět

Tak tohle je hodně alternativní naučné video. :D

40