VrbounPravdivá fakta

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 52
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:827
Počet zobrazení:13 587

Dnes se dozvíme něco málo o vrubounech, které možná většina z vás zná pod jménem hovnivál. Tento brouk má totiž docela zajímavá specifika.

Přepis titulků

Zde vám přinášíme pravdivá fakta o vrubounech. Vruboun se živí hlavně nebo zcela boky ostatních zvířat. To je otřesné. Ne, moment, to byl překlep. Pojídá bobky ostatních zvířat. To je ještě horší! Vrubouni valiči užívají k vyhledávání trusu svůj mimořádně vyvinutý čich. Vybraný kus exkrementu poté zválí do kuličky. To je nechutné. Střih. Vystřihněte to. Já tady nebudu vyprávět a dívat se na výkaly. To se prostě nestane.

Tohle není řešení! Vždyť to s vrubounem nemá nic společného. Tak fajn. Samičky hovnivála hodnotí své potenciální partnery podle velikosti jejich koulí. Ale no tak, to je rys. Proč pronásleduje toho Ježíška? Utíkej Ježíšku! Hned jak se pár ustálí, se samička obvykle přichytí na jejich hovnikočár a sameček je z hromady oba odkutálí pryč. Kouli válí pozpátku pomocí zadních nohou. Představte si, že nastoupíte do auta, nosem se opřete o sedadlo a volant ovládáte zadkem.

Tak to dělá vruboun. Netřeba podotýkat, že se občas ztratí. Když vruboun sejde z kurzu, vyšplhá nahoru na svou kouli a seřídí se pomocí Slunce, Měsíce a dokonce i Mléčné dráhy. Podobně to dělávali i naši námořníci. Akorát neměli obří kouli z hoven. Zde vědec užívá zrcadla, aby z vrubouna udělal totálního pošuka. Po cestě musí vruboun čelit útokům rivalů, kteří si zkouší nárokovat jeho mrvo kouli.

Bitva někdy trvá hodiny. Když konečně dospějí na konec své cesty, vyhrabe si páreček úchyláků do měkkého písku malou díru. Samička pak do koule naklade svá vajíčka, a uzavře je pomocí dalšího trusu, jejích slin a vlastních výkalů. Jen tak kdyby náhodou. A až se mládě narodí, prokouše si cestu ven. To je koloběh života.

Pamatujte, jakkoliv je vaše práce strašná, i kdybyste za peníze přehrabávali hovna, alespoň to neděláte nazí. A svými ústy... kterými to pak sníte. Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vypadlo vám v nadpise písmenko "U"..

00

Odpovědět

Tak to je absolutně epické :D Dokonalej překlad. Jdu to skouknout znova.

260

Odpovědět

0:07 ..nebo zcela boky ostatních zvířat...

2128

Odpovědět

Daaamn, měl jsem ještě koukat... :-D

261

Odpovědět

To je vůl... :D Kdybys to poslouchal tak ti to dojde hned.

230

Odpovědět

galactic facepalm

300

Odpovědět

Hovnikocar? :D Genialni :D

240

Odpovědět

Hind legs určitě nejsou rukonohy...

220

Odpovědět

Máš pravdu, opravili jsme to. Díky ;)

211

Odpovědět

+ABigWhiteWolfHovnikočár - dobrý překlad :D

240

Odpovědět

To je hrdobec!

270

Odpovědět

Naprosto nejvražednější na tom videu je jeho smích!

250

Odpovědět

Nepatří mezi mé nejoblíbenější, ale I lold very hard.

1913

Odpovědět

Dneska to nebolo fakt nic moc...

1939

Odpovědět

Ďakujem prekladateľovi . Ak by sa dalo tak časť s chameleonom :D ... to je proste geniálny humor !

210

Odpovědět

To je teda záhul. Najít to kouzelný místo kolem křížku na reklamě ve videu a vypnout jí :D

208

Odpovědět

Nechápu, proč tolik lidí není schopno si dát jako doplněk adblock.

Pak tady každej mele sračky ohledně reklam.

1913

Odpovědět

+ZlopánAdBlockem těchhle reklam ve videích mnohdy škodíte samotným tvůrcům. Pokud jsou sponzorovaní, jde část příjmu z klikání na ty reklamy přímo jim. Jsou to bannery, které jsem jdou přímo přes YouTube API a my z nich nemáme ani korunu. Samozřejmě je to na vás a chápu, že jsou ty bannery otravné... ;-)

2019

Odpovědět

+ZlopánTak ono nejde jen o to si ten Adblock nainstalovat, ale taky ho dobře nastavit... s takovýma těma obyčejnejma reklamama po stranách bych se ještě smířil, ale od doby co ty reklamy skáčou přes celou obrazovku, nebo překrejvaj titulky atd... už se bez Adblocku žít nedá.

211

Odpovědět

+Zlopántřeba, protože AMD Turion

196

Odpovědět

+ZlopánOd dob adblocku mám pokoj - po stranách mám pěkně čisto, žádné video nemám přerušeno debilní reklamou, nikde mi nic neskáče..

To, že z toho autoři nemaj prachy mě vůbec ale vůbec netrápí a dokážu s tím žít 8-)

1910

Odpovědět

+ZlopánHlavně když na tu reklamu stejně nekliknu, tak je to snad jedno, ne? Nebo mají i nějaký malý peníz za samotné zobrazení?

202

Odpovědět

+ZlopánBohužel, zrovna reklamy ve videu považuju za největší zločin proti lidskosti. Stejně je nikdo nečte, všichni akorát co nejrychleji hledají, kde je zavřít; taky mají ty reklamy dar vyskočit ve chvíli, kdy přichází pointa videa nacházející se ideálně ve spodní části obrazovky, překrývají titulky apod. To už jsou lepší i ty reklamy před videem, které se dají třeba po 5 sekundách přeskočit. Kdyby se admini webů a inzerenti chovali normálně a používali pár bannerů v bočním sloupci nebo úzký horizontální banner někde, tak s tím nemám problém, ale právě tyhle nejrůznější typy vyskakovacích reklam mě donutily AdBlock používat. Bohužel to odskáčou i ti, kteří mají reklamy nevlezlé, ale co já s tím. Jen na častěji navštěvovaných stránkách s nevlezlýma reklamama jsem ochoten AdBlock vypnout.

220

Odpovědět

dneska to je o hovně..

265

Odpovědět