Před kamerou: Emma Stone

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:384
Počet zobrazení:4 750

Novinářka Lynn Hirschberg provedla řadu exkluzivních rozhovorů s celebritami, ze kterých se následně sestříhaly tyto "medailonky". Dnes před kamerou uvidíte Emmu Stone, známou například z filmů Zombieland, Panna nebo orel, Černobílý svět a Bláznivá, zatracená láska.

Přepis titulků

Nebyla jsem uličnice, ale ani princeznička. Byla jsem prostě... děcko. Hlasité děcko. Byla jsem hlasité a panovačné dítě. A ráda jsem, jako asi každý herec, inscenovala vlastní hry. Hráli jsme s kamarády... Takže mě pochopitelně bavily filmy. První film, který mi utkvěl v paměti, který na mě udělal velký dojem, byl Cvok se Stevem Martinem a Bernadette Petersovou.

Kéž bych byla Steve Martin. Hrála jsem v dětském divadle a vystupovala jsem ve skečích už od jedenácti let. Většina dětí se přidá k debatnímu týmu, já začala s kurzy improvizace. Myslím, že jsem... si prostě uvědomila...

s nástupem na střední, že chci dělat něco víc. A pak... přišla chvíle, kdy jsem si řekla... že bych chtěla jednou... hrát ve filmu, jestli je to jen trochu možné. Protože ho mám asi nejradši jako prostředek k vyjádření... A tak... jsem poprosila rodiče. A oni mi to nakonec schválili.

Měla jsem připravenou prezentaci v PowerPointu. Hodně se to rýmovalo. A hrála přitom hudba. Byla to píseň Hollywood od Madonny, což byl... těžký kalibr. A... Byly tam fotky... Byly tam fotky lidí, kteří začínali hodně mladí.

Protože proč se chci stěhovat ve čtrnácti a nepočkat až po střední? Říkala jsem si, že tahle otázka by mohla vyvstat. Takže jsem tam dala fotky různých lidí, jako je Sarrah Jessica Parker... a podobných lidí, kteří začínali hodně mladí. Přesvědčila jsem je. Odletěly jsme s mamkou z Phoenixu do L.A. v naději, že natočím nějaké piloty. Zpočátku to bylo těžké.

Hodně jsem přehrávala. Protože jsem dělala skeče a divadlo a neuměla jsem... se tlumit. Dávkovat po lžičkách a ne po kbelících. Pořád jsem chodila na konkurzy. Bylo to... Chodila jsem na pět nebo šest konkurzů týdně. Posílali mi stručné popisy postav, a pokud tam bylo "překrásná", "nádherná" nebo jenom "hezká", tak to před posláním vymazali.

Jinak bych jim hned volala a říkala: "Do tohohle mě nikdy neobsadí." "To se nestane." Tím se nechci podceňovat, jenom... jsem prostě vždycky chtěla být komičkou, takže... mi vždycky přišlo důležitější být vtipná a upřímná, než to, jak mám vypadat. Jediní lidé, kteří jsou podle mě velice specifickou skupinou fanoušků, jsou příznivci Zombielandu.

Zombie nadšenci jsou... Neuvěřitelní. Dokonce existuje cosi, čemu se říká "zombie puristé". Což označuje lidi, kteří věří, že zombie se musí pohybovat pomalu... a být mrtvé. A naše zombie běhaly a byly naživu, ale infikované, takže jsme byli... Takže jsme věděli, že velký počet přiznivců zombie nás rovnou zavrhne.

Bohužel je hodně málo scénářů, kde... je postava ženy opravdu vtipná. Kde jen... nepřihrává mužské postavě. Ve filmu Panna nebo orel by ta postava podle mě mohla být... v jiné situaci nebo době, ale pořád by to byl podobný příběh. Při natáčení jsem zjistila, jak náročné je předstírat sex tak dlouho.

A z tolika úhlů. Je to... Je to vážně makačka. Předstírání sexu. Museli jsme to jet snad stokrát. Rozhodně, protože to bylo... odsud. A odsud. A odsud. Odsud. A odsud. Víckrát z každého úhlu. Trvalo to dva dny. Ale byla to sranda. Vážně sranda. Potřebovali jsme hodně vody a inhalátory.

Nedělám si srandu. Chvíli jsme měli i láhev s kyslíkem. Jsem křehká květinka. Překlad: SolamBee www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jediná mladá dobrá herečka ktorú poznám... Navyše veľký sympaťák...

00

Odpovědět

Dneska jsem viděl film panna nebo orel a zombieland, po dlouhe době něco dobreho :)

210

Odpovědět

Je to super monolog...prosím více takových. Třeba tohle?:-)
http://youtu.be/cmHAPvxQ208

180

Odpovědět

nechcete sem dat dalsi Pred kamerou ?

221

Odpovědět

více takových :)

182

Odpovědět

leda.tak.krysa : dík za radu ale mám asi trochu jiný choutky než ty :D a navíc myslím že je to fyzicky nemožné...i když ty máš třeba jinou zkušenost

182

Odpovědět

Ano, občas se nové Před kamerou asi objeví. :)

211

Odpovědět

Hodláte před kamerou překládat častěji?:D já jenom že byste sem mohli hodit to s Jennifer Lawrence... a nebo jí u Lettermana (nový rozhovor 2012) Vždy se u ní pobavím :D a u Emmy taky :D

181

Odpovědět

<3

180

Odpovědět

Emmu mám hodně ráda jako herečku, video mě zajímalo, jen teda nic extra vtipného, ale o to vždycky nejde :)

201

Odpovědět

Love her.

U tohohle jsem se valel smichy po zemi...pro fanousky Apatowa a Superbad nutnost videt:D
http://www.youtube.com/watch?v=e-ySlj7AjFA

180

Odpovědět

lada.krysa: tak si čuchni ke své pr*eli a máš to stejné!
:D :D :D

1813

Odpovědět

Má hezkou výslovnost a v tomto videu mi byla sympatická jinak ji neznam a názor na ni nemam.

180

Odpovědět

perfektně je jí rozumět, ani jsem ty titulky nepotřeboval

181

Odpovědět

Jedna z nejlepších (nebo alespoň charismatických) mladých hereček v současnosti.

203

Další