Emma Stone miluje Spice Girls a nesnáší korzetyThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:84
Počet zobrazení:6 824
Ukázalo se, že Emma Stone je obrovskou fanynkou kapely Spice Girls, a tak jí Graham připravil překvapení. Ve druhém videu Emma povypráví o těžkostech nošení korzetu při natáčení filmu Favoritka. Svoje zkušenosti přidá i Eddie Redmayne, který už si na divadle v souladu s shakespearovskou tradicí zahrál i ženské role, a korzetu se tak nevyhnul.

Přepis titulků

Emmo, prosím tě, co to nad tebou mají Spice Girls za moc? - Je to pravda? - Naprostá. Mám pocit, že na téhle sérii tiskových konferencí mluvím víc o nich - než o tom filmu. - Protože jsi v Austrálii plakala. - Já vím, je to tak. - A vážně jsi brečela? - Ano, opravdu. - A která to mluvila? - Mel B. - Povídaly jste si? Nebo to byla zpráva? - Byla to videozpráva na iPadu.

- A to tě rozbrečelo? - Ano! - Měla jsi pásmovou nemoc? Ano! Ale zároveň nechápete… Teda vy ano, jsme v Británii. Byla jsem do nich zamilovaná, úplně posedlá Spice Girls. Díky nim jsem se naučila být silná. A miluju je! Podle mě jsou úžasné. - Jak je ta písnička? - Mají jich tolik, Jamie! Spoustu! - Ale mají jednu… - Spice Up Your Life. - Every Boy And Every Girl…

- Spice Up Your Life. Ale mají jich spoustu a jsou úžasné. A dneska v rádiu - si se mnou přes Skype povídala Mel C. - Páni! - Je to vážně úžasné. - Kterou z nich máš nejradši? - Emmu Bunton. Baby Spice. - Tu máš nejradši. A kterou potom? - To mi nedělej. - Jen se ptám. Všechny čtyři ostatní. - Takže Emma Bunton… - No, ona… Já bývala blonďatá, měla jsem ofinu, navíc stejné jméno.

Teda bývala jsem Emily, ale když jsem se stala herečkou, změnilo se to. Teď jsem Emma. - Prostě ji miluju. - Takže jedna ti nahrála vzkaz - a druhá s tebou mluvila přes Skype. - Ano. - Ale žádnou jsi ještě nepotkala? - Ty teď něco uděláš. - Nikdy jsi žádnou nepotkala? - Ne, počkej, - musím se psychicky připravit. - Nikdy jsi žádnou nepotkala? - Naživo ne. - Dobře. - Jak určitě víš…

- Nedělej to! Jak určitě víš, Emmo, velmi zřídka se najednou vyskytuje na stejném místě víc než jedna ze Spice Girls. Ať z jakéhokoli důvodu. Takže tady nejsou.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na tomhle je nejsmutnější to, že herci z většiny o historické módě nic nevědí, protože hrají v kostýmech, a ty světe div se, v 90% nedělají historici, ale kostyméři - a hloubka jejich znalostí dost kolísá. Korzety byly po několik staletí stejně normální (a pohodlné) jako dnešní spodní prádlo.
Zkuste tohle super video od historičky, konkrétně specializující se na módu a viktoriánské období (tj. to, které si většina lidí spojuje s dámami, které umíraly na pneumotorax a udušení) :D
I Grew Up in a Corset. Time to Bust Some Myths. (Ft. Actual Research)

11

Odpovědět

Přesně. Ještě bych doporučila Karolínu Zebrowskou. Ta historickou módu krásně vysvětluje a taky udělala video o nesmyslech co herečky tvrdí o korzetech.

00

Odpovědět

Není ani moc hezká, ale něco na ní je, co asi, šarm, vole.

38

Odpovědět

Ten Graham ji teda se s těma spajskama dostal

250

Odpovědět

Čekal jsem, že ukážou, co mu pak řekla :D

00

Odpovědět

korzety se nemaji tak moc utahovat.......
ma to byt tesny ale ne skrtit.
to je do toho obklekali nejaci kreteni

22