Emma Stone, její představení bez kontaktních čoček a dětský senThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:105
Počet zobrazení:8 202

Emma Stone a Sienna Miller vypráví o nehodách, jaké se stávají při divadelních představeních, a Emma ještě přidá historku o tom, jak strašně moc chtěla ve 14 letech bydlet v LA. S Oscarem to ale moc společného nemá.

Přepis titulků

Chyby na scéně se stávají, ale když mluvíte o Kabaretu, zní to jako série katastrof. Takový pocit to je tam hrát. Já jsem prostě byla většinu času nemocná... A nestalo se něco s tvýma kontaktníma čočkama? Ano, obě... No, já mám.... Mám nejhorší zrak ze všech lidí, které znám, nechci se vytahovat. Vážně příšerný.

Vždycky jsem ztratila jenom jednu čočku, ale jeden večer, když jsem zpívala "Maybe This Time", jsem mrkla a vypadly obě v tu samou chvíli. A já fakt nevidím nic. Takže když se zhaslo, křičela jsem na Billa, což byl náš kolega: "Bille! Bille!" a on: "Co je?" A musel mě odtáhnout do té tmy, protože jsem nevěděla, kudy z jeviště. Ale nestalo se tobě něco podobného, Sienno? Já onemocněla týden před premiérou a v Americe vás napumpují steroidy. - Cítila jsem se jak Elvis.

- Jo, dávají jich fakt hodně. Vypadala jsem jako strašilka. A hraju dost nihilistickou postavu, z toho se tak trochu zblázníte, to není taková sranda... A potom jsem si rozrazila oko na jevišti. Velmi dobrá reakce. Když se zhasne, musí vás občas někdo odvést, ta světla vás oslepí, tak vás vyzvedne kulisák. Prostě se postavíte a natáhnete ruce, bylo to emocionální, tak vás musí odvést. Ale on nepřišel a začala ta scéna na tom nádraží.

Já si říkala, že tam nemám co dělat, brečící ve vlaku, to je nesmysl. A tak jsem se rozběhla tím zmatkem a naběhla do kovového sloupu. A Alan Cumming, který hrál... Ty reakce vám dneska jdou. Ale znělo to, jako když auto narazí do kovu, rozrazila jsem si obočí a musela potom stát v tom okně s krví v oku a potom byla ještě děkovačka, tak jsem zakrvácela jeviště...

A další den jsme hráli znovu, já nastoupila s tím nateklým okem, falešnýma řasama a jela jsem.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sienna je neskutočná raketa... Saturn V je oproti nej len taký F2

21

Odpovědět

F2? To máš na mysli zábavnou pyrotechniku kategorie F2, prodej od 18 let?

11