PřepadeníThe Hire

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:121
Počet zobrazení:4 419

Tohle je první z osmi krátkých filmů (reklam) pro BMW films s názvem "The Hire", kde hlavní roli hraje vždy Clive Owen a BMW E39 M5. Představte si, že vezmete film Kurýr a Taxi (bavíme se o prvních dílech), dáte je dohromady a vyberete nějakou lepší krátkou scénu. Každý tento krátkometrážní film je natočen jiným režisérem zvučného jména. Tenhle kousek natočil John Frankenheimer a epizoda se jmenuje "Přepadení". Další díly budou následovat. Ostatní díly The Hire zde.

Přepis titulků

PŘEPADENÍ Co jsou zač? Nevím. Co to dělá? Pozorně poslouchej. Tohle proběhne hodně rychle. Pokud se nebudeš držet mých instrukcí, zahájíme palbu.

Tvůj pasažér má u sebe 2 milióny dolarů v ukradených nebroušených diamantech. Je to pravda? Jen se ho zeptej. Dohoda zněla: bez otázek. Teď budu počítat pozpátku od 10 - a potom zpomalíš. - Je to pravda? ...

a zajedeš ke kraji silnice. - Nedělejte to, prosím! - Kývni, jestli mi rozumíš. Já se kvůli vašim obchodům zabít nenechám. - Poslouchejte mě. - Dáme jim, co chtějí. Deset... Nemůžete jít přes celnici s dvěma milióny... - Devět... - v kufříku! Osm... Spolknul jsem je.

Sedm... Mám je v sobě. Šest... Vykuchají mě! Pět... - Prosím. - Čtyři... Nezastavujte. Tři...

Pokud zastavíte, můžete mě rovnou zabít sám! - Jedna. - Prosím. Zpomal. Ne, ne, ne, ne. Zpomal... teď. Připoutejte se. - Jste pořád naživu. - Jo. Jseš blázen?

Co to děláš?! - Co děláte? - Pst! Panebože. V dalším městě dáme vědět dálniční hlídce. To je víc, než by udělali oni pro nás. Děkuji. Řekněte, to s tím spolknutím diamantů, byla to pravda?

překlad: Ajvngou www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přesněji americká faceliftovaná e38 740i 210kw 286ps 440Nm/3600ot./min. Verze s automatickou tiptronicovou převodovkou. Tipuji podle tv 16:9 rv.2001 :-) Jen jsem si všiml, že mu chybí tapecír s nářadím v kufru. Na ten asi "maskéři auta" při výměně prostřílené kapoty zapomněli :-D Jinak moc pěkná podívaná ;-)

180

Odpovědět

Myslite, ze sa Clive usmial preto, lebo si bol vedomy faktu, ze mal prestrielany kufor auta, a tak bol prestrelený kufrík toho zákazníka, a teda že mu v kufri ostali nejaké diamanty? :)))

201

Odpovědět

no jasny... to BMW je 740i. A není to Mko

180

Odpovědět

At si dá autor jednu přez ruce... Mezi E38 840iL a E39 M5 je docela rozdíl ;-)

180

Odpovědět

Nedávno byl v irském deníku vyfocenej Clive s popiskem: "Emotionless."
Asi už chápu proč :D

190

Odpovědět