TickerThe Hire

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:159
Počet zobrazení:4 838

Předposlední díl ze série The Hire. Název epizody, v originále Ticker, který bych sám "volně" nazval jako "Závod s časem", ale nechal jsem protentokrát raději původní název. Režie: Joe Carnahan. Kdo stále ještě neví co to „The Hire“ vlastně, tak honem SEM a kdo neviděl předchozí díly tak SEM.

Přepis titulků

Jakou cenu má život jednoho muže? Milión jiných? Jednotky vyslané proti vám jsou dost významné. Být vybrán pro takovou věc... Pokud bude kufřík doručen, za to riziko to stojí. Smrt? Ano.

Sakra. Co jsou zač? Proč jdou po nás? Jeďte nebo jsme mrtví. Řekněte mi, co je v tom kufříku nebo zastavím. To vám říct nemohu. Prostě řiďte! Řeknete mi, co v něm je, nebo tahle jízda skončila. Vytáhneš to a já ti zlomím tu posr... Dostal jste to?

Někdo by mohl říct, že tohle je sebevražda. Pro co byste se obětoval? Pokud ne pro tohle, tak co? Jako připomenutí. Co je to? Do prdele. Trefili to. A to má znamenat co?

Jeďte. Jeďte! Jeďte! Jeďte, sakra! Pokud se věci... zkomplikují, máme připraven záložní plán. Neberte na vědomí náš původní plán a trasu. Pokud z nějakého důvodu přijdete o přepravu, použijte mobil a náš řidič vás zaměří.

Co je sakra tohle? Co je to? Je to chemický? Jeďte! Jeďte! Je to biologický? Ani jedno. Tak co to teda je? Spása.

Sledují nás. Neměli jsme žádný letový plán. Pokud se na nás pověsili, muselo se to stát potom, co... Pozor! Co to děláte? Tak jo, máte dvě možnosti, bez debat. První: Řeknete mi, co je v tom kufříku a já se rozhodnu, jestli pojedeme dál. Druhá: Vyložím vás i s kufrem a risknete svoje šance.

Do cíle je to 27 mil. Zbyl mi na to akorát benzin. Rozhodněte se nebo vypadněte. Ten muž je zraněn. Byl postřelen. Jakou cenu má život jednoho muže? Milión jiných? Jednotky vyslané proti vám jsou dost významné. Ustupte.

Pro co byste se obětoval? Pokud ne pro tohle, tak co? Být vybrán pro takovou věc... Pokud bude kufřík doručen, za to riziko to stojí. Chcete vědět, co je v tom kufru? Život. Lidský život. K záchraně významného muže, který udržuje svoji zemi v míru už půl století.

A pokud neuspěju... Pokud my neuspějeme a on umře... potom ta země zemře s ním. Na jeho místo nastoupí tyranie. Teď jeďte. Je po všem.

Prohrál jste. Odvolejte své muže. překlad: Ajvngou www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

supr, až do poslední chvíle sem nechápala o co tady de :D 10/10

180

Odpovědět

a kam zmizlo to video???

180

Odpovědět

skvělej díl snad ten nejlepší :D kež by jich bylo víc :(

180

Odpovědět

dokonalost...ten konec upe bombovej..nechapu ze tomuhle nekdo muze dat min nez 10/10...a obdivuju ze v tomhle dile nebyl zadny 100 metrovy let, ani zadnej jinej dkaz o tom jak je BMW nesmrtelny....uz to chtelo :D

180

Odpovědět

Nejede to :(

180

Odpovědět

Jo, je to on

180

Odpovědět

Videl jsem spatne nebo se tam mihl i Ray Liotta? xD

180

Odpovědět


Odpovědět

Moje nejoblíbenější část The Hire. Dobrý je, že styl těch jednotlivých částí je tak různorodej, že si každej musí najít svýho favorita :)

180