SledovačkaThe Hire

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:139
Počet zobrazení:4 920

Třetí díl z produkce BMW films. Clive Owen nám tentokrát zasvěceně pár úsečnými větami řekne, jak správně sledovat cíl. V tomto díle se objeví i hvězdy jako Forest Whitaker nebo Mickey Rourke. Tenhle díl asi nezláme žebříček hodnocení, ale svoje kouzlo má. Ostatní "The Hire" filmy zde

Přepis titulků

SLEDOVAČKA Vzdálenost je třeba měnit. Buďte vzadu, trochu napravo. Ne víc než o pár aut pozadu. Je to o trpělivosti, pravděpodobnosti, načasování. Nežádal bych tě o to. Jenom potřebuju někoho, komu můžu věřit. Bude pryč celej víkend. Ta věc, ta věc ho dohání k šílenství.

Chce vědět, kam ta holka chodí, s kým se stýká. Tohle zvládnou i jiní. No tak, chlape, jiní to tak dobře nezvládnou. Ten chlápek je filmová hvězda. Pokud jste příliš blízko, dostaňte se do jejich slepého úhlu. Pokud je ztratíte, jeďte prostě dál. A doufejte. V otevřeném prostoru je vzdálenost od cíle na vás.

Můžete nechat jet cíl až po horizont. Musíte ho ale pořád vidět. Jenom chci, aby ses s ním setkal, jenom schůzka. Co je na tom? Nic tě to stát nebude. Teď je na vrcholu - ne, je na - je to jednička. Hele, zrovna má jednání. A potom musí dělat rozhovory. No tak.

Vím, že mají nabídku, ale přijali ji? Víte... je skoro nemožné popsat, jak nevěra hrozně bolí. Chci říct... prostě vás to úplně ničí. Ví, že ji podezříváte? Řekl jste jí to? Máte ženu? Už ne.

No, ale já o tu svoji nepřijdu. Je to jeden z těch lidí... co je na jednu stranu nádhernej a na druhou... úplnej kretén. "Mickey, Mickey... Jak jsi mi to mohl udělat, kámo?" Takhle nějak. Kdybys potřeboval víc, seženu ti víc.

Vážně si toho cením. Čekání je to nejtěžší. Přemýšlíte, jak by vypadal váš život z dálky. Sledování pěšky je stejné: vzdálenost, nespustit z očí, předvídat. Zdravím, je tohle let do Brazílie? Ne.

Pokud se cíl najednou otočí, nereagujte. Jsem v pořádku, mami. Vážně jsem v pohodě. Ale můj let má velké zpoždění. Ať se děje cokoli, nedostaňte se moc blízko. Nikdy se nestřetněte očima. Co je? Co je tohle?

Ztratil jsem ji. Co tím chceš říct, žes ji ztratil? Už mi nikdy nevolej. Na konci cesty na vás vždycky něco čeká. A pokud nejste ochotni poznat, o co jde, asi byste se na tu cestu neměli ani vydávat. překlad: Ajvngou www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Krásně poetické

181

Odpovědět

Souhlas s Johnmanem, hudba za pět hvězdiček, Clive aspoň za osm :) Kimmel má konkurenci :D

180

Odpovědět

Veľmi dobrá hudba

180