RukojmíThe Hire

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:121
Počet zobrazení:3 999

Šestý díl (nebo spíš první díl druhé série) z osmi projektu The Hire. Název originální epizody je Hostage (Rukojmí). Natočil ho režisér John Woo, který má za sebou kousky jako Mission Impossible 2 a spoustu dalších hodně známých filmů. Kdo stále ještě neví co to "The Hire" vlastně, tak honem SEM a kdo neviděl předchozí díly tak SEM.

Přepis titulků

RUKOJMÍ Slova nic nestojí. Přichází a odchází. Jediné, co jsem od ní chtěl, bylo gesto. Pět miliónů dolarů z účtu slečny ředitelky... tomu říkám gesto. Chápete, to je vážně obrovské gesto. Jsem tady.

Co teď? Je otevřeno. Stále pokračuje pátrání po Lindě Delacroix, prezidentce řetězce Big Top Burger. Před třemi dny byla unesena z vlastního domu a jako podezřelý je označován bývalý zaměstnanec tohoto řetězce. Zdroje říkají, že bývalý... Ukaž je. zaměstnanec Harry Baumgardner zaútočil na její dům...

Ukaž mi peníze. Kdybych věděl, že to bude takhle lehký, zbláznil bych se už dřív. Potvrď mi přesnou částku. 5 miliónů 88 tisíc... Ne, ne, ne... Napiš to, napiš mi to. Tady máš něco na psaní. Jaké to je, držet něčí život ve svých rukou?

Takže kde je? Haló!? Pozdrav svého rytíře na bílém koni, Lindo. Pomožte mi, prosím. Přestaň fňukat, Lindo. Já jsem motýl, Lindo, a ty jenom zoufalá můra kroužící kolem plamenu. Polož peníze na gril.

No tak. Zaujměte pozice. Jen je tam naházej všechny. Jsou to jenom peníze. Všechny. A co ta částka znamená? Dva roky bez platu, podílů z akcií, bonusů... a placení za firemní obědy.

Takže co ta částka znamená? Co je to za číslo? Víš ty co? Číslo je možná jenom číslo. Možná číslo je prostě číslo. Nechápu to. Proč je pálíte? Jednou kdosi řekl, že si je nemůžeš vzít sebou, když- FBI! FBI! Odložte zbraň! Položte ji na zem!

Ustupte! Ustupte! Rána si jde pro Harryho, rána si jde pro Lindu... Položte to! Ustupte, ještě nevíme, kde je! Raději si pospěšte. Čas a příliv na nikoho nečeká. Jestli to uděláte, neberte ji s sebou. Chtěl jsem jenom gesto.

Podezřelý to dostal! Dům je zabezpečen. Jaké to je, držet něčí život ve svých rukou? Haló? Slečno Delacroix, kde jste? Jsem v kufru jeho auta. Budete v pořádku. Musíte mi pomoct, prosím.

Zaměřili jsme její mobil. Jiho-jihozápadní San Pedro. Slyším vodu. Jak to myslíte, že slyšíte vodu? Slyším ji pod sebou. To auto se hýbe. Zajeďte ke kraji vozovky. Teče sem spousta vody.

Je ve vodě. Je u vody. Kdy bude příliv? Právě teď. Lindo, zamyslete se. Pamatujete si něco? Zvuky, pachy? Nemohu si vzpomenout. Zkuste to, Lindo. Vzpomínám si, že jsme jako jeli po nějakém kovovém mostě nebo tak něco.

Chlapi, mosty. Mosty, mosty. Jsou tam dva, ale jsou od sebe několik mil. My bereme severní, ty máš jižní. Mám tady zřejmě kradené vozidlo směřující na východ. Teče sem voda! Máte pozici? Signály se kryjí.

Měl bys být přímo na místě. Lindo. Pospěšte si. Věřte mi. Jsme blízko. Lindo, slyšíte to? Slyšíte sirénu? Lindo! Dostane se z toho?

Je nepravděpodobné, že přežije dnešek. Byl to jenom sex. Měl jsi to tak nechat. Já jsem byla vždycky motýl a ty jsi byl vždycky můra. A teď je čas vletět do plamene. překlad: Ajvngou www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

naice one pěkný hlavně ten konec :D

180

Odpovědět

wau

180

Odpovědět


Odpovědět

The best one!

181