SuperstarThe Hire

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:379
Počet zobrazení:7 230

Čtvrtý a velmi povedený díl pod názvem Superstar (originál Star) ze série The Hire! Aby ne, řežie se tentokrát ujal Guy Ritchie (Sbal prachy a vypadni nebo Podf(u)ck) a po boku Cliva Owena se objeví Madonna v roli sama sebe. Ostatní "The Hire" filmy ZDE.

Přepis titulků

SUPERSTAR První, čeho si na téhle dámě všimnete, jsou její oči. Světlé, modré oči. Je vzácnost ty oči vidět, protože má obvykle brýle. Když se vám to ale podaří, stojí to za to. Další věc, které si všimnete, jsou její ruce.

Silné, mocné, ženské ruce. Ale to, z čeho se vám určitě zastaví srdce, je její hlas. Její miliónovej hlas. Je to legenda. A to ještě žije. Dosáhla toho tolik, jako jen málokdo. V tomhle světě nemá konkurenci.

A je to naprostá pí... Glene! Tady, zlato! Hned jsem zpátky. Glene, okamžitě sem! Glen už letí. Glen je tady, aby ti řekl, jak jsi skvělá! Idiote!

Ty seš takovej blbec! Za tohle... tě neplatím. Jasně. Glen: je jejím manažerem už 7 let. Bezpáteřní týpek. Žádnej problém, zlatíčko. To vyřešíme, dobře? Taky ho za to dobře platí, aby ji neměl. Kafe!

Chci svoje kafe! Modli se, ať není studený. Vařící... až až. Černý už mám po krk. Otevřu ti... tak. Jeď autobusem. Tohle bude stačit. Odvez mě na místo. Omlouvám se, ale čekám na někoho jiného. Jo, jasně.

Prostě mě tam vem. Kam? Tohle město může mluvit o štěstí, že tady strávím noc. Takže jestli si myslíš, že znám název toho místa v týhle díře, tak se šeredně mýlíš. Ty jsi řidič. Ty bys to měl vědět.

Pojedeme do Palace. My? Poslouchej, kamaráde. Doporučuju ti, abys na to šlápnul. A příště si udělal domácí úkol. Dobře. Jasně. Co to jako děláš? Jedu s vámi, madam.

Tak si vylez na střechu a pevně se drž. Ven, ven! Pojedeme za vámi. Dobrej nápad, drsňáku. Na co čekáš? Ať už jsme pryč, než se stačí dostat do auta. Nechci, aby mě sledovali! Dobrá.

Neztrať je. Proč jedeme tak pomalu? Pardon? Jseš blbej a ještě hluchej? Ptala jsem se, proč jedeme tak pomalu? Na mě čekají lidi. Nerad bych vás vystavil nebezpečí, madam. To na mě nezkoušej, chytrolíne.

Je škoda, že ti řízení nejede tak jako pusa. Řekla jsem, že nechci, aby nás sledovali. No? Nemáš slov, chytrolíne? Omluvíte mě na chvilku? Haló. Ahoj, jak jí je? Jo, jo, je v pohodě.

Postarám se o ni. Žádný spěch. Ať vidí každou památku. Dej jí všechno, za co jsem ti zaplatil. Snídani, oběd i večeři. Bude tam včas. Kdybys místo mě sledoval silnici, možná bysme se někam dostali.

Uvidíme, co dokážu... pane. Jen se pevně držte. A bezpečně dojedeme. Vypadá to, že jsme je setřásli. Tak ještě jednou! No, a jsme tady. A jsme tady i včas. překlad: Ajvngou www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

nevím proč, ale ve 2:14 se mi to pokaždý sekne :(

191

Odpovědět

superstar dostala pěkně po p****i :D

190

Odpovědět

pěkný moooc pěkný klobouk dolu videačesky hlavně ty titulky :D

190

Odpovědět

takovy hollywoodsky, hlavne jak leteli, jinak se mi taky nelibi ze madonna si nedala ani jmeno do tytulku.. to na to musi bejt teda pysna..

193

Odpovědět

to luskání bylo mazec 10/10 :D

190

Odpovědět

nieco na ten sposob :D
http://www.youtube.com/watch?v=P7z7ZEmSSA4

191

Odpovědět

Hehe krutyyy!
Lusknuti pri driftovane zatacce i projeti skrz krizovatku bez drzeni rukou stylem "hele hele koukej ja neridim" fakt brutal
:-)

190

Odpovědět

fakt nejlepší je jak driftuje a do toho si luská :D

190

Odpovědět

krotý =D nemůžu z toho jak tam luskal těma prstama =DD

190

Odpovědět

Perfektní :) a Song 2 tam skvěle zapadl :D

190

Odpovědět

bezkonkurenční!

190

Odpovědět

vau bomba

190

Odpovědět

Hudba byla paradni a Guy Ritchie nezklamal. 10points

190

Odpovědět

LOL nejlepší díl!! :D

190

Další